О внесении изменений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17 октября 2011 года N 466. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 24 октября 2011 года N 8-6-127. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 29 декабря 2010 года за N 8-6-113 и опубликовано 31 декабря 2010 года в N 104-105 (1865-1866) газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения решением ХХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 25 марта 2011 года N 415 "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 12 апреля 2011 года за N 8-6-119 и опубликовано 20 апреля 2011 года в N 31 (1897) газеты "Шарайна"), решением ХХХІV сессии Сатпаевского городского маслихата от 9 июня 2011 года N 430 "О внесении изменения в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 28 июня 2011 года за N 8-6-124 и опубликовано 6 июля 2011 года в N 51 (1917) газеты "Шарайна"), решением ХХХVІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 17 августа 2011 года N 444 "О внесении изменений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 19 августа 2011 года за N 8-6-125 и опубликовано 26 августа 2011 года в N 65 (1931) газеты "Шарайна"), следующие изменения:

Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 қазандағы N 466 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қазанда N 8-6-127 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда 8-6-113 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы 104-105 (1865-1866) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы ХХХІІІ сессиясының N 415 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде 8-6-119 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі 31 (1897) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 маусымдағы ХХХІV сессиясының N 430 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 маусымда 8-6-124 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 6 шілдедегі 51 (1917) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы ХХХVІ сессиясының N 444 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 тамызда 8-6-125 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 26 тамыздағы 65 (1931) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін: