О внесении изменений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 485. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 12 декабря 2011 года N 8-6-130. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 29 декабря 2010 года за N 8-6-113 и опубликовано 31 декабря 2010 года в N 104-105 (1865-1866) газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения решением ХХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 25 марта 2011 года N 415 "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 12 апреля 2011 года за N 8-6-119 и опубликовано 20 апреля 2011 года в N 31 (1897) газеты "Шарайна"), решением ХХХІV сессии Сатпаевского городского маслихата от 9 июня 2011 года N 430 "О внесении изменения в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 28 июня 2011 года за N 8-6-124 и опубликовано 6 июля 2011 года в N 51 (1917) газеты "Шарайна"), решением ХХХVІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 17 августа 2011 года N 444 "О внесении изменений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 19 августа 2011 года за N 8-6-125 и опубликовано 26 августа 2011 года в N 65 (1931) газеты "Шарайна"), решением ХХХVІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 17 октября 2011 года N 466 "О внесении изменений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 24 октября 2011 года за N 8-6-127 и опубликовано 28 октября 2011 года в N 83-84 (1949-1950) газеты "Шарайна"), решением ХХХІХ сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 ноября 2011 года N 477 "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 25 ноября 2011 года за N 8-6-128 и опубликовано 2 декабря 2011 года в N 95 (1961) газеты "Шарайна"), следующие изменения:

Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 485 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 8-6-130 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда 8-6-113 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы 104-105 (1865-1866) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы ХХХІІІ сессиясының N 415 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде 8-6-119 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі 31 (1897) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 маусымдағы ХХХІV сессиясының N 430 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 маусымда 8-6-124 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 6 шілдедегі 51 (1917) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы ХХХVІ сессиясының N 444 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 тамызда 8-6-125 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 26 тамыздағы 65 (1931) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 қазандағы ХХХVІІІ сессиясының N 466 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қазанда 8-6-127 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 28 қазандағы 83-84 (1949-1950) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 қарашадағы ХХХІХ сессиясының N 477 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қарашада 8-6-128 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы 95 (1961) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 млрд. 349 млн. 735 тыс." заменить цифрами "3 млрд. 328 млн. 935 тыс.";
цифры "2 млрд. 271 млн. 705 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 250 млн. 905 тыс.";
в подпункте 2):
цифры "3 млрд. 424 млн. 501 тыс." заменить цифрами "3 млрд. 403 млн. 706 тыс.";
в подпункте 5):
цифры "минус 89 млн. 766 тыс." заменить цифрами "минус 89 млн. 771 тыс.";
в подпункте 6):
цифры "89 млн. 766 тыс." заменить цифрами "89 млн. 771 тыс.";
цифры "294 млн." заменить цифрами "273 млн. 200 тыс.";
цифры "361 млн. 478 тыс." заменить цифрами "340 млн. 673 тыс.";
2) в пункте 3:
в абзаце семнадцатом цифры "294 млн." заменить цифрами "273 млн. 200 тыс.";
в абзаце восемнадцатом цифры "294 млн. 005 тыс." заменить цифрами "273 млн. 205 тыс.";
3) в пункте 14-5:
цифры "294 млн." заменить цифрами "273 млн. 200 тыс.";
4) в пункте 14-6:
цифры "294 млн. 005 тыс." заменить цифрами "273 млн. 205 тыс.";
5) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
В. Цой
Секретарь
городского маслихата
С. Имамбай
Приложение 1
к решению XL сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 6 декабря 2011 года N 485
Приложение 1
к решению XXXI сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 385
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 млрд. 349 млн. 735 мың" сандары "3 млрд. 328 млн. 935 мың" сандарына ауыстырылсын;
"2 млрд. 271 млн. 705 мың" сандары "2 млрд. 250 млн. 905 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 млрд. 424 млн. 501 мың" сандары "3 млрд. 403 млн. 706 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 89 млн. 766 мың " сандары "алу 89 млн. 771 мың" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"89 млн. 766 мың" сандары "89 млн. 771 мың" сандарына ауыстырылсын;
"294 млн." сандары "273 млн. 200 мың" сандарына ауыстырылсын;
"361 млн. 478 мың" сандары "340 млн. 673 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) 3-тармақтағы:
он жетінші абзацтағы "294 млн." сандары "273 млн. 200 мың" сандарына ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "294 млн. 005 мың" сандары "273 млн. 205 мың" сандарына ауыстырылсын;
3) 14-5 тармағындағы:
"294 млн." сандары "273 млн. 200 мың" сандарына ауыстырылсын;
4) 14-6 тармағындағы:
"294 млн. 005 мың" сандары "273 млн. 205 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Цой
Қалалық
мәслихат хатшысы
С. Имамбай
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
ХL сессиясының N 485 шешіміне
1 қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
ХХХІ сессиясының N 385 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер