О городском бюджете на 2012-2014 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2011 года N 489. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 30 декабря 2011 года N 8-6-133. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы" от 24 ноября 2011 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012 – 2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 241 765 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 170 108 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 179 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 496 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 033 982 тысяч тенге;
2) затраты – 4 336 654 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 94 889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 889 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94 889 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 44 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.08.2012 N 72 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.11.2012 N 91 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 97 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
3. Учесть, что в составе доходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены следующие трансферты:
1) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 5850 тысяч тенге;

2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 489 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 8-6-133 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы "2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 – 2014 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 241 765 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 170 108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 179 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 27 496 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 033 982 мың теңге;
2) шығындар – 4 336 654 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 94 889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 94 889 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 94 889 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.11 N 44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.08.17 N 72 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.13 N 91 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.10 N 97 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2012 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында мынадай трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 5 850 мың теңге;

на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 39 564 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 3 809 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 28 570 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - 657 тысяч тенге;
на оказание жилищной помощи – 14270 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020 – 1 119 тысяч тенге;
на создание центра занятости в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020 – 12029 тысяч тенге;
на предоставление субсидий на переезд в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020 – 1801 тысяч тенге;
на организацию молодежной практики в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020 – 3 340 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 2178 тысяч тенге;
на проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов – 274203 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 – 2015 годы – 1 800 тысяч тенге;
2) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 – 2014 годы – 314600 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 41000 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 – 2014 годы – 93000 тысяч тенге;
3) целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 – 2014 годы – 34955 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 4556 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 – 2014 годы – 10333 тысяч тенге;

мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 39 564 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 3 809 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 28 570 мың теңге;
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 657 мың теңге;
тұрғын үй көмегін көрсетуге – 14 270 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде жалақыны ішінара субсидиялауға – 1 119 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамту орталығын құруға – 12 029 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде көшіруге арналған субсидиялар беруге – 1 801 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде жастар тәжірибесін ұйымдастыруға – 3 340 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 2 178 мың теңге;
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге – 274 203 мың теңге;
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге – 1 800 мың теңге;
2) республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 314 600 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға – 41 000 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 93 000 мың теңге;
3) облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 34 955 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға – 4 556 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 10 333 мың теңге;

на развитие коммунального хозяйства – 54 354 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 44 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.08.2012 N 72 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.11.2012 N 91 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 97 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 5850 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 39564 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 3 809 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 97 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 28 570 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.11.2012 N 91 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 657 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 97 (вводится в действие с 01.01.2012).

коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 54 354 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.11 N 44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.08.17 N 72 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.13 N 91 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.10 N 97 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға республикалық бюджеттен 5 850 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға республикалық бюджеттен 39 564 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен 3 809 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.12.10 N 97 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге республикалық бюджеттен 28 570 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.13 N 91 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға республикалық бюджеттен 657 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.12.10 N 97 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

9. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на оказание жилищной помощи в сумме 14270 тысяч тенге.
10. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на частичное субсидирование заработной платы в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 1 119 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 97 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на создание центра занятости в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 12029 тысяч тенге.
12. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на предоставление субсидий на переезд в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 1801 тысяч тенге.
13. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на организацию молодежной практики в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 3 340 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 97 (вводится в действие с 01.01.2012).
14. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 2178 тысяч тенге.
15. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 – 2014 годы в сумме 314600 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
16. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 41 000 тысяч тенге.

9. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында тұрғын үй көмегін көрсетуге республикалық бюджеттен 14 270 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде жалақыны ішінара субсидиялауға республикалық бюджеттен 1 119 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.12.10 N 97 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамту орталығын құруға республикалық бюджеттен 12 029 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
12. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде көшіруге арналған субсидиялар беруге республикалық бюджеттен 1 801 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде жастар тәжірибесін ұйымдастыруға республикалық бюджеттен 3 340 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.12.10 N 97 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге республикалық бюджеттен 2 178 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
15. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 314 600 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 15-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 41 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 16 в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
17. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 – 2014 годы в сумме 93000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
18. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 – 2014 годы в сумме 34955 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
19. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 4 556 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
20. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 – 2014 годы в сумме 10333 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
20-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов в сумме 274203 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20-1 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012).

Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 93 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен 34 955 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен 4 556 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен 10 333 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 20-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге республикалық бюджеттен 274 203 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 20-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

20-2. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 в сумме 2000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20-2 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 39 (вводится в действие с 01.01.2012).
20-3. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 – 2015 годы в сумме 1800 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20-3 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 11.06.2012 N 44 (вводится в действие с 01.01.2012).
20-4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на развитие коммунального хозяйства в сумме 54 354 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20-4 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17.08.2012 N 72 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 13.11.2012 N 91 (вводится в действие с 01.01.2012).
21. Утвердить в составе городского бюджета на 2012 год перечень бюджетных программ поселка Жезказган согласно приложению 4 к настоящему решению.
22. Установить на 2012 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из городского бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
23. Утвердить резерв акимата города на 2012 год в сумме 12 074 тысяч тенге.

20-2. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға республикалық бюджеттен 2 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 20-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 39 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20-3. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге республикалық бюджеттен 1 800 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 20-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.06.11 N 44 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20-4. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында коммуналдық шаруашылықты дамытуға облыстық бюджеттен 54 354 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 20-4 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.08.17 N 72 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.11.13 N 91 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
21. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің құрамында Жезқазған кентінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
22. Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтаудың, білім берудің, мәдениеттің және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілеріне осындай қызмет түрлерімен қала жағдайында айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларын 2012 жылы жиырма бес пайызға арттыру белгіленсін.
23. Қала әкімдігінің 2012 жылға арналған резерві 12 074 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 23 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 13.11.2012 N 91 (вводится в действие с 01.01.2012).
24. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2012 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 5.
25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
В. Цой
Секретарь
городского маслихата
С. Имамбай
Приложение 1
к решению XLI сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 8 декабря 2011 года N 489
Городской бюджет на 2012 год

Ескерту. 23-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.11.13 N 91 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24. 2012 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде 5-қосымшаға сәйкес жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
25. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Цой
Қалалық
мәслихат хатшысы
С. Имамбай
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
ХLI сессиясының № 489 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет

1868008
004
Общеобразовательное обучение
1683036
005
Дополнительное образование для детей и юношества
146513
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
657
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
37802
9
Прочие услуги в области образования
77143
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
77143
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48023
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
550
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28570
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
243914
2
Социальная помощь
221629
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
206965
002
Программа занятости
57707
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24
005
Государственная адресная социальная помощь
2943
006
Оказание жилищной помощи
14420
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46878
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1706
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44239
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4289
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1868008
004
Жалпы білім беру
1683036
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
146513
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
657
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
37802
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
77143
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
77143
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48023
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
550
020
Республикалық бюджеттен бөлінген трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28570
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
1800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
243914
2
Әлеуметтiк көмек
221629
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
206965
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
57707
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2943
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
14420
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46878
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1706
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44239
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4289
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету