О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 41 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 10 ноября 2011 года N 645. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 18 ноября 2011 года N 8-7-123. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 января 2012 года N 2-29/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 19.01.2012 № 2-29/6).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года N 510 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-115, опубликовано 31 декабря 2010 года в газете "Саран газеті" N 42), в которое внесены изменения решением 34 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 30 марта 2011 года N 544 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-118, опубликовано 8 апреля 2011 года в газете "Саран газеті" N 14), решением 37 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 28 июня 2011 года N 582 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-120, опубликовано 15 июля 2011 года в газете "Саран газеті" N 28), решением 38 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 16 августа 2011 года N 598 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-121, опубликовано 26 августа 2011 года в газете "Саран газеті" N 34), решением 40 сессии Саранского городского маслихата "О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 510 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 06 октября 2011 года N 636 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8–7-122, опубликовано 21 октября 2011 года в газете "Саран газеті" N 42) следующие изменения:

Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 41 сессиясының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 645 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 8-7-123 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 2-29/6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2012.01.19 N 2-29/6 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-115, "Саран газеті" газетінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 42 жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы 34 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 544 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-118, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 14 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы 37 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 582 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-120, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 15 шілдедегі N 28 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 16 тамыздағы 38 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 598 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-121, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 26 тамыздағы N 34 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 06 қазандағы 40 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 510 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 636 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркеу нөмірі 8–7-122, "Саран газеті" газетінде 2011 жылғы 21 қазандағы N 42 жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін: