О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 18 марта 2011 года N 677/31. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 8 апреля 2011 года N 8-8-95. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года N 628/28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-90, опубликовано 18 февраля 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 7) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 842 154" заменить цифрами "4 045 388";
цифры "2 948 061" заменить цифрами "3 151 295";
в подпункте 2):
цифры "3 842 154" заменить цифрами "4 081 099";
в подпункте 3):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "283 707";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "283 707";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 319 418";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "319 418";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "283 707";

Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXXI сессиясының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 677/31 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 сәуірде N 8-8-95 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 628/28 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 8-8-90, 2011 жылғы 18 ақпандағы N 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"3 842 154" сандары "4 045 388" деген сандарға ауыстырылсын;
"2 948 061" сандары "3 151 295" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 842 154" сандары "4 081 099" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "283 707" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы"0" саны "283 707" деген сандарға ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "алу 319 418" деген сандарға ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "0" саны "319 418" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" саны "283 707" деген сандарға ауыстырылсын;

35711
Приложение 2
к решению XXXI сессии
городского маслихата
от 18 марта 2011 года N 677/31
Приложение 4
к решению XXVIII сессии
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 628/28
Целевые трансферты из областного бюджета на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
1734768
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1145379
Целевые трансферты на развитие
305682
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1145379
в том числе:
Управление образования области
193039
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30996
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17204
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10092
На капитальный ремонт и оснащение детского сада
123597
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1512
Управление координации занятости и социальных программ области
21779
На введение стандартов специальных социальных услуг
12468
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
936
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в рамках программы занятости 2020
8375
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
929122
На жилищно-коммунальное хозяйство
929122
Управление сельского хозяйства области
1439
На проведение противоэпизотических мероприятий
1439
Целевые трансферты на развитие:
305682
в том числе:
Управление строительства области
305682
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
117000
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20000
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
59364
На развитие системы водоснабжения
54318
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
55000
Бюджетные кредиты
283707
Управление строительства области
283707
На строительство и (или) приобретение жилья в рамках программы занятости 2020
283707
Приложение 3
к решению XXXI сессии
городского маслихата
от 18 марта 2011 года N 677/31
Приложение 5
к решению XXVIII сессии
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 628/28
Целевые трансферты администраторам бюджетных программ города на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
1734768
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1145379
Целевые трансферты на развитие
305682
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1145379
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
193039
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30996
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17204
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10092
На капитальный ремонт и оснащение детского сада
123597
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1512
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21779
На введение стандартов специальных социальных услуг
12468
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
936
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в рамках программы занятости 2020
8375
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
929122
На жилищно-коммунальное хозяйство
929122
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1439
На проведение противоэпизотических мероприятий
1439
Целевые трансферты на развитие:
305682
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
305682
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
117000
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20000
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
59364
На развитие системы водоснабжения
54318
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
55000
Бюджетные кредиты
283707
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
283707
На строительство и (или) приобретение жилья в рамках программы занятости 2020
283707

35711
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
18 наурыздағы XХXI сессиясының
N 677/31 шешіміне
2 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы
24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының
N 628/28 шешіміне
4 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
1734768
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1145379
2. Нысаналы даму трансферттері
305682
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1145379
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
193039
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
5541
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
30996
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
17204
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
10092
Балалар бақшасының күрделі жөндеуі мен жабдықталуына
123597
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге
1512
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
21779
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
12468
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
936
Кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, еңбек ақыны бөлшектеп субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, жол жүруге субсидия ұсыну, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
8375
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
929122
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
929122
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1439
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1439
2. Нысаналы даму трансферттері:
305682
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
305682
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
117000
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымында дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға
20000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
59364
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
54318
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
55000
Бюджеттік кредиттер
283707
Облыстың құрылыс басқармасы
283707
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуына
283707
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
18 наурыздағы XХXI сессиясының
N 677/31 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы
24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының
N 628/28 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
1734768
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1145379
2. Нысаналы даму трансферттері
305682
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1145379
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
193039
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
5541
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
30996
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
17204
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
10092
Балалар бақшасының күрделі жөндеуі мен жабдықталуына
123597
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге
1512
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21779
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
12468
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
936
Кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, еңбек ақыны бөлшектеп субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, жол жүруге субсидия ұсыну, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
8375
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
929122
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
929122
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1439
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1439
2. Нысаналы даму трансферттері:
305682
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
305682
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
117000
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымында дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға
20000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
59364
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
54318
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
55000
Бюджеттік кредиттер
283707
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
283707
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуына
283707