О внесении изменений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 34 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2011 года N 34/407. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 11 апреля 2011 года N 8-9-104. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-93 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-ақиқат" от 30 декабря 2010 года N 53 (3851) и от 7 января 2011 года N 1 (3852), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3244145" заменить цифрами "3442577";
в подпункте 2):
цифры "3244145" заменить цифрами "3481717";
в подпункте 5):
цифры "минус 3617" заменить цифрами "минус 195757";
в подпункте 6):
цифры "3617" заменить цифрами "195757";
цифру "0" заменить цифрами "39146";
2) приложения 1, 4 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
"Согласовано"
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования"
Б. Муталяпова

Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы 34 сессиясының N 34/407 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 сәуірде N 8-9-104 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне – 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 8-9-93 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 (3851) және 2011 жылғы 7 қаңтарындағы N 1 (3852) сандарында жарияланған) келесі өзгерістерді енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3244145" сандары "3442577" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3244145" сандары "3481717" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 3617" сандары "алу 195757" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"3617" сандары "195757" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "39146" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай аудандық мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова

16623
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22377
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16274
из областного бюджета
30000
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
На развитие
465333
из республиканского бюджета
340551
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
79200
На развитие системы водоснабжения
82513
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

16623
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
22377
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
16274
облыстық бюджеттен
30000
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
30000
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
465333
республикалық бюджеттен
340551
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
79200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
82513
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы