О внесении изменений и дополнений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 36 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 5 августа 2011 года N 36/439. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 19 августа 2011 года N 8-9-111. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-93 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 декабря 2010 года N 53 (3851) и от 7 января 2011 года N 1 (3852), внесены изменения решением 34 очередной сессии Абайского районного маслихата от 28 марта 2011 года N 34/407 "О внесении изменений в решение 31 очередной сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 31/359 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-104 от 11 апреля 2011 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 23 апреля 2011 года N 16 (3867), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3442577" заменить цифрами "3459301";
в подпункте 2):
цифры "3481717" заменить цифрами "3739641";
в подпункте 5):
цифры "минус 195757" заменить цифрами "минус 283957";
в подпункте 6):
цифры "195757" заменить цифрами "283957";
2) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Утвердить в районном бюджете перечень инвестиционных проектов на 2011 год, согласно приложению 7.";
3) решение дополнить приложением 7 согласно приложению 4 к настоящему решению;
4) приложения 1, 4 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Р. Мусагалиев
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Б. Муталяпова

Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2011 жылғы 5 тамыздағы 36 сессиясының N 36/439 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 тамызда N 8-9-111 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 8-9-93 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 (3851) және 2011 жылғы 7 қаңтарындағы N 1 (3852) болып жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы 34 кезекті сессиясының "Абай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 31 кезекті сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 34/407 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2011 жылғы 11 сәуірде N 8-9-104 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 16 (3867) болып жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3442577" сандары "3459301" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3481717" сандары "3739641" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 195757" сандары "алу 283957" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"195757" сандары "283957" сандарына ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2011 жылға аудандық бюджет инвестициялық жобалардың тізімі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
3) осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес шешім 7 қосымшамен толықтырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай аудандық мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Р. Мұсағалиев
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова

13248
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22377
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16274
из областного бюджета
38087
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
755
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7332
На развитие
473970
из республиканского бюджета
340551
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
79200
На развитие системы водоснабжения
82513
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

13248
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде биология, химия және физика кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға
8194
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға
16623
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
22377
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
16274
облыстық бюджеттен
38087
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
30000
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
755
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7332
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
473970
республикалық бюджеттен
340551
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына
79200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
82513
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы