О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XLI сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 15 ноября 2011 года N 41/352. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 23 ноября 2011 года N 8-12-116. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-99, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 6 января 2011 года N 1-2 (9428)), внесены изменения и дополнения решением XXXII сессии Жанааркинского районного маслихата от 19 января 2011 года N 32/277 "О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-104, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 10 февраля 2011 года N 8 (9433)), решением XXXIV сессии Жанааркинского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 34/293 "О внесении изменений и дополнений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-105, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 23 апреля 2011 года N 18 (9443)), решением XXXVI сессии Жанааркинского районного маслихата от 12 августа 2011 года N 36/319 "О внесении изменений и дополнения в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-112, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 3 сентября 2011 года N 37 (9462)), решением XXXIX сессии Жанааркинского районного маслихата от 10 октября 2011 года N 39/342 "О внесении изменений в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/258 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-12-114, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 5 ноября 2011 года N 47 (9470)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 41/352 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 қарашада N 8-12-116 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 31/258 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-99 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1-2 (9428) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қаңтардағы XXXII сессиясының N 32/277 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-104 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы N 8 (9433) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы XXXIV сессиясының N 34/293 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-105 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 18 (9443) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 тамыздағы XXXVI сессиясының N 36/319 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-112 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 3 қыркүйектегі N 37 (9462) санында жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы XXXIX сессиясының N 39/342 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 31/258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-114 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 5 қарашадағы N 47 (9470) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшадағы:

в первом абзаце цифры "2896636" заменить цифрами "2964905";
во втором абзаце цифры "610725" заменить цифрами "611170";
в третьем абзаце цифры "2689" заменить цифрами "2714";
в пятом абзаце цифры "2281722" заменить цифрами "2349521";
в подпункте 2):
цифры "3166748" заменить цифрами "3005183";
в подпункте 3):
в первом абзаце цифры "15242" заменить цифрами "14235";
во втором абзаце цифры "17147" заменить цифрами "16140";
в подпункте 5):
цифры "минус 285354" заменить цифрами "минус 54513";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "285354" заменить цифрами "54513";
во втором абзаце цифры "246977" заменить цифрами "245970";
в третьем абзаце цифры "1935" заменить цифрами "231769";
2) в пункте 2:
цифры "707717" заменить цифрами "773243";
3) в пункте 3:
в первом абзаце цифры "578947" заменить цифрами "651380";
во втором абзаце цифры "20518" заменить цифрами "19090";
в пятом абзаце цифры "66000" заменить цифрами "295834";
в шестом абзаце цифры "247192" заменить цифрами "93492";
4) в пункте 4:
в первом абзаце цифры "128770" заменить цифрами "121863";
во втором абзаце цифры "12291" заменить цифрами "12288";
в третьем абзаце цифры "11082" заменить цифрами "10817";
в шестом абзаце цифры "33662" заменить цифрами "27979";
в седьмом абзаце цифры "5763" заменить цифрами "5732";
в девятом абзаце цифры "6406" заменить цифрами "5661";
5) приложение 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678910111213141516 к настоящему решению.
Сноска. Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 22.12.2010 N 31/258 в РЦПИ не поступало.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XLI внеочередной
сессии районного маслихата                 Ж. Рыспеков
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З. Сердалинов
15 ноября 2011 года
Приложение 1 к решению
XLI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 15 ноября 2011 года N 41/352
Приложение 1 к решению
XXXI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 31/258
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бірінші абзацтағы "2896636" сандары "2964905" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "610725" сандары "611170" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "2689" сандары "2714" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2281722" сандары "2349521" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3166748" сандары "3005183" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацтағы "15242" сандары "14235" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "17147" сандары "16140" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 285354" сандары "алу 54513" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "285354" сандары "54513" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "246977" сандары "245970" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "1935" сандары "231769" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"707717" сандары "773243" сандарына ауыстырылсын;
3) 3 тармақтағы:
бірінші абзацтағы "578947" сандары "651380" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "20518" сандары "19090" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "66000" сандары "295834" сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "247192" сандары "93492" сандарына ауыстырылсын;
4) 4 тармақтағы:
бірінші абзацтағы "128770" сандары "121863" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "12291" сандары "12288" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "11082" сандары "10817" сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "33662" сандары "27979" сандарына ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "5763" сандары "5732" сандарына ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "6406" сандары "5661" сандарына ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімнің 1456789101112131415161719 қосымшалары осы шешімнің 12345678910111213141516 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XLI сессиясының төрағасы                   Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З. Сердалинов
15 қараша 2011 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 қарашадағы
XLI сессиясының N 41/352 шешіміне
1 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
XXXI сессиясының N 31/258 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

010
Развитие объектов сельского хозяйства
1320
02
Водное хозяйство
19090
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19090
025
Развитие системы водоснабжения
19090
Приложение 4 к решению
XLI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 15 ноября 2011 года N 41/352
Приложение 6 к решению
XXXI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 31/258
Перечень
местных бюджетных программ, не подлежащих секвестеру в процессе исполнения бюджета района на 2011 год
Функциональная группа
Сумма
(тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
Затраты
1329816
04
Образование
1329816
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1329816
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1329816
004
Общеобразовательное обучение
1329816
Приложение 5 к решению
XLI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 15 ноября 2011 года N 41/352
Приложение 7 к решению
XXXI сессии Жанааркинского
районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 31/258
Бюджет на 2011 год поселка Атасу Жанааркинского района
Функциональная группа
Сумма
(тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
Затраты

010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1320
02
Су шаруашылығы
19090
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19090
025
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
19090
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 қарашадағы
XLI сессиясының N 41/352 шешіміне
4 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
XXXI сессиясының N 31/258 шешіміне
6 қосымша
2011 жылғы арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар
1329816
04
Бiлiм беру
1329816
02
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
1329816
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1329816
004
Жалпы білім беру
1329816
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 қарашадағы
XLI сессиясының N 41/352 шешіміне
5 қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
XXXI сессиясының N 31/258 шешіміне
7 қосымша
2011 жылғы Жаңаарқа ауданы Атасу кентiнiң бюджеті
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар