Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району
Решение акима Жанааркинского района Карагандинской области от 30 ноября 2011 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 14 декабря 2011 года N 8-12-120. Утратило силу решением акима Жанааркинского района Карагандинской области от 18 января 2019 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Жанааркинского района Карагандинской области от 18.01.2019 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Жанааркинском районе согласно приложению.
2. Оповестить об избирательных участках избирателей через средства массовой информации с соблюдением требований статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жанааркинского района Кожыкаева Каната Шубаевича.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Г. Омаров
Приложение
к решению акима
Жанааркинского района
N 4 от 30 ноября 2011 года
Избирательные участки по Жанааркинскому району:
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Жанааркинского района Карагандинской области от 19.01.2017 N 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 568
Центр: поселок Атасу, улица А.Оспановой, 43, здание общеобразовательной школы имени Б.Амалбекова.
Границы: І-Иртышский квартал дома с № 1 по № 18; улица Б.Кужикенова дома с № 1 по № 18; улица Жамбыла дома с № 1 по № 38; ул. Ж.Садвакасова дома с № 1 по № 55; улица Сары Тока дома с № 1 по № 44; квартал имени Ж.Дуйсенова дома с № 1 по № 9; улица А.Оспановой дома с № 1 по № 41; улица Ж.Садыкбекова дома с № 1 по № 54; улица А.Сейдимбека дома с № 1 по № 30; улица Атасуйская дома с № 1 по № 49; улица К.Абжанова дома с № 1 по № 30.
Избирательный участок № 569
Центр: поселок Атасу, проспект С.Сейфуллина, 13, здание культурно-досугового центра.
Границы: улицы У.Абжанова дома с № 1 по № 7; улица К.Асанова дома с № 1 по № 14; улица Жамбыла дома с № 39 по № 132; улица Б.Кужикенова дома с № 19 по № 49; улица Ж.Садвакасова дома с № 56 по № 118а; улица Сарысуйская дома с № 1 по № 105; улица Дружбы дома с № 1 по № 92; улица Б.Майлина дома с № 1 по № 64.
Избирательный участок № 570
Центр: поселок Атасу, улица А.Сейдимбека, 60, здание опорной школы (ресурсного центра) на базе "Общеобразовательной школы имени О.Жумабекова".

Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімінің 2011 жылғы 30 қарашадағы N 4 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 8-12-120 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 18.01.2019 № 6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына сәйкес Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Сайлау учаскелері Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының талаптары сақтала отырып бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлаушыларға хабардар етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімі аппаратының басшысы Қанат Шұбайұлы Қожықаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі
Аудан әкімі
Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
N 4 шешіміне қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелері:
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімінің 19.01.2017 N 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 568 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, А.Оспанова көшесі, 43, Б.Амалбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: І-Ертіс орамының №1-ші үйінен №18-ші үйіне дейін; Б.Күжікенов көшесінің № 1-ші үйінен №18-ші үйіне дейін; Жамбыл көшесінің №1- ші үйден № 38-ші үйге дейін; Ж.Садуақасов көшесінің № 1-ші үйден № 55-ші үйге дейін; Сары Тоқа көшесінің № 1-ші үйінен № 44-ші үйіне дейін; Ж. Дүйсенов атындағы орамының №1-ші үйінен №9-шы үйіне дейін; А.Оспанова көшесінің № 1-ші үйден № 41-ші үйге дейін; Ж.Садықбеков көшесінің №1-ші үйінен № 54-ші үйіне дейін; А.Сейдімбек көшесінің №1-ші үйден № 30-шы үйге дейін; Атасу көшесінің №1-ші үйінен № 49-шы үйіне дейін; К.Әбжанов көшесінің № 1-ші үйден № 30-шы үйге дейін.
№ 569 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, С.Сейфуллин даңғылы, 13, мәдени-сауық орталығының ғимараты.
Шекарасы: Ү.Әбжанов көшесінің №1-ші үйінен № 7-ші үйіне дейін; Қ.Асанов көшесінің № 1-ші үйінен № 14-ші үйіне дейін; Жамбыл көшесінің № 39-шы үйден № 132-ші үйге дейін; Б.Күжікенов көшесінің № 19-шы үйден № 49-шы үйге дейін; Ж.Садуақасов көшесінің № 56-шы үйден № 118а үйге дейін; Сарысу көшесінің № 1-ші үйінен № 105-ші үйіне дейін; Дружба көшесінің № 1-ші үйінен № 92-ші үйіне дейін; Б.Майлин көшесінің № 1-ші үйінен № 64-ші үйіне дейін.
№ 570 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, А.Сейдімбек көшесі, 60, О.Жұмабеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебінің (ресурстық орталық) ғимараты.

Границы: улица А.Оспановой дома с № 42 по № 87; улица А.Сейдимбека дома с № 31 по № 123; улица К.Абжанова дома с № 31 по № 154; улица Балабаксы дома с № 1 по № 137.
Избирательный участок № 571
Центр: поселок Атасу, проспект С.Сейфуллина, 23, здание районной библиотеки имени С.Сейфуллина.
Границы: улица Лесхозная дома с № 1 по № 26; проспект Тәуелсіздік дома с № 1 по № 63; улица Н.Ахметжанова дома с №1 по № 55; улица Ш.Уалиханова дома с № 1 по № 63; проспект С.Сейфуллина дома с № 1 по № 36; улица Интернациональная дома с №1 по № 29; улица Палуан Мухаметжана дома с №1 по № 46; переулок Мира дома с № 1 по № 14; улица В.Трутько дома с №1 по № 26; улица Пушкина дома с № 1 по № 35; улица Парковая дома с №1 по № 43.
Избирательный участок № 572
Центр: поселок Атасу, улица Абая, 23, здание общеобразовательной школы имени С.Сейфуллина.
Границы: улица А.Даулетбекова дома с №1 по № 113; улица Ералиева дома с № 1 по № 36; улица Абая дома с № 1 по № 77; улица Байдалы би дома с №1 по № 34; проспект С.Сейфуллина дома с № 37 по № 92; улица А.Байбосынова дома с № 1 по № 35; улица Аралбай батыра дома с № 1 по №32;
Избирательный участок № 573
Центр: поселок Атасу, улица Т.Смайлова 39, здание локомотивного депо.
Границы: улица Т.Смайлова дома с № 1 по № 39; улица Байгозы батыра дома с № 1 по № 133; улица Н.Абдирова дома с № 1 по № 53; улица И.Туткабекова дома с № 1 по № 40; Транспортный квартал дома с № 1 по №14; ІІ-Иртышский квартал дома с № 1 по № 10; улица Шон Тельгозы дома с № 1 по № 73; улица Нияз Батыра дома с № 1 по № 84.
Избирательный участок № 574
Центр: поселок Кызылжар, улица 40 лет Победы 1, здание клуба.
Границы: поселок Кызылжар, разъезды № 263, № 280 километры .
Избирательный участок № 575
Центр: село М.Жумажанова, улица С.Сейфуллина 21, здание общеобразовательной школы.
Границы: селы М. Жумажанова, Куйгенбаз, улица Орманбаева дома с № 1 по № 106 поселка Атасу.
Избирательный участок № 576
Центр: станция Байгул, улица Байгул 6, здание начальной школы.
Границы: станция Байгул, разъезд № 40 километр.
Избирательный участок № 577
Центр: село Актасты, улица Бейбітшілік 13, здание сельского клуба.
Границы: село Актасты, дома бывшего совхоза № 1.
Избирательный участок № 578
Центр: село Актубек, улица Байтерек 1, здание сельского клуба.
Границы: селы Актубек, Сарысу.
Избирательный участок № 579
Центр: село Оркендеу, улица Мектеп 1, здание бывшей начальной школы.
Границы: село Оркендеу.
Избирательный участок № 580

Шекарасы: А.Оспанова көшесінің № 42-ші үйден № 87-ші үйге дейін; А.Сейдімбек көшесінің № 31-ші үйден № 123-ші үйге дейін; К.Абжанов көшесінің № 31-ші үйден № 154-ші үйге дейін; Балабақсы көшесінің № 1-ші үйінен № 137-ші үйіне дейін.
№ 571 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, C.Сейфуллин даңғылы 23, C.Сейфуллин атындағы аудандық кітапхана ғимараты.
Шекарасы: Лесхозная көшесінің № 1-ші үйінен № 26-шы үйіне дейін; Тәуелсіздік даңғылының № 1-ші үйінен № 63-ші үйіне дейін; Н.Ахметжанов көшесінің № 1-ші үйінен № 55-ші үйіне дейін; Ш.Уәлиханов көшесінің № 1-ші үйінен № 63-ші үйіне дейін; С.Сейфуллин даңғылының № 1-ші үйден № 36-шы үйге дейін; Интернациональная көшесінің № 1-ші үйінен № 29-шы үйіне дейін; Палуан Мұхаметжан көшесінің № 1-ші үйінен № 46-шы үйіне дейін; Мира тұйығы № 1-ші үйінен № 14-ші үйіне дейін; Трутько көшесінің № 1-ші үйінен № 26-шы үйіне дейін; Пушкина көшесінің № 1-ші үйінен № 35-ші үйіне дейін; Парковая көшесінің № 1-ші үйінен № 43-ші үйіне дейін.
№ 572 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, Абай көшесі, 23, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: А.Дәулетбеков көшесінің № 1-ші үйінен № 113-ші үйіне дейін; Ералиев көшесінің № 1-ші үйінен № 36-шы үйіне дейін; Абай көшесінің № 1-ші үйінен № 77-ші үйіне дейін; Байдалы би көшесінің № 1-ші үйінен № 34-ші үйіне дейін, С.Сейфуллин даңғылының № 37-ші үйден № 92-ші үйге дейін, А.Байбосынов көшесінің № 1-ші үйінен № 35-ші үйіне дейін; Аралбай батыр көшесінің № 1-ші үйінен № 32-ші үйіне дейін.
№ 573 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу кенті, Т.Смайлов көшесі 39, локомотивті депо ғимараты.
Шекарасы: Т.Смайлов көшесінің № 1-ші үйінен № 39-шы үйіне дейін; Байғозы батыр көшесінің № 1-ші үйінен № 133-ші үйіне дейін; Н.Абдиров, көшесінің № 1-ші үйінен № 53-ші үйіне дейін; И.Тұтқабеков көшесінің № 1-ші үйінен № 40-шы үйіне дейін; Транспорт орамының № 1-ші үйінен № 14-ші үйіне дейін; II-Ертіс орамының № 1-ші үйінен № 10-шы үйіне дейін; Шоң Телғозы көшесінің № 1-ші үйінен № 73-ші үйіне дейін; Нияз Батыр көшесінің № 1-ші үйінен № 84-ші үйіне дейін.
№ 574 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар кенті, Жеңіс 40 жылдығы атындағы көшесі 1, клуб ғимараты.
Шекарасы: Қызылжар кенті, № 263, № 280 шақырымдағы разъездері.
№ 575 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Жұмажанов ауылы, С.Сейфуллин көшесі 21, жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: М.Жұмажанов, Куйгенбаз ауылдары; Атасу кентінің Орманбаев көшесінің №1-ші үйінен №106-шы үйіне дейін.
№ 576 сайлау учаскесі
Орталығы: Байғұл стансасы, Байғұл көшесі 6, бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Байғұл стансасы, № 40 шақырымдағы разъезі.
№ 577 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтасты ауылы, Бейбітшілік көшесі 13, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақтасты ауылы, бұрынғы № 1 совхоздың үйлері.
№ 578 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтүбек ауылы, Бәйтерек көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ақтүбек, Сарысу ауылдары.
№ 579 сайлау учаскесі
Орталығы: Өркендеу ауылы, Мектеп көшесі 1, бұрынғы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Өркендеу ауылы.
№ 580 сайлау учаскесі

Центр: станция Манадырь, улица Тың 58, здание основной средней школы № 144.
Границы: станция Манадырь, разъезды № 152, № 163 километры.
Избирательный участок № 581
Центр: станция Атасу, улица Бейбітшілік 50, здание основной средней школы № 135.
Границы: станция Атасу, разъезд № 128 километр.
Избирательный участок № 582
Центр: село Айнабулак, улица Достық 7, здание сельского клуба.
Границы: селы Айнабулак, Белкараган.
Избирательный участок № 583
Центр: село Актау, улица Тәуелсіздік 1, здание общеобразовательной школы.
Границы: селы Актау, Кылыш, Айшырак.
Избирательный участок № 584
Центр: село Бидаик, улица Тәуелсіздік 15, здание сельского клуба.
Границы: селы Бидаик, Карамола, разъезд 69 километр.
Избирательный участок № 585
Центр: село Актайлак, улица Уландар 2, здание основной средней школы.
Границы: село Актайлак.
Избирательный участок № 586
Центр: село Атасу, улица Достық 1, здание сельского клуба.
Границы: село Атасу, разъезды № 105, № 117 километры.
Избирательный участок № 587
Центр: село Талдыбулак, улица Бейбітшілік 39, здание сельского клуба.
Границы: село Талдыбулак.
Избирательный участок № 588
Центр: село Ералиев, улица Орталық 13, здание сельского клуба.
Границы: селы Ералиев, Аралтобе, Кезен.
Избирательный участок № 589
Центр: разъезд № 189 километр, здание основной средней школы № 140.
Границы: разъезд № 201 километр, станция Жомарт, разъезд № 189 километр, село Акбастау.
Избирательный участок № 590
Центр: село Ынталы, улица Толебай сал 1, здание сельского клуба.
Границы: селы Ынталы, Жартас, лесхоз Караагаш.
Избирательный участок № 591
Центр: село Ынтымак, улица Саябақ 15, здание сельского клуба.
Границы: селы Ынтымак, Бестоган, Кызылагаш.
Избирательный участок № 592
Центр: село Жанаталап, здание бывшей начальной школы.
Границы: село Жанаталап.
Избирательный участок № 593
Центр: село Алгабас, здание бывшей начальной школы.
Границы: село Алгабас.
Избирательный участок № 594
Центр: село Тугускен, улица имени Ы.Жумабекова 49, здание сельского клуба.
Границы: село Тугускен, разъезды № 214, № 239 километры.
Избирательный участок № 595
Центр: село Кенжебай-Самай, здание основной средней школы.
Границы: село Кенжебай-Самай.
Избирательный участок № 596
Центр: село Орынбай, улица Мектеп 7, здание сельского клуба.
Границы: селы Орынбай, Акшагат, Бидаик-2.

Орталығы: Манадыр стансасы, Тың көшесі 58, № 144 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манадыр стансасы, № 152, № 163 шақырымдағы разъездері.
№ 581 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу стансасы, Бейбітшілік көшесі 50, № 135 негізгі орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Атасу стансасы, № 128 шақырымдағы разъезі.
№ 582 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ ауылы, Достық көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты .
Шекарасы: Айнабұлақ, Белқараған ауылдары.
№ 583 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтау ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтау, Қылыш, Айшырақ ауылдары.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы: Бидайық ауылы, Тәуелсіздік көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Бидайық, Қарамола ауылдары, № 69 шақырымдағы разъезі.
№ 585 сайлау учаскесі
Орталығы: Актайлақ ауылы, Ұландар көшесі 2, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Актайлақ ауылы.
№ 586 сайлау учаскесі
Орталығы: Атасу ауылы, Достық көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Атасу ауылы, № 105, № 117 шақырымдағы разъездері.
№ 587 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі 39, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы.
№ 588 сайлау учаскесі
Орталығы: Ералиев ауылы, Орталық көшесі 13, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ералиев, Аралтөбе, Кезен ауылдары.
№ 589 сайлау учаскесі
Орталығы: № 189 шақырымдағы разьезі, № 140 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: № 201 шақырымдағы разъезі, Жомарт стансасы, № 189 шақырымдағы разъезі, Ақбастау ауылы.
№ 590 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынталы ауылы, Төлебай сал көшесі 1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ынталы, Жартас, Қараағаш орман шаруашылығы ауылдары.
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Саябақ көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ, Бестоған, Қызылағаш ауылдары.
№ 592 сайлау учаскесі
Орталығы: Жанаталап ауылы, бұрынғы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жанаталап ауылы.
№ 593 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауылы, бұрынғы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Алғабас ауылы.
№ 594 сайлау учаскесі
Орталығы: Түгіскен ауылы, Ы.Жұмабеков атындағы көшесі 49, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Түгіскен ауылы, № 214, № 239 шақырымдағы разьездері.
№ 595 сайлау учаскесі
Орталығы: Кенжебай-Самай ауылы, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Кенжебай-Самай ауылы.
№ 596 сайлау учаскесі
Орталығы: Орынбай ауылы, Мектеп көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Орынбай, Ақшағат, Бидайық-2 ауылдары.