Об образовании избирательных участков
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 18 ноября 2011 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 18 ноября 2011 года N 8-13-109. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 11 декабря 2018 года № 05
Сноска. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 11.12.2018 № 05 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Каркаралинскому району:
1) N 306 Лесхозовский избирательный участок:
Центр: город Каркаралинск, средняя школа N 44, ул. Мади, дом 1.
Граница: жилые дома улиц Акбаева, Ауэзова, Байтурсынова, Сенкибай батыр, Бекметова, Куанышбаева, Мади, Мамыраева, Теряева, дом инвалидов, дома отдыха "Сосновый бор", "Шахтер", "Тасбулак", "Кооператор", "КарГУ", оздоровительный лагерь "Жасдаурен", кардоны "Кендара", "Аюшат", "Тасбулак", "Александровский ключ", "Старый питомник", "Устье Кендары", "Шанкоз";
2) N 307 Центральный избирательный участок:
Центр: город Каркаралинск, дом Культуры, ул. Т. Аубакирова, дом 38.
Граница: жилые дома улиц А. Ермекова, А. Бокейханова, Т. Аубакирова, Кунанбай кажы, Косыбаева;
3) N 308 Жанибековский избирательный участок;
Центр: город Каркаралинск, средняя школа N 1, ул. Жанибекова, дом 36.
Граница: жилые дома улиц Жанибекова, Ж. Акына, Асылбекова, В. Рей, Абая, Сатыбалдина, 78-Коммунаров, Игенсартова, дома отдыха "Туристическая база", "Каскад", "Оянага", "Комиссаровка", кардоны "Кызылтас", "Линда", "Пашенное", "Комиссаровка", "Жауыртоғай", "Шолакдара", "Шокпартас", "Актопырак", лагерья "Барс", "Политехник", районная больница, подсобное хозяйство Каркаралинского сельскохозяйственного колледжа;
4) N 309 Металлургический избирательный участок:
Центр: поселок Карагайлы, средняя школа N 16, 19 квартал, дом 20А.
Граница: жилые дома N 18, N 19, N 21, N 23, N 26, N 27 квартала, улиц Ибраева, Воинская, Сатбаева, Райавтодор, Н. Абдирова, населенный пункт Актерек, кардон "Бидайык";
5) N 310 Школьный избирательный участок:
Центр: поселок Карагайлы, средняя школа N 17, улица Ленина, дом 46.
Граница: жилые дома 13 квартала, Алматинки, улиц Б. Момышулы, Жунусова, Толеубаева, Машанова, Крайняя, Ленина, А. Байтурсынова, Юбилейная, Абая, Центральная, К. Аманжолова, Рудничная;

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы N 5 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 8-13-109 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы N 5 шешімімен
Ескерту. Куші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 11.12.2018 № 05 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы Сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын:
1) N 306 Орман-тоғай сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарқаралы қаласы, N 44 орта мектеп, Мәди көшесі 1 үй.
Шекарасы: Ақбаев, Әуезов, Байтұрсынов, Сеңкібай батыр, Бекметов, Қуанышбаев, Мәди, Мамыраев, Теряев көшелеріндегі тұрғын үйлер, Мүгедектер үйі, "Балқарағай", "Кенші", "Тасбұлақ", "Кооператор", "ҚарМУ" демалыс үйлері, "Жас даурен" сауықтыру лагері, "Кендара", "Аюшат", "Тасбулак", "Александровский ключ", "Ескі қорық", "Кендара шатқалдары", "Шанкөз" орман-тоғай үйлері;
2) N 307 Орталық сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарқаралы қаласы, Мәдениет үйі, Т. Әубәкіров көшесі 38 үй.
Шекарасы: Ә. Ермеков, Ә. Бөкейханов, Т. Әубәкіров, Құнанбай қажы, Қосыбаев көшелеріндегі тұрғын үйлер;
3) N 308 Жәнібеков сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарқаралы қаласы, N 1 орта мектеп, Жәнібеков көшесі 36 үй.
Шекарасы. Жәнібеков, Ж. Ақын, Асылбеков, В. Рей, Абай, Сатыбалдин, 78-Коммунарлар, Игенсартов көшелеріндегі тұрғын үйлер, "Саяхатшылар базасы", "Каскад", "Оянаға", "Комиссаровка" демалыс үйлері, "Қызылтас", "Линда", "Пашенное", "Комиссаровка", "Жауыртоғай", "Шолақдара", "Шоқпартас", "Ақтопырақ" орман-тоғай үйлері, "Барс", "Политехник" лагерлері, аудандық аурухана, Қарқаралы ауылшаруашылық колледжінің қосалқы шарушылығы;
4) N 309 Металлург сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарағайлы кенті, N 16 орта мектеп, 19-квартал, 20А үй.
Шекарасы: N 18, N 19, N 21, N 23, N 26, N 27 кварталдарының тұрғын үйлері, Ибраев, Воинская, Сәтбаев, Райавтодор, Н. Әбдіров көшелерінің тұрғын үйлері, Ақтерек елді мекені, "Бидайық" орман – тоғай үйі;
5) N 310 Мектеп сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарағайлы кенті, N 17 орта мектеп, Ленин көшесі 46 үй.
Шекарасы: 13 кварталдың тұрғын үйлері, Алматинканың тұрғын үйлері, Б. Момышұлы, Жүнісов, Төлеубаев, Машанов, Крайняя, Ленин, А. Байтұрсынов, Юбилейная, Абай, Центральная, Қ. Аманжолов, Рудничная көшелерінің тұрғын үйлері;

6) N 311 Егиндыбулакский избирательный участок:
Центр: село Егиндыбулак, дом Культуры, улица Мади, дом 13.
Граница: жилые дома улиц Абая, Байжуманова, Балкантау, Айтбаева, Дара, Елебекова, Есжанова, Казыбекби, Мади, Абишева, Нурмакова, Жакешова, Кирова, Советская, Таттимбета, Акаева, Ахметова, Гагарина и зимовки относящиеся к Егиндыбулакскому сельскому округу;
7) N 312 Абайский избирательный участок:
Центр: село Айнабулак, клуб, улица Таттимбета дом 15.
Граница: село Айнабуалак и зимовки относящиеся к селу Айнабулак;
8) N 313 Мыржыкский избирательный участок:
Центр: село Мыржык, начальная школа N 48.
Граница: село Мыржык и зимовки относящиеся к селу Мыржык;
9) № 314 Акжолский избирательный участок:
центр: село Акжол, клуб, улица Мамыраева, дом 16;
граница: село Акжол, 9 разъезд и зимовки относящиеся к селу Акжол;
10) № 315 Жананегизский избирательный участок:
центр: село Жананегиз, начальная школа № 47;
граница: село Жананегиз и зимовки относящиеся к селу Жананегиз;
11) № 316 К. Аманжоловский избирательный участок:
центр: село Талды, средняя школа № 19, улица К. Аманжолова, дом 1;
граница: село Талды, кардоны "Болпан", "Жалган" и зимовки относящиеся к селу Талды;
12) № 317 Акбай – Кызылбайский избирательный участок:
центр: село Акбай – Кызылбай, основная школа № 24;
граница: село Акбай – Кызылбай и зимовки относящиеся к селу Акбай – Кызылбай;
13) № 318 Белдеутасский избирательный участок:
центр: село Белдеутас, начальная школа № 52;
граница: село Белдеутас и зимовки относящиеся к селу Белдеутас;
14) № 319 Актайлакский избирательный участок:
центр: село Сарыобалы, клуб;
граница: село Сарыобалы и зимовки относящиеся к селу Сарыобалы;
15) № 320 Аккоринский избирательный участок:
центр: село Аккора, основная школа № 25;
граница: село Аккора и зимовки относящиеся к селу Аккора;
16) № 321 Актастинский избирательный участок:
центр: село Актасты, клуб, улица Казыбек би, дом 19;
граница: село Актасты, село Шилдебай и зимовки относящиеся к селу Актасты;
17) № 322 Кызылшиликский избирательный участок:
центр: село Кызылшилик, основная школа № 41;
граница: село Кызылшилик, село Айыр и зимовки относящиеся к селу Кызылшилик;
18) № 323 Балкантауский избирательный участок:
центр: село Карабулак, средняя школа № 33, улица Казахстана, дом 7;
граница: село Карабулак и зимовки относящиеся к селу Карабулак;
19) № 324 Айнабулакский избирательный участок:
центр: село Айнабулак, основная школа № 38;
граница: село Айнабулак и зимовки относящиеся к селу Айнабулак;
20) № 325 Жанакурылысский избирательный участок:
центр: село Бахты, средняя школа № 21, улица Тауелсиздик, дом 17;
граница: село Бахты, село Шолаккайын и зимовки относящиеся к селу Бахты;

6) N 311 Егіндібұлақ сайлау учаскесі:
Орталығы: Егіндібұлақ селосы, Мәдениет үйі, Мәди көшесі 14 үй.
Шекарасы: Абай, Байжұманов, Балқантау, Айтбаев, Дара, Елебеков, Есжанов, Қазыбекби, Мәди, Әбішев, Нұрмақов, Жәкешов, Киров, Совет, Тәттімбет, Ақаев, Ахметов, Гагарин көшелерінің тұрғын үйлері және Егіндібұлақ селолық округіне қарасты қыстақтар;
7) N 312 Абай сайлау учаскесі:
Орталығы: Айнабұлақ ауылы, Клуб, Тәттімбет көшесі 15 үй.
Шекарасы: Айнабұлақ ауылы және Айнабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
8) N 313 Мыржық сайлау учаскесі:
Орталығы: Мыржық ауылы, N 48 бастауыш мектеп.
Шекарасы: Мыржық ауылы және Мыржық ауылына қарасты қыстақтар;
9) № 314 Ақжол сайлау учаскесі:
орталығы: Ақжол ауылы, клуб, Мамыраев көшесі, 16 үй;
шекарасы: Ақжол ауылы, 9 разъезд және Ақжол ауылына қарасты қыстақтар;
10) № 315 Жаңанегіз сайлау учаскесі:
орталығы: Жаңанегіз ауылы, № 47 бастауыш мектеп;
шекарасы: Жаңанегіз ауылы және Жаңанегіз ауылына қарасты қыстақтар;
11) № 316 Қ. Аманжолов сайлау учаскесі:
орталығы: Талды ауылы, № 19 орта мектеп, Қ. Аманжолов көшесі, 1 үй;
шекарасы: Талды ауылы, "Болпан", "Жалған" кардондары және Талды ауылына қарасты қыстақтар;
12) № 317 Ақбай-Қызылбай сайлау учаскесі:
орталығы: Ақбай-Қызылбай ауылы, № 24 негізгі мектеп;
шекарасы: Ақбай-Қызылбай ауылы және Ақбай-Қызылбай ауылына қарасты қыстақтар;
13) № 318 Белдеутас сайлау учаскесі:
орталығы: Белдеутас ауылы, № 52 бастауыш мектеп;
шекарасы: Белдеутас ауылы және Белдеутас ауылына қарасты қыстақтар;
14) № 319 Ақтайлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Сарыобалы ауылы, клуб;
шекарасы: Сарыобалы ауылы және Сарыобалы ауылына қарасты қыстақтар;
15) № 320 Аққора сайлау учаскесі:
орталығы: Аққора ауылы, № 25 негізгі мектеп;
шекарасы: Аққора ауылы және Аққора ауылына қарасты қыстақтар;
16) № 321 Ақтасты сайлау учаскесі:
орталығы: Ақтасты ауылы, клуб, Қазыбек би көшесі, 19 үй;
шекарасы: Ақтасты ауылы, Шілдебай ауылы және Ақтасты ауылына қарасты қыстақтар;
17) № 322 Қызылшілік сайлау учаскесі:
орталығы: Қызылшілік ауылы, № 41 негізгі мектеп;
шекарасы: Қызылшілік ауылы, Айыр ауылы және Қызылшілік ауылына қарасты қыстақтар;
18) № 323 Балқантау сайлау учаскесі:
орталығы: Қарабұлақ ауылы, № 33 орта мектеп, Қазақстан көшесі, 7 үй;
шекарасы: Қарабұлақ ауылы және Қарабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
19) № 324 Айнабұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Айнабұлақ ауылы, № 38 негізгі мектеп;
шекарасы: Айнабұлақ ауылы және Айнабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
20) № 325 Жаңақұрылыс сайлау учаскесі:
орталығы: Бақты ауылы, № 21 орта мектеп, Тәуелсіздік көшесі, 17 үй;
шекарасы: Бақты ауылы, Шолаққайың ауылы және Бақты ауылына қарасты қыстақтар;

21) № 326 Абызский избирательный участок:
центр: село Абыз, основная школа № 27;
граница: село Абыз и зимовки относящиеся к селу Абыз;
22) № 327 Бесобинский избирательный участок:
центр: село Бесоба, клуб, улица Абдрасыл, дом 30;
граница: село Бесоба, село Карашокы и зимовки относящиеся к селу Бесоба;
23) № 328 Кызылтуский избирательный участок:
центр: село Кызылту, основная школа № 13;
граница: село Кызылту и зимовки относящиеся к селу Кызылту;
24) № 329 Жанатоганский избирательный участок:
центр: село Жанатоган, средняя школа № 14, улица Ушкын, дом 39;
граница: село Жанатоган и зимовки относящиеся к селу Жанатоган;
25) № 330 Ежебайский избирательный участок:
центр: село Ежебай, контора;
граница: село Ежебай и зимовки относящиеся к селу Ежебай;
26) № 331 Нуркенский избирательный участок:
центр: село Жарлы, клуб, улица Машанова, дом 35;
граница: село Жарлы, село Акшокы, село Жекежал, кардоны "Шонай", "Каратока" и зимовки относящиеся к селу Жарлы;
27) № 332 Аппазский избирательный участок:
центр: село Аппаз, клуб, улица Сейлхана, дом 10;
граница: село Аппаз, село Жалпакшилик, село Саз и зимовки относящиеся к селу Аппаз;
28) № 333 Милыбулакский избирательный участок:
центр: село Милыбулак, начальная школа № 55;
граница: село Милыбулак и зимовки относящиеся к селу Милыбулак;
29) № 334 Каракольский избирательный участок:
центр: село Караколь, средняя школа № 37, улица 25 летие Целины, дом 15;
граница: село Караколь, село Атантай и зимовки относящиеся к селу Караколь;
30) N 335 Коктасский избирательный участок:
Центр: село Коктас, клуб, улица Молодежная дом 29.
Граница: село Коктас и зимовки относящиеся к селу Коктас;
31) N 336 Жанажолский избирательный участок:
Центр: село Жанажол, основная школа N 11.
Граница: село Жанажол, станция Саумалколь и зимовки относящиеся к селу Жанажол;
32) N 337 Киргизский избирательный участок:
Центр: село Буркутты, улица Целинная дом 8.
Граница: село Буркутты, село Жанибек и зимовки относящиеся к селу Буркутты;
33) N 338 Борлыбулакский избирательный участок:
Центр: село Борлыбулак, основная школа N 42.
Граница: село Борлыбулак, село Кент и зимовки относящиеся к селу Борлыбулак;
34) N 339 Темиржолский избирательный участок:
Центр: станция Талды, здание станции.
Граница: станция Талды;
35) N 340 Кояндинский избирательный участок:
Центр: село Коянды, средняя школа N 35 улица Советская дом 2.
Граница: село Коянды и зимовки относящиеся к селу Коянды.
36) N 341 Мадиский избирательный участок:
Центр: село Айрык, клуб, улица Таттимбета дом 9.
Граница: село Айрык и зимовки относящиеся к селу Айрык;

21) № 326 Абыз сайлау учаскесі:
орталығы: Абыз ауылы, № 27 негізгі мектеп;
шекарасы: Абыз ауылы және Абыз ауылына қарасты қыстақтар;
22) № 327 Бесоба сайлау учаскесі:
орталығы: Бесоба ауылы, клуб, Әбдірасыл көшесі, 30 үй;
шекарасы: Бесоба ауылы, Қарашоқы ауылы және Бесоба ауылына қарасты қыстақтар;
23) № 328 Қызылту сайлау учаскесі:
орталығы: Қызылту ауылы, № 13 негізгі мектеп;
шекарасы: Қызылту ауылы және Қызылту ауылына қарасты қыстақтар;
24) № 329 Жаңатоған сайлау учаскесі:
орталығы: Жаңатоған ауылы, № 14 орта мектеп, Ұшқын көшесі, 39 үй;
шекарасы: Жаңатоған ауылы және Жаңатоған ауылына қарасты қыстақтар;
25) № 330 Ежебай сайлау учаскесі;
орталығы: Ежебай ауылы, кеңсе;
шекарасы: Ежебай ауылы және Ежебай ауылына қарасты қыстақтар;
26) № 331 Нүркен сайлау учаскесі:
орталығы: Жарлы ауылы, клуб, Машанов көшесі, 35 үй;
шекарасы: Жарлы ауылы, Ақшоқы ауылы, Жекежал ауылы, "Шонай", "Қаратоқа" кардондары және Жарлы ауылына қарасты қыстақтар;
27) № 332 Аппаз сайлау учаскесі:
орталығы: Аппаз ауылы, клуб, Сейілхан көшесі, 10 үй;
шекарасы: Аппаз ауылы, Жалпақшілік ауылы, Саз ауылы және Аппаз ауылына қарасты қыстақтар;
28) № 333 Милыбұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Милыбұлақ ауылы, № 55 бастауыш мектеп;
шекарасы: Милыбұлақ ауылы және Милыбұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
29) № 334 Қаракөл сайлау учаскесі:
орталығы: Қаракөл ауылы, № 37 орта мектеп, Тың 25 жылдығы көшесі, 15 үй;
шекарасы: Қаракөл ауылы, Атантай ауылы және Қаракөл ауылына қарасты қыстақтар;
30) N 335 Көктас сайлау учаскесі:
Орталығы: Көктас ауылы, Клуб, Молодежный көшесі 29 үй.
Шекарасы: Көктас ауылы және Көктас ауылына қарасты қыстақтар;
31) N 336 Жаңа жол сайлау учаскесі:
Орталығы: Жаңажол ауылы, N 11 негізгі мектеп.
Шекарасы: Жаңажол ауылы, Саумалкөл станциясы және Жаңажол ауылына қарасты қыстақтар;
32) N 337 Қырғыз сайлау учаскесі:
Орталығы: Бүркүтті ауылы, Тың көшесі 8 үй.
Шекарасы: Бүркүтті ауылы, Жәнібек ауылы және Бүркүтті ауылына қарасты қыстақтар;
33) N 338 Борлыбұлақ сайлау учаскесі:
Орталығы: Борлыбұлақ ауылы, N 42 негізгі мектеп.
Шекарасы: Борлыбұлақ ауылы, Кент ауылы және Борлыбұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
34) N 339 Теміржол сайлау учаскесі:
Орталығы: Талды станциясы, Станция ғимараты.
Шекарасы: Талды станциясы;
35) N 340 Қоянды сайлау учаскесі:
Орталығы: Қоянды, N 35 орта мектеп, Совет көшесі 2 үй.
Шекарасы: Қоянды ауылы және Қоянды ауылына қарасты қыстақтар;
36) N 341 Мәди сайлау учаскесі:
Орталығы: Айрық ауылы, Клуб, Тәттімбет көшесі 9 үй.
Шекарасы: Айрық ауылы және Айрық ауылына қарасты қыстақтар;

37) N 342 Едирейский избирательный участок:
Центр: село Едирей, бывшее здание начальной школы.
Граница: село Едирей и зимовки относящиеся к селу Едирей;
38) N 343 Осибайский избирательный участок:
Центр: село Осибай, клуб, улица Елебекова дом 6.
Граница: село Осибай, село Кольбасы и зимовки относящиеся к селу Осибай;
39) N 344 Басталский избирательный участок:
Центр: село Бастал, начальная школа N 51.
Граница: село Бастал и зимовки относящиеся к селу Бастал;
40) N 345 Тегисшилдикский избирательный участок:
Центр: село Тегисшилдик, средняя школа N 6.
Граница: село Тегисшилдик, кардоны Тонкерис, Коктобе и зимовки относящиеся к селу Тегисшилдик;
41) N 346 Жарлинский избирательный участок:
Центр: село Жарлы, средняя школа N 9.
Граница: село Жарлы, кардон Жанабет и зимовки относящиеся к селу Жарлы;
42) N 347 Карыншиский избирательный участок:
Центр: село Карынши, основная школа N 7.
Граница: село Карынши и зимовки относящиеся к селу Карынши;
43) N 348 Татанский избирательный участок:
Центр: село Татан, средняя школа N 23, улица Центральная дом 4.
Граница: село Татан и зимовки относящиеся к селу Татан;
44) N 349 Карагашский избирательный участок:
Центр: село Карагаш, основная школа N 28.
Граница: село Карагаш, село Айнабулак и зимовки относящиеся к селу Карагаш;
45) N 350 Томарский избирательный участок:
Центр: село Томар, средняя школа N 22, улица Мади дом 16.
Граница: село Томар и зимовки относящиеся к селу Томар;
46) N 351 Угарский избирательный участок:
Центр: село Матак, средняя школа N 15.
Граница: село Матак, санаторий "Жосалы", 6 разъезд и зимовки относящиеся к селу Матак;
47) N 352 Инталинский избирательный участок:
Центр: село Инталы, клуб, улица Бейбитшилик дом 13.
Граница: село Инталы, 5 разъезд и зимовки относящиеся к селу Инталы;
48) N 353 Шарыктинский избирательный участок:
Центр: село Теректы, средняя школа N 30, улица Абая дом 26.
Граница: село Теректы и зимовки относящиеся к селу Теректы;
49) N 354 Шоптикольский избирательный участок:
Центр: село Шоптиколь, основная школа N 39.
Граница: село Шоптиколь и зимовки относящиеся к селу Шоптиколь.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 26.03.2014 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Данное решение направить в областную избирательную комиссию.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Каркаралинского района Азимханова Д.Ж.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района
К.М. Максутов

37) N 342 Едірей сайлау учаскесі:
Орталығы: Едірей ауылы, Бастауыш мектептің бұрынғы ғимараты.
Шекарасы: Едірей ауылы және Едірей ауылына қарасты қыстақтар;
38) N 343 Өсібай сайлау учаскесі:
Орталығы: Өсібай ауылы, Клуб, Елебеков көшесі 6 үй.
Шекарасы: Өсібай ауылы, Көлбасы ауылы және Өсібай ауылына қарасты қыстақтар;
39) N 344 Бастал сайлау учаскесі:
Орталығы: Бастал ауылы, N 51 бастауыш мектеп.
Шекарасы: Бастал ауылы және Бастал ауылына қарасты қыстақтар;
40) N 345 Тегісшілдік сайлау учаскесі:
Орталығы: Тегісшілдік ауылы, N 6 орта мектеп.
Шекарасы: Тегісшілдік ауылы, Төңкеріс, Көктөбе орман-тоғай үйлері және Тегісшілдік ауылына қарасты қыстақтар;
41) N 346 Жарлы сайлау учаскесі:
Орталығы: Жарлы ауылы, N 9 орта мектеп.
Шекарасы: Жарлы ауылы, Жаңабет орман-тоғай үйі және Жарлы ауылына қарасты қыстақтар;
42) N 347 Қарынши сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарынши ауылы, N 7 негізгі мектеп.
Шекарасы: Қарынши ауылы және Қарынши ауылына қарасты қыстақтар;
43) N 348 Татан сайлау учаскесі:
Орталығы: Татан ауылы, N 23 орта мектеп, Орталық көшесі 4 үй.
Шекарасы: Татан ауылы және Татан ауылына қарасты қыстақтар;
44) N 349 Қарағаш сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарағаш ауылы, N 28 негізгі мектеп.
Шекарасы: Қарағаш ауылы, Айнабұлақ ауылы және Қарағаш ауылына қарасты қыстақтар;
45) N 350 Томар сайлау учаскесі:
Орталығы: Томар ауылы, N 22 орта мектеп, Мәди көшесі 16 үй.
Шекарасы: Томар ауылы және Томар ауылына қарасты қыстақтар;
46) N 351 Угар сайлау учаскесі:
Орталығы: Матақ ауылы, N 15 орта мектеп.
Шекарасы: Матақ ауылы "Жосалы" шипажайы, 6 разъезд және Матақ ауылына қарасты қыстақтар;
47) N 352 Ынталы сайлау учаскесі:
Орталығы: Ынталы ауылы, Клуб, Бейбітшілік көшесі 13 үй.
Шекарасы: Ынталы ауылы, 5 разъезд және Ынталы ауылына қарасты қыстақтар;
48) N 353 Шарықты сайлау учаскесі:
Орталығы: Теректі ауылы, N 30 орта мектеп, Абай көшесі 26 үй.
Шекарасы: Теректі ауылы және Теректі ауылына қарасты қыстақтар;
49) N 354 Шөптікөл сайлау учаскесі:
Орталығы: Шөптікөл ауылы, N 39 негізгі мектеп.
Шекарасы: Шөптікөл ауылы және Шөптікөл ауылына қарасты қыстақтар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 26.03.2014 N 2 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім облыстық сайлау комиссиясына жолдансын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Д.Ж. Әзімхановқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі
К.М. Максутов