О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение 56 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2011 года N 439. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 28 декабря 2011 года N 8-15-161. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2013 года № 2-43/68)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо секретаря Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23.04.2013 № 2-43/68).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012 – 2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 451 324 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 560 915 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 900 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 885 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 882 624 тысяч тенге;
2) затраты – 3 519 784 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 87 250 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 91 138 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 888 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 155 710 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 155 710 тысяч тенге:
поступление займов – 91 138 тысяч тенге;
погашение займов – 3 895 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68 467 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 48 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.06.2012 N 79 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.08.2012 N 100 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.11.2012 N 112 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 N 122 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 128 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть в составе поступлений и расходов районного бюджета на 2012 год целевые трансферты и бюджетный кредит из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть в районном бюджете на 2012 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района, в сумме 2 055 914 тысяч тенге.

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы 56 сессиясының N 439 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 8-15-161 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 2-43/68 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының хатшысының 23.04.2013 № 2-43/68 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 451 324 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері – 560 915 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 885 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 882 624 мың теңге;
2) шығындар – 3 519 784 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 87 250 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 91 138 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 888 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 155 710 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 155 710 мың теңге:
қарыздар түсімі – 91 138 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 895 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 467 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 48 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.13 N 79 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.17 N 100 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.09 N 112 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.26 N 122 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.10 N 128 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері мен шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредит 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 2 055 914 мың теңге сомасында ескерілсін.

4. Установить на 2012 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу - 50 процентов;
2) по социальному налогу – 70 процентов.
5. Установить на 2012 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 70 пайыз.
5. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес процентке ұлғайту белгіленсін.

6. Утвердить резерв акимата Осакаровского района на 2012 год в сумме 10 785 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17.08.2012 N 100 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Утвердить в районном бюджете расходы по аппаратам акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов согласно приложению 5.
8. Установить, что в процессе исполнения бюджета района на 2012 год не подлежит секвестру районная бюджетная программа согласно приложению 6.

6. Осакаров ауданы әкімдігінің 2012 жылға арналған резерві 10 785 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2012.08.17 N 100 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. Аудандық бюджетте кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттары бойынша шығыстар 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2012 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында аудандық бюджеттік бағдарлама секвестрлеуге жатпайтыны 6 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

16965
002
Создание информационных систем
1731
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
938
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
6035
018
Капитальные расходы государственного органа
250
5
Планирование и статистическая деятельность
17139
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17139
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16062
002
Создание информационных систем
577
004
Капитальные расходы государственного органа
500
02
Оборона
7914
1
Военные нужды
2694
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2694
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2694
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5220
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5220
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4150
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1070
04
Образование
1931367
1
Дошкольное воспитание и обучение
99025
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
99025
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ - интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей - сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
883
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
98142
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1795988
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1795988
004
Общеобразовательное обучение
1718084
005
Дополнительное образование для детей и юношества
47671
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
696
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы - интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей - сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

16965
002
Ақпараттық жүйелер құру
1731
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
938
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
6035
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
17139
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17139
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16062
002
Ақпараттық жүйелер құру
577
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
02
Қорғаныс
7914
1
Әскери мұқтаждықтар
2694
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2694
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2694
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
5220
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5220
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
4150
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1070
04
Білім беру
1931367
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
99025
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
99025
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
883
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
98142
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1795988
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1795988
004
Жалпы білім беру
1718084
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
47671
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
696
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

29537
9
Прочие услуги в области образования
36354
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
36354
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3122
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16988
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16244
05
Здравоохранение
1800
2
Охрана здоровья населения
1800
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1800
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
144598
2
Социальная помощь
126771
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126771
002
Программа занятости
27269
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7473
005
Государственная адресная социальная помощь
5970
006
Оказание жилищной помощи
6231
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8651
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
295
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34098
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14494
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12235
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10055
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17827
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14964
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

29537
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
36354
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
36354
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3122
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16988
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16244
05
Денсаулық сақтау
1800
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1800
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1800
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
144598
2
Әлеуметтік көмек
126771
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126771
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27269
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7473
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5970
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
6231
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8651
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
295
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34098
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14494
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12235
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10055
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17827
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17827
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14964
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

16244
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
29576
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
30420
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1800
Отдел занятости и социальных программ района
32372
На введение стандартов специальных социальных услуг
16608
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
15764
в том числе:
частичное субсидирование заработной платы
2353
Создание центров занятости
8030
предоставление субсидий на переезд
1206
организация молодежной практики
4175
Отдел экономики и бюджетного планирования района
10392
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
10392
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
17229
На проведение противоэпизоотических мероприятий
17229
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
5171
На обустройство аульных (сельских) округов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развития регионов" на 2012 год
5171
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
89626
в том числе:
образование
25000
культура
14823
жилищно-коммунальное хозяйство
23781
дорожная инфраструктура
26022
Из областного бюджета
1828
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1828
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1828
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
540372
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
540372
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
65326
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
108169
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4200
На развитие систем водоснабжения
362677
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
39557
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
39557
Реконструкция водопроводных сетей села Акбулак
34557
Реконструкция водопроводных сетей 5-я очередь п.Осакаровка
5000
Бюджетный кредит
91138
Из республиканского бюджета
91138
Отдел экономики и бюджетного планирования района
91138
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
91138
Приложение 5
к решению 56 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 13 декабря 2011 года N 439
Расходы по аппаратам акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов района на 2012 год

16244
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
29576
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
30420
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуді іске асыру
1800
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32372
Арнайы әлеуметтік қызметтерге арналған стандарттарды енгізу
16608
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын жүзеге асыруға
15764
оның ішінде:
жалақының ішінара субсидиялануы
2353
Жұмыспен қамту орталықтарын құру
8030
көшіп қонуға арналған субсидия
1206
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
4175
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10392
Мамандарды ауылдық жергілікті мекендерде әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
10392
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17229
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
17229
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5171
2012 жылға "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру
5171
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық жергілікті мекендерді дамытуға
89626
оның ішінде:
білім беру
25000
мәдениет
14823
тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
23781
жол инфрақұрылымы
26022
Облыстық бюджеттен
1828
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1828
Әлеуметтік маңызы бар қалалық(ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1828
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
540372
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
540372
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
65326
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
108169
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
4200
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
362677
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
39557
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
39557
Ақбұлақ ауылының су құбыр желілерін қайта құру
34557
Осакаров кентінде су жүргізу жүйесін қайта құру, 5-ші кезек
5000
Бюджеттік кредиттер
91138
Республикалық бюджеттен
91138
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
91138
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
91138
Осакаров аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
56 сессиясының N 439 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты бойынша шығыстар

Сноска. Приложение 5 в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 09.11.2012 N 112 (вводится в действие с 01.01.2012).
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
74719
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20094
Создание информационных систем
203
Жилищно-коммунальное хозяйство
47897
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
20000
Освещение улиц населенных пунктов
12442
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1390
Содержание мест захоронений и погребение безродных
25
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14040
Транспорт и коммуникаций
6525
Автомобильный транспорт
6525
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6525
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6525
Аппарат акима поселка Молодежный
51125
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15821
Капитальные расходы государственных органов
300
Создание информационных систем
181
Жилищно-коммунальное хозяйство
26613
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
21792
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1821
Транспорт и коммуникаций
8210
Автомобильный транспорт
8210
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8210
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8210
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
10359
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8228
Создание информационных систем
181
Жилищно-коммунальное хозяйство
1950
Освещение улиц населенных пунктов
1725
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
225
Аппарат акима Пионерского сельского округа
8983
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8131
Создание информационных систем
127
Жилищно-коммунальное хозяйство
725
Освещение улиц населенных пунктов

Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2012.11.09 N 112 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
74719
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20094
Ақпараттық жүйелер құру
203
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
47897
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20000
Елді мекендерін көшелерін жарықтандыру
12442
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1390
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
25
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
14040
Көлік және коммуникация
6525
Автомобиль көлігі
6525
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6525
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда селоларда, ауылдық селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6525
Молодежный кенті әкімінің аппараты
51125
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15821
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
Ақпараттық жүйелер құру
181
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26613
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
21792
Елді мекендерін көшелерін жарықтандыру
1500
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1821
Көлік және коммуникация
8210
Автомобиль көлігі
8210
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8210
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8210
Батпақ селолық округі әкімінің аппараты
10359
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8228
Ақпараттық жүйелер құру
181
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1950
Елді мекендерін көшелерін жарықтандыру
1725
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
225
Пионер селолық округі әкімінің аппараты
8983
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8131
Ақпараттық жүйелер құру
127
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
725
Елді мекендерін көшелерін жарықтандыру