О внесении изменений в решение ХХVI сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 302 "О районном бюджете на 2011–2013 годы"
Решение XXXI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 12 октября 2011 года N 365. Зарегистрировано Управлением юстиции Улытауского района Карагандинской области 31 октября 2011 года N 8-16-72. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 4 июля 2012 года N 2-9/76)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 04.07.2012 N 2-9/76).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением XXХIX сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2011 года N 441 "О внесении изменений в решение ХХХ cессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1898), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVI сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 302 "О районном бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-16-68 и опубликовано в газеты "Ұлытау өңірі" от 30 декабря 2010 года в N 52 (5770)), решением XXVIII сессии Улытауского районного маслихата от 7 апреля 2011 N 324 "О внесении изменений и дополнений в решение ХХVI cессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 302 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-16-70 и опубликовано в газеты "Ұлытау өңірі" от 30 апреля 2011 года в N 16 (5786)), решением XXХ сессии Улытауского районного маслихата от 16 сентября 2011 N 351 "О внесении изменений в решение ХХVI cессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 302 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-16-71 и опубликовано в газеты "Ұлытау өңірі" от 1 октября 2011 года в N 38 (5808)) следующие изменения:

Ұлытау аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 25 желтоқсандағы XXVI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы XXXI сессиясының N 365 шешімі. Қарағанды облысы Ұлытау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 қазанда N 8-16-72 тіркелді. Мерзімінің бітуіне байланысты қолданылуын тоқтатады - (Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 шілдедегі N 2-9/76 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің бітуіне байланысты қолданылуын тоқтатады - (Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2012.07.04 N 2-9/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қыркүйектегі ХХХІХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 441 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 1898 болып енгізілді) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ұлытау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы XXVI сессиясының N 302 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-16-68 болып тіркелген және "Ұлытау өңірі" газетінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5770) нөмірінде ресми жарияланған), Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі ХХVIII сессиясының "Ұлытау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы ХХVI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 302 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 324 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-16-70 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 сәуірде "Ұлытау өңірі" газетінің N 16 (5786) санында жарияланған), Ұлытау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 қыркүйектегі ХХХ сессиясының "Ұлытау аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 25 желтоқсандағы ХХVI сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 351 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімне N 8-16-71 болып тіркелген, және 2011 жылғы 1 қазанда "Ұлытау өңірі" газетінің N 38 (5808) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

1023
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
867
1
Государственная пошлина
867
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
250
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
350
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
180
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
65
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией
3
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
19
2
Неналоговые поступления
746
01
Доходы от государственной собственности
321
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
27
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
27
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
294
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
294
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
60
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
60
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
60
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
98
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
98
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
98
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
06
Прочие неналоговые поступления
267
1
Прочие неналоговые поступления
267
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
267
3
Поступления от продажи основного капитала
3870
03
Продажа земли и нематериальных активов
3870
1
Продажа земли
3812
01
Поступления от продажи земельных участков
3812
2
Продажа нематериальных активов
58
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
58
4
Поступления трансфертов
261042
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
261042
2
Трансферты из областного бюджета
261042
01
Целевые текущие трансферты

1023
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
867
1
Мемлекеттік баж
867
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
250
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілерін жазбаларын өзгертуге, толтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
350
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
180
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
65
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
19
2
Салықтық емес түсімдер
746
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
321
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
27
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
27
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
294
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
294
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
60
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
60
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
60
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
98
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
98
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
98
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
267
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
267
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсiмдер
267
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3870
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
3870
1
Жерді сату
3812
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3812
2
Материалдық емес активтерді сату
58
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
58
4
Трансферттердің түсімдері
261042
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
261042
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
261042
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер