О внесении изменений в решение XXVIII сессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 18 марта 2011 года N 30/315. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 18 апреля 2011 года N 8-17-118
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVIII сессии районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-110, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 27 января 2011 года N 04 (10.312)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3358312" заменить цифрами "3524044";
цифры "1235336" заменить цифрами "1229968";
в подпункте 2):
цифры "3358312" заменить цифрами "3568931";
в подпункте 3):
цифры "16023" заменить цифрами "129951".
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Решение ХХVIII сессии Шетского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2011 N 28/290 в РЦПИ не поступало.

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVIII сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 30/315 шешімі. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 сәуірде N 8-17-118 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVIII сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-17-110 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы N 04 (10.312) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"3358312" сандары "3524044" сандарына ауыстырылсын;
"1235336" сандары "1229968" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"3358312" сандары "3568931" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
"16023" саны "129951" санына ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.