О внесении изменений в решение XXVIII сессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 12 августа 2011 года N 34/346. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 9 сентября 2011 года N 8-17-123
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVIII сессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-110, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 27 января 2011 года N 04 (10.312)), внесены изменения решением ХХХ сессии районного маслихата от 18 марта 2011 года N 30/315 "О внесении изменений в решение XXVIII cессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-118, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 12 мая 2011 года N 19 (10.328)), внесено изменение решением ХХХІІ сессии районного маслихата от 3 июня 2011 года N 32/330 "О внесении изменения в решение ХХVІІІ сессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-122, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 14 июля 2011 года N 28 (10.237)), следующие изменения:
1) в пункт 1:
в подпункте 1):
цифры "3524044" заменить цифрами "3525443";
цифры "2119410" заменить цифрами "2286541";
в подпункте 2):
цифры "3568931" заменить цифрами "3570330";
в подпункте 5):
цифры "16023" заменить цифрами "17646";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Решение ХХVIII сессии Шетского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 28/290 в РЦПИ не поступало.

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVIII сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 тамыздағы N 34/346 шешімі. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қыркүйекте N 8-17-123 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVIII сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-110 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы N 04 (10.312) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 18 наурыздағы XXX сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII cессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы " N 28/290 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 30/315 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-118 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 12 мамырдағы N 19 (10.328) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 3 маусымдағы ХХХІІ сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVІІІ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 32/330 шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-122 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 14 шілдедегі N 28 (10.237) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"3524044" сандары "3525443" сандарына ауыстырылсын;
"2119410" сандары "2286541" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"3568931" сандары "3570330" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"16023" сандары "17646" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.