О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 219/34 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2011 года N 236/38. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 22 апреля 2011 года N 8-4-231. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 219/34 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-220, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 014 (766) от 04 февраля 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "1376836" заменить цифрами "2110053";
цифры "1269618" заменить цифрами "2002835";
в подпункте 2):
цифры "1376836" заменить цифрами "2126075";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 16022";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "16022";
в третьем абзаце:
цифру "0" заменить цифрами "16022";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2011 год объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 665320 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 219/34 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 236/38 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 сәуірде N 8-4-231 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 219/34 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-220 болып тіркелген, 2011 жылғы 04 ақпандағы N 014 (766) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1376836" сандары "2110053" сандарына ауыстырылсын;
"1269618" сандары "2002835" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1376836" сандары "2126075" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "алу 16022" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"0" саны "16022" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"0" саны "16022" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың мөлшері 665320 мың теңге сомасында ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.