Регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой"
Постановление Кызылординского областного акимата от 23 декабря 2011 года N 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2011 года за N 4290. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 30 ноября 2012 года N 658
Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 30.11.2012 N 658
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и от 23 января 2001 года  "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нуртаева Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                    Б. Куандыков
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "23" декабря 2011 года N 250
Регламент государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель – физическое лицо;
2) уполномоченный орган – аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
3) исполнитель – специалист аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, в обязанности которого входит подготовка справки об обеспечении бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 336 "Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".

"Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 250 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 30 желтоқсанда N 4290 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қарашадағы N 658 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2012.11.30  N 658 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған "Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкiмi                Б. Қуандықов
Қызылорда облысы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы "23" желтоқсандағы
N 250 қаулысымен бекiтiлген
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлеріне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi
1. Негізгі ұғым
1. Осы "Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке тұлға;
2) уәкілетті орган – кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты;
3) орындаушы – бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету бойынша құжаттарды дайындайтын кенттiң, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ, аудандық маңызы бар қала әкімі аппаратының маманы.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту" 2011 жылғы 31 наурыздағы N 336 қаулысына сәйкес әзірленді.

3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании пункта 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и подпункта 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1256 "Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования".
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой с выдачей справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой (далее – справка) согласно приложению 8 к настоящему Регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. При выдаче справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой, сведения об обучающемся заносятся в список детей, обеспеченных бесплатным подвозом к общеобразовательным организациям образования и обратно домой согласно приложению 7 к настоящему Регламенту.
8. Сведения о выдаче справки фиксируются в книге учета справок, согласно приложению 9 к настоящему Регламенту.
9. Государственная услуга оказывается на бумажном носителе бесплатно.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги.
10. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту, а также на интернет-ресурсах акиматов районов и города Кызылорды.
11. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5-ти дней с момента поступления заявления) составляет 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации) – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения – не более 30 минут.
12. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года: в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед за исключением выходных и праздничных дней.

3. Мемлекеттік қызмет мекенжайлары осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органмен көрсетіледі.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының "Бiлiм туралы" 2007 жылғы 27 шiлдедегi N 319 Заңының 6-бабының 5-тармағы және "Бiлiм беру ұйымдары желiсiнiң кепiлдiк берiлген мемлекеттiк нормативiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1256 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасы негізінде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi аяқтау нәтижесi осы регламенттің 8-қосымшасына сәйкес бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама бере отырып, бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және керiсiнше үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз етуi немесе қызмет көрсетудi ұсынудан бас тарту болып табылады.
7. Бiлiмнiң жалпы беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама бергеннен кейiн оқушылар туралы мәлiметтер осы Регламенттiң 7-қосымшасына сәйкес жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдаумен қамтамасыз етiлген балалардың тiзiмiне енгiзiледi.
8. Анықтама беру туралы мәлiмет осы Регламенттің 9-қосымшасына сәйкес анықтаманы есепке алу кiтабында тiркеледi.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша, сондай-ақ, мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мекен-жайлары осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген уәкілетті органнан, сондай-ақ, аудандар мен Қызылорда қаласы әкімдіктерінің интернет-ресурстарынан алуға болады.
11. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң мерзiмi:
1) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн жүгiну (өтiнiш түскен мерзiмнен бастап 5 күн iшiнде) 5 жұмыс күнiн құрайды;
2) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (тiркеу кезiнде) - 30 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
12. Мемлекеттiк қызмет оқу жылы бойы көрсетiледi:
1) белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес сенбi, жексенбi және мереке күндерiн қоспағанда, түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.

13. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 17 настоящего Регламента с письменным обоснованием причин отказа.
14. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель обращается в уполномоченный орган и подает заявление;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа регистрирует документы и представляет на рассмотрение руководству уполномоченного органа, который определяет ответственного исполнителя;
3) ответственный исполнитель проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания услуги, подготавливает справку, либо мотивированный отказ;
4) сотрудник канцелярии уполномоченного органа выдает потребителю справку, либо мотивированный отказ.
15. Прием документов потребителя для оказания государственной услуги осуществляется одним лицом в течение рабочего дня на основании графика работы уполномоченного органа.
4. Описание порядка действий (взаимодействий) в процессе оказания государственной услуги
16. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка в получении необходимых документов, согласно приложению 6 к настоящему Регламенту с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста выдавшего расписку и даты получения услуги.
17. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) заявление от родителя или законного представителя обучающегося (воспитанника) на обеспечение его ребенка бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования, согласно приложению 4 к настоящему Регламенту;
2) оригинал и копия свидетельства о рождении ребенка (удостоверения личности);
3) справка с места учебы, согласно приложению 5 к настоящему Регламенту.
Оригинал свидетельства о рождении, удостоверения личности предоставляется для сверки с копией и возвращается потребителю.
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченного органа участвующие в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
2) руководство уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.

13. Мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту үшiн бас тартудың себептерiн жазбаша негiздей отырып, тұтынушының осы Регламенттің 17-тармағында көрсетiлген құжаттарды толық тапсырмауы негiз болады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) белгілейтін тұтынушы уәкілетті органға жүгінеді және өтініш білдіреді;
2) уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері құжаттарды тіркейді және жауапты орындаушыны уәкiлеттi орган басшылығының қарауына ұсынады;
3) жауапты орындаушы құжаттарды тексереді, қызмет көрсету нәтижесін ресiмдейдi, анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды дайындайды, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тұтынушыға жолдайды.
15. Тұтынушының құжаттарын қабылдауды бір тұлға уәкілетті органның жұмыс кестесіне сәйкес күні бойы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсету үрдісінде іс-әрекет (өзара әрекет) тәртібінің сипаттамасы
16. Мемлекеттiк қызмет алу үшiн барлық қажеттi құжаттарды тапсыру кезiнде тұтынушыға осы Регламенттің 6-қосымшасына сәйкес өтiнiштi қабылдаған күнi мен нөмiрiн, қолхат берген маманның тегi, аты, әкесiнiң аты және мемлекеттiк қызмет көрсетудi алатын күнiн көрсете отырып, қолхат берiледi.
17. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) бiлiм алушы /тәрбиеленушiнiң/ ата-анасы немесе заңды өкiлiнiң баланы жалпы бiлiм беру ұйымдарына тегiн тасымалдаумен қамтамасыз етуге арналған осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес өтiнiшi;
2) баланың туу туралы куәлiгiнiң түпнұсқасы және көшiрмесi (жеке куәлiгi);
3) осы Регламенттің 5-қосымшасына сәйкес оқу орнының анықтамасы.
Туу туралы куәлiктiң, жеке куәлiктiң түпнұсқасы көшiрмемен салыстыру үшiн берiледi және кейiн тұтынушыға қайтарылады.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын уәкілетті органның тұлғасы:
1) уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері;
2) уәкілетті органның басшылығы;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
19. Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің орындалу мерзімін көрсете отырып әр ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер дәйектілігінің және өзара байланысының мәтінді кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.

20. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
21. Формы, шаблоны бланков и другая информация в соответствии с которыми должен быть представлен результат оказания государственной услуги, указаны в приложениях 45678 и 9 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность лиц оказывающих государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Адреса уполномоченных органов
N
Наименование учреждения
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Адрес расположения
1
2
3
4
5
Жалагашский район
1
ГУ "Аппарат акима поселка Жалагаш"
поселок Жалагаш
8(724)-31-31-5-81
Жалагашский район, поселок Жалагаш, улица Айтеке би 18
2
ГУ "Аппарат акима аульного округа Аксу"
аул Аксу
8(724)-31-21-3-88
Жалагашский район, аул Аксу, улица Т.Елеусинова 16
3
ГУ "Аппарат акима аульного округа Аламесек"
аул Аламесек
8(724)-31-34-3-03
Жалагашский район, аул Аламесек, улица Аламесек 17
4
ГУ "Аппарат акима аульного округа Аккум"
аул Аккум
8(724)-31-38-3-92
Жалагашский район, аул Аккум, улица Бейбитшилик 29
5
ГУ "Аппарат акима аульного округа Аккыр
аул Аккыр
8(724)-31-41-6-10
Жалагашский район, аул Аккыр, улица 50 лет Казахстана 40
6
ГУ "Аппарат акима аульного округа Бухарбай батыр"
аул Бухарбай батыр
8(724)-31-36-2-88
Жалагашский район, аул Бухарбай батыр, улица Бухарбай батыр 31
7
ГУ "Аппарат акима аульного округа Енбек"
аул Енбек
8(724)-31-33-1-22
Жалагашский район, аул Енбек, улица Т.Дауитбаева 5
8
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жанадария"
аул Жанадария
8(724)-31-42-3-50
Жалагашский район, аул Жанадария, улица Сатпаева 17
9
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жанаталап"
аул Жанаталап
8(724)-31-35-1-46
Жалагашский район, аул Жанаталап, улица П.Каракулулы 23
10
ГУ "Аппарат акима аульного округа Каракеткен"
аул Каракеткенаул Далдабай
8(724)-31-37-4-79
Жалагашский район, аул Каракеткен, улица Игилик 10
11
ГУ "Аппарат акима аульного округа Макпалкол"
аул Макпалкол
8(724)-31-35-1-51
Жалагашский район, аул Макпалкол, улица А.Оналбаева 23
12
ГУ "Аппарат акима аульного округа" Мадениет
аул Мадениет
8(724)-31-35-4-07
Жалагашский район, аул Мадениет, улица Калдан батыр 1
13
ГУ "Аппарат акима аульного округа Мырзабай ахун"
аул Мырзабай ахун
8(724)-31-35-4-22
Жалагашский район, аул Мырзабай ахун, улица Ленина 30
14
ГУ "Аппарат акима аульного округа Тан"
аул Тан
8(724)-31-40-5-62
Жалагашский район, аул Тан, улица Орынбай жырау 5
15
ГУ "Аппарат акима аульного округа М.Шаменов"
аул Шаменов
8(724)-31-37-3-96
Жалагашский район, аул Шаменов, улица Мамбет аулие без номера
Кармакшинский район
1
ГУ "Аппарат акима поселка Жосалы"
поселок Жосалы

20. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
21. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі осы Регламенттің 45678 қосымшаларында көрсетілген нысандар, шаблондар мен басқа да ақпараттарға сәйкес берілуі тиіс.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
22. Уәкілетті органның басшысы (бұдан әрі – лауазымды тұлға) мемлекеттік қызметті көрсетуде жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлға мемлекеттік қызметті көрсетуді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде жүзеге асыруға жауапкершілікте болады.
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
1-қосымша
Уәкілетті органдар мекен-жайлары
N
Әкiмдiктiң толық атауы
Елдi мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
Жалағаш ауданы
1
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентi әкiмiнің аппараты" ММ
Жалағаш кентi
8(724)2-31-31-5-81
Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, Әйтеке би көшсесі, 18
2
"Ақсу ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Ақсу ауылы
8(724)2-31-32-1-26
Жалағаш ауданы, Ақсу ауылы, Елеусінов көшсеі, 16
3
"Аламесек ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Аламесек ауылы
8(724)2-31-33-1-03
Жалағаш ауданы, Аламесек ауылы, Аламесек көшесі 17
4
"Аққұм ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Аққұм ауылы
8(724)2-31-38-3-92
Жалағаш ауданы, Аққұм ауылы, Бейбітшілік көшсеі, 29
5
"Аққыр ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Аққыр ауылы
8(724)23 135409
Жалағаш ауданы, Аққыр ауылы, 50 жыл Қазақстан көшесі, 40
6
"Бұқарбай батыр ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Бұқарбай батыр ауылы
8(724)2-31-36-2-88
Жалағаш ауданы, Бұхарбай батыр ауылы, Бұхарбай батыр, 31
7
"Еңбек ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Еңбек ауылы
8(724)2-31-33-1-22
Жалағаш ауданы, Еңбек ауылы, Дәуітбаев, 5
8
"Жаңадария ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Жаңадария ауылы
8(724)2-3133-1-93
Жалағаш ауданы, Жаңадария ауылы, Сәтпаев, 17
9
"Жаңаталап ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Жаңаталап ауылы
8(724)2-3135-1-46
Жалагашский район, аул Жанаталап, улица П.Каракулулы 23
10
"Қаракеткен ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Қаракеткен ауылы Далдабай ауылы
8(724)2-3137-4-79
Жалағаш ауданы, Қаракеткен ауылы, Игілік, 10
11
"Мақпалкөл ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Мақпалкөл ауылы Сәтбай ауылы
8(724)2-3135-4-08
Жалағаш ауданы, Мақпалкөл ауылы, Оңалбаев, 23
12
"Мәдениет ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Мәдениет ауылы
8(724)2-3135-4-07
Жалағаш ауданы, Мәдениет ауылы, Қалдан батыр, 1
13
"Мырзабай ақын ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Мырзабай ақын ауылы
8(724)23 135422
Жалағаш ауданы, Мырзабай ахун ауылы, Ленин, 30
14
"Таң ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Таң ауылы
8(724)23 132-0-15
Жалағаш ауданы, Таң ауылы, Орынбай жырау, 5
15
"Шәменов ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
Шәменов ауылы
8(724)2-3137-3-96
Жалағаш ауданы, Шәменов ауылы, Мәмбет әулие, нөмірсіз
Қармақшы ауданы
1
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" ММ
Жосалы кенті

8(724-37)- 2-13-87
Кармакшинский район, поселок Жосалы, улица Абая 95
2
ГУ "Аппарат акима поселка Торетам"
поселок Торетам
8(724-37)- 24-2-06
Кармакшинский район, поселок Торетам, улица Жанкожа батыра 21
3
ГУ "Аппарат акима поселка Акай"
аул Акай
8(724-37)-2-48-14
Кармакшинский район, аул Акай, улица Абая 9
4
ГУ "Аппарат акима поселка Жосалы"
поселок Жосалы
8(724-37)-2-65-43
Кармакшинский район, поселок Торебай би, улица Казиева без номера
5
ГУ "Аппарат акима аульного округа Иркол"
аул Иркол
8(724-37)-2-66-11
Кармакшинский район, аул Иркол, улица Тауелсиздик 1
6
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жанажол"
аул Жанажол
8(724-37)-2-55-10
Кармакшинский район, аул Жанажол, улица Мажибаева без номера
7
ГУ "Аппарат акима аульного округа III Интернационал"
аул III Интернационал
8(724-37)-2-53-25
Кармакшинский район, аул III Интернационал, улица Абая 3
8
ГУ "Аппарат акима аульного округа Актобе"
аул Актобе
8(724-37)- 2-57-01
Кармакшинский район, аул Актобе, улица Кенсе 13
9
ГУ "Аппарат акима аульного округа Акжар"
аул Акжар
8(724-39)-2-70-01
Кармакшинский район, аул Акжар, улица Ораз Ахун 14
10
ГУ "Аппарат акима аульного округа Дауылкол"
аул Турмаганбет
8(724-37)-2-51-23
Кармакшинский район, аул Турмаганбет, улица Ешнияз сал 4
11
ГУ "Аппарат акима аульного округа Алдашбай ахун"
аул Алдашбай ахун
8(724-37)- 2-51-28
Кармакшинский район, аул Алдашбай ахун, улица Майлыозек 4
12
ГУ "Аппарат акима аульного округа Куандария"
аул Куандария
8(724-37)-4-21-35
Кармакшинский район, аул Куандария улица Байтерек 6
13
ГУ "Аппарат акима аульного округа Комекбаев"
аул Комекбаев
8(724-37)-4-22-01
Кармакшинский район, аул Комекбаев улица Аяпова 2
14
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кармакшы"
аул Кармакшы
8(724-37)-2-62-65
Кармакшинский район, аул Кармакшы, улица Сейфулинна 6
Сырдарьинский район
1
ГУ "Аппарат акима поселка Теренозек"
поселок Теренозек
8 (724-36)-2-14-61
8 (724-36)-2-18-79
8 (724-36)-2-16-17
Сырдарьинский район, поселок Теренозек, улица Аманкелді 53
2
ГУ "Аппарат акима аульного округа Н.Ильясов"
аул Н.Ильясов
8 (724-36)-2-60-44
8 (724-36)-2-61-53
8 (724-36)-2-61-54
Сырдарьинский район, аул Н.Ильясова, улица Абая 34
3
ГУ "Аппарат акима аульного округа Ширкейли"
аул Ширкейли
8 (724-36)-2-47-44
8 (724-36)-2-47-95
Сырдарьинский район, аул Ширкейли улица Куттыбаева 1
4
ГУ "Аппарат акима аульного округа Калжан ахун"
аул Калжан ахун
8 (724-36)-2-67-48

8(724-37)- 2-13-87
Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Абай көшесі 95
2
"Төретам кенті әкімінің аппараты" ММ
Төретам кенті
8(724-37)- 24-2-06
Қармақшы ауданы, Төретам кенті, Жаңқожа батыр, 21
3
"Ақай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақай ауылдық округі
8(724-37)-2-48-14
Қармақшы ауданы, Ақай ауылдық округі, Абай көшесі 9
4
"Жосалы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жосалы ауылдық округі
8(724-37)-2-65-43
Қармақшы ауданы, Төребай би, Казиева көшесі нөмірсіз
5
"Иіркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Иіркөл ауылдық округі
8(724-37)-2-66-11
Қармақшы ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Тәуелсіздік көшесі 1
6
"Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жаңажол ауылдық округі
8(724-37)-2-55-10
Қармақшы ауданы, Жаңажол ауылдық округі, Мәжібаев нөмірсіз
7
"III Интернационал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
III Интернационал ауылдық округі
8(724-37)-2-53-25
Қармақшы ауданы, III Интернационал ауылдық округі, Абай көшесі 3
8
"Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Актобе ауылдық округі
8(724-37)- 2-57-01
Қармақшы ауданы, Ақтөбе ауылдық округі Кенсе көшесі 13
9
"Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Акжар ауылдық округі
8(724-39)-2-70-01
Қармақшы ауданы, Ақжар ауылдық округі, Ораз Ахун көшесі 14
10
"Дауылкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тұрмаганбет ауылдық округі
8(724-37)-2-51-23
Қармақшы ауданы, Тұрмағанбет ауылдық округі, Ешнияз көшесі 4
11
"Алдашбай ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Алдашбай ахун ауылдық округі
8(724-37)- 2-51-28
Қармақшы ауданы, Алдашбай ахун ауылдық округі, Майлыөзек 4
12
"Қуаңдария ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қуаңдария ауылдық округі
8(724-37)-4-21-35
Қармақшы ауданы, Қуаңдария ауылдық округі Бәйтерек, 6
13
"Көмекбай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Көмекбаев ауылдық округі
8(724-37)-4-22-01
Қармақшы ауданы, Көмекбаев ауылдық округі Аяпова N2
14
"Қармақшы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қармақшы ауылдық округі
8(724-37)-2-62-65
Қармақшы ауданы, Қармақшы ауылдық округі Сейфулинна N6
Сырдария ауданы
1
"Теренөзек кенті әкімінің аппараты" ММ
Тереңөзек кенті
8 (724-36)-2-14-61
8 (724-36)-2-18-79
8 (724-36)-2-16-17
Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Аманкелді, 53
2
"Ілиясов ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ілиясов ауылдық округі
8 (724-36)-2-60-44
8 (724-36)-2-61-53
8 (724-36)-2-61-54
Сырдария ауданы, Ілиясов ауылдық округі, Абай, 34
3
"Шіркейлі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шіркейлі ауылдық округі
8 (724-36)-2-47-44
8 (724-36)-2-47-95
Сырдария ауданы, Шіркейлі ауылдық округі, Кұттыбаев, 1
4
"Қалжан ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қалжан ахун ауылдық округі
8 (724-36)-2-67-48

8 (724-36)-2-67-67
Сырдарьинский район, аул Калжан ахун улица Абая 19
5
ГУ "Аппарат акима аульного округа О.Малибаев"
аул О.Малибаев
8 (724-36)-2-22-18
8 (724-36)-2-25-29
Сырдарьинский район, аул О.Малибаев, улица К.Бодеева 2
6
ГУ "Аппарат акима аульного округа А.Токмаганбетов"
аул А.Токмаганбетов
8 (724-36)-2-51-44
8 (724-36)-2-52-09
Сырдарьинский район, аул А.Токмаганбетова, улица Абая 1
7
ГУ "Аппарат акима аульного округа С.Сейфуллин"
аул С.Сейфуллин
8 (724-36)-2-54-02
8 (724-36)-2-54-20
Сырдарьинский район, аул С.Сейфуллина, улица Абдрей 32
8
ГУ "Аппарат акима аульного округа Аманкелди"
аул Аманкелди
8 (7242)-21-90-00
Сырдарьинский район, аул Аманкелди, улица А.Агайдарова 22
9
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жетикол"
аул Жетикол
8 (7242)-31-16-41
8 (7242)-30-05-90
Сырдарьинский район, аул Жетикол, улица Абая 1
10
ГУ "Аппарат акима аульного округа Когалыкол"
аул Когалыкол
8 (7242)-21-77-74
8 (7242)-21-75-00
Сырдарьинский район, аул Когалыкол, улица С.Майханова 21
11
ГУ "Аппарат акима аульного округа Бесарык"
аул Бесарык
8 (7242)-21-93-00
Сырдарьинский район, аул Бесарык, улица А.Дуйсенбаева 5
12
ГУ "Аппарат акима аульного округа Айдарлы"
аул Айдарлы
8 (7242)-21-97-58
Сырдарьинский район, аул Айдарлы, улица М.Ауэзова 23
13
ГУ "Аппарат акима аульного округа Инкардария"
аул Инкардария
8 (724 39)-24-5-94
8 (724 39)-24-1-72
Сырдарьинский район, аул Инкардария улица Г.Муратбаева 17
14
ГУ "Аппарат акима аульного округа Акжарма"
аул Акжарма
8 (724-36)-25-7-43
8 (724-36)-25-7-69
Сырдарьинский район, аул Акжарма, улица А.Есентурова 6-а
15
ГУ "Аппарат акима аульного округа Шаган"
аул Шаган
8 (724-36)-24-2-33
8 (724-36)-24-1-44
Сырдарьинский район,
аул Шаган, улица Есет би 17
Жанакорганский район
1
ГУ "Аппарат акима поселка Жанакорган"
поселок Жанакорган
8 (724)-35-22-0-86
Жанакорганский район, поселок Жанакорган, улица М.Кокенова 35
2
ГУ "Аппарат акима поселка Шалкия"
поселок
Шалкия
8 (724)-35-42-2-37
Жанакорганский район,поселок Шалкия, улица М.Шокая 11
3
ГУ "Аппарат акима аульного округа Акуийк"
аул Бирлик
8 (724)-35-92-1-35
Жанакорганский район, аул Бирлик, улица Туршекова 36
4
ГУ "Аппарат акима аульного округа Тугискен"
аул Тугискен
8 (724)-35-73-3-00
8 (724)-35-34-0-01
Жанакорганский район, аул Тугискен, улица Д.Конаева без номера
5
ГУ "Аппарат акима аульного округа Байкенже"
аул Байкенже
8 (724)-35-58-2-90
8 (724)-35-58-2-74
Жанакорганский район, аул Байкенже, улица К.Сиргебайулы 6
6
ГУ "Аппарат акима аульного округа Бесарык"
аул Талап

8 (724-36)-2-67-67
Сырдария ауданы, Қалжан ахун ауылдық округі, Абай, 19
5
"Мәлібаев ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мәлібаев ауылдық округі
8 (724-36)-2-22-18
8 (724-36)-2-25-29
Сырдария ауданы, Мәлібаев ауылдық округі Бодеев көшесі 2
6
"Токмаганбетов ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тоқмағанбетов ауылдық округі
8 (724-36)-2-51-44
8 (724-36)-2-52-09
Сырдария ауданы, Тоқмағанбетов ауылдық округі, Абай, 1
7
"Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сейфуллин ауылдық округі
8 (724-36)-2-54-02
8 (724-36)-2-54-20
Сырдария ауданы, Сейфуллин ауылдық округі Абдрей, 32
8
"Аманкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Аманкелді ауылдық округі
8 (7242)-21-90-00
Сырдария ауданы, Аманкелді ауылдық округі Ағайдаров, 22
9
"Жетікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жетікөл ауылдық округі
8 (7242)-31-16-41
8 (7242)-30-05-90
Сырдария ауданы, Жетікөл ауылдық округі, Абай, 1
10
"Қоғалыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қоғалыкөл ауылдық округі
8 (7242)-21-77-74
8 (7242)-21-75-00
Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылдық округі, Майханов, 21
11
"Бесарық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бесарык ауылдық округі
8 (7242)-21-93-00
Сырдария ауданы, Бесарық ауылдық округі Дүйсенбаев, 5
12
"Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Айдарлы ауылдық округі
8 (7242)-21-97-58
Сырдария ауданы, Айдарлы ауылдық округі Әуезов, 23
13
"Іңкәрдария ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Іңкәрдария ауылдық округі
8 (724 39)-24-5-94
8 (724 39)-24-1-72
Сырдария ауданы, Інкәрдария ауылдық округі, Мұратбаев, 17
14
"Ақжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақжарма ауылдық округі
8 (724-36)-25-7-43
8 (724-36)-25-7-69
Сырдария ауданы, Ақжарма ауылдық округі А.Есентұрова N6-а
15
"Шаган ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шаған ауылдық округі
8 (724-36)-24-2-33
8 (724-36)-24-1-44
Сырдария ауданы, Шаған, ауылдық округі Есет би N17
Жаңақорған ауданы
1
"Жаңақорган кенті әкімінің аппараты" ММ
Жаңақорган кенті
8 (724)-35-22-0-86
Жаңақорған ауданы, Жаңақорган кенті, Көкенов, 35
2
"Шалқия кенті әкімінің аппараты" ММ
Шалқия кенті
8 (724)-35-42-2-37
Жаңақорған ауданы, Шалқия кенті, Шоқай, 11
3
"Ақұйық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бірлік ауылы
8 (724)-35-92-1-35
Жаңақорған ауданы, Бірлік аулы, Тұршеков, 36
4
"Түгіскен ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Түгіскен ауылдық округі
8 (724)-35-73-3-00
8 (724)-35-34-0-01
Жаңақорған ауданы, Түгіскен ауылы, Қонаев нөмірсіз
5
"Байкенже ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байкенже ауылдық округі
8 (724)-35-58-2-90
8 (724)-35-58-2-74
Жаңақорған ауданы, Байкенже ауылы, Сіргебайұлы, 6
6
"Бесарық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талап ауылдық округі

8 (724)-35-77-7-98
Жанакорганский район, аул Талап, улица Ж.Кыдырова 4
7
ГУ "Аппарат акима аульного округа Екпинди"
аул Екпинди
8 (724)-35-53-9-63
Жанакорганский район, аул Екпинди,улица Бекжуман ата 21
8
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жайылма"
аул Жайылма
8 (724)-35-30-4-89
Жанакорганский район,аул Жайылма, улица Б.Жусипова 17
9
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жанаарык"
аул Жанаарык
8 (724)-35-30-9-11
Жанакорганский район, аул Жанаарык улица Жанай 4
10
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кейден"
аул Кейден
8 (724)-35-44-4-16
Жанакорганский район, аул Кейден, улица Сырдария 6
11
ГУ "Аппарат акима аульного округа Келинтобе"
аул Келинтобе
8 (724)-35-78-2-82
Жанакорганский район, аул Келинтобе, улица М.Ауэзова 17
12
ГУ "Аппарат акима аульного округа Коктобе"
аул Коктобе
8 (724)-35-35-4-24
Жанакорганский район, аул Коктобе, улица Бейбитшилик 8
13
ГУ "Аппарат акима аульного округа Каратобе"
аул Каратобе
8 (724)-35-74-1-44
Жанакорганский район, аул Каратобе, улица Мадениет 17
14
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кандоз"
аул Кандоз
8 (724)-39-76-1-40
Жанакорганский район, аул Кандоз, улица Бейбитшилик без номера
15
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кыраш"
аул Кыраш
8 (724)-35-35-4-40
Жанакорганский район, аул Кыраш, улица Каратау 19
16
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кыркенсе"
аул Абдигаппар
8 (724)-35-91-2-66
Жанакорганский район, аул Абдигаппар, улица О.Сарсенбайулы 2
17
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кожакент"
аул Кожакент
8 (724)-35-44-1-69
8 (724)-35-44-2-53
Жанакорганский район, аул Кожакент, улица А.Толегенулы 17
18
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кожамберди"
аул Кожамберди
8 (724)-35-54-3-03
Жанакорганский район, аул Кожамберди, улица Шайменакын 21
19
ГУ "Аппарат акима аульного округа Косуйенки"
аул Косуйенки
8 (724)-59-32-8-10
Жанакорганский район, аул Косуйенки, улица Жанаауыл 7
20
ГУ "Аппарат акима аульного округа Манап"
аул Манап
8 (724)-35-70-1-22
Жанакорганский район, аул Манап, улица Ж.Копешулы 3
21
ГУ "Аппарат акима аульного округа Машбека Налибаева"
аул Машбек Налибаев
8 (724)-35-30-2-42
Жанакорганский район, аул Машбек Налибаева улица Абылайхана без номера
22
ГУ "Аппарат акима аульного округа Озгент"
аул Озгент
8 (724)-35-41-4-18
8 (724)-35-41-5-46
Жанакорганский район, аул Озгент, улица Досанова 3
23
ГУ "Аппарат акима аульного округа Сунаката"
аул Сунаката
8 (724)-35-53-7-09
Жанакорганский район, аул Сунаката, улица Сыганак 7
24
ГУ "Аппарат акима аульного округа Суттикудык"
аул Суттикудык
8 (724)-35-54-2-34
Жанакорганский район, аул Суттикудык, улица Абая 31
25
ГУ "Аппарат акима аульного округа Бесарык"
станция Бесарык

8 (724)-35-77-7-98
Жаңақорған ауданы, Талап ауылы, Қыдыров, 4
7
"Екпінді ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Екпінді ауылдық округі
8 (724)-35-53-9-63
Жаңақорған ауданы, Екпінді ауылы, Бекжұман ата, 21
8
"Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жайылма ауылдық округі
8 (724)-35-30-4-89
Жаңақорған ауданы, Жайылма ауылы, Жүсіпов, 17
9
"Жанаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жанаарық ауылдық округі
8 (724)-35-30-9-11
Жаңақорған ауданы, Жаңаарық ауылы, Жанай, 4
10
"Кейден ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Кейден ауылдық округі
8 (724)-35-44-4-16
Жаңақорған ауданы, Кейден ауылы, Сырдария, 6
11
"Келінтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Келінтөбе ауылдық округі
8 (724)-35-78-2-82
Жаңақорған ауданы, Келінтөбе ауылы, Әуэзов, 17
12
"Көктөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Көктөбе ауылдық округі
8 (724)-35-35-4-24
Жаңақорған ауданы, Көктөбе ауылы, Бейбітшілік, 8
13
"Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қаратобе ауылдық округі
8 (724)-35-74-1-44
Жаңақорған ауданы, Қаратөбе ауылы, Мәдениет, 17
14
"Қандоз ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қандоз ауылдық округі
8 (724)-39-76-1-40
Жаңақорған ауданы, Қандоз ауылы, Бейбітшілік нөмірсіз
15
"Кыраш ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қыраш ауылдық округі
8 (724)-35-35-4-40
Жаңақорған ауданы, Кыраш ауылы, Қаратау, 19
16
"Қыркеңсе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Әбдіғаппар ауылдық округі
8 (724)-35-91-2-66
Жаңақорған ауданы, Әбдіғаппар ауылы, Сәрсенбайұлы, 2
17
"Қожакент ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қожакент ауылдық округі
8 (724)-35-44-1-69
8 (724)-35-44-2-53
Жаңақорған ауданы, Қожакент ауылы, Төлегенұлы, 17
18
"Қожамберді ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қожамберді ауылдық округі
8 (724)-35-54-3-03
Жаңақорған ауданы, Кожамберді ауылы, Шәйменақын, 21
19
"Қосүйеңкі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қосүйеңкі ауылдық округі
8 (724)-59-32-8-10
Жаңақорған ауданы, Қосүйеңкі ауылы, Жаңаауыл, 7
20
"Манап ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Манап ауылдық округі
8 (724)-35-70-1-22
Жаңақорған ауданы, Манап ауылы, Көпешұлы, 3
21
"Нәлібаев ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Нәлібаев ауылдық округі
8 (724)-35-30-2-42
Жаңақорған ауданы, Нәлібаев ауылы, Абылайхан нөмірсіз
22
"Өзгент ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Өзгент ауылдық округі
8 (724)-35-41-4-18
8 (724)-35-41-5-46
Жаңақорған ауданы, Өзгент ауылы, Досанов, 3
23
"Сунақата ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сунаката ауылдық округі
8 (724)-35-53-7-09
Жаңақорған ауданы, Сунаката ауылы, Сығанақ, 7
24
"Сүттіқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сүттіқұдық ауылдық округі
8 (724)-35-54-2-34
Жаңақорған ауданы, Сүттіқұдық, Абай, 31
25
"Бесарык ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бесарық стансасы

8 (724)-35-72-2-23
Жанакорганский район, станция Бесарык улица Оркендеу 12
26
ГУ "Аппарат акима аульного округа Томенарык"
аул Томенарык
8 (724)-35-53-5-55
8 (724)-35-53-2-34
Жанакорганский район, аул Томенарык, улица Кулымбетова 11
Аральский район
1
ГУ "Аппарат акима города Аральск"
город Арал
8 (72433)-2-40-95
8 (72433)-2-29-97
8 (72433)-2-18-56
город Арал, улица Школьная, 35
2
ГУ "Аппарат акима поселка Саксаульск"
поселок Саксаульск
8(72433)- 2-79-09 8 (72433)-9-64-20
Аральский район,
поселок Саксаульск
3
ГУ "Аппарат акима поселка Жаксыкылаш"
поселок Жаксыкылаш
8(72433)-2-81-20
Аральский район, поселок Жаксыкылаш
4
ГУ "Аппарат акима аульного округа Аманоткел"
поселок Аманоткел
8(72433)-4-09-01
Аральский район, поселок Аманоткел
5
ГУ "Аппарат акима аульного округа Боген"
поселок Боген
8(72439)-2-97-10
Аральский район, поселок Боген
6
ГУ "Аппарат акима аульного округа Камыстыбас"
населенный пункт Камыстыбас
8(72433)-2-92-74
Аральский район, населенный пункт Камыстыбас
7
ГУ "Аппарат акима аульного округа Абай"
поселок Абай
8(72439)-2-46-41
Аральский район, населенный пункт Абай
8
ГУ "Аппарат акима аульного округа Каратерен"
населенный пункт Каратерен
8(72439)-2-99-10
Аральский район, населенный пункт Каратерен
9
ГУ "Аппарат акима аульного округа Куланды"
населенный пункт Акбасты
8(72433)-4-24-01
Аральский район, населенный пункт Акбасты
10
ГУ "Аппарат акима аульного округа Мергенсай"
населенный пункт Мергенсай
8(72433)-4-20-01
Аральский район, населенный пункт Мергенсай
11
ГУ "Аппарат акима аульного округа Октябрь"
населенный пункт Шижаға
8(72433)-2-85-52 8(72433)-2-86-22
Аральский район, населенный пункт Шижаға
12
ГУ "Аппарат акима аульного округа Райым"
населенный пункт Кызылжар
8(72433)-4-02-27
Аральский район, населенный пункт Кызылжар
13
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жинишкекум"
населенный пункт Токабай
8(72433)-4-40-01
Аральский район, населенный пункт Токабай
14
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жанакурылыс"
населенный пункт Жанакурылыс
8(72433)-4-30-01
Аральский район, населенный пункт Жанакурылыс
15
ГУ "Аппарат акима аульного округа Аралкум"
населенный пункт Аралкум
8(72433)-4-15-01 8(72433)-9-41-85
Аральский район, населенный пункт Аралкум
16
ГУ "Аппарат акима аульного округа Сапак"
населенный пункт Сапак
8(72433) 4-16-30 8(72433)-4-16-29
Аральский район, населенный пункт Сапак
17
ГУ "Аппарат акима аульного округа Косаман"
населенный пункт Косаман
8(72433)-4-22-01
Аральский район, населенный пункт Косаман
18
ГУ "Аппарат акима аульного округа Косжар"
населенный пункт Косжар
8(72433)-4-02-09
Аральский район, населенный пункт Косжар
19
ГУ "Аппарат акима аульного округа Бекбауыл"
населенный пункт Бекбауыл

8 (724)-35-72-2-23
Жаңақорған ауданы, Бесарық стансасы, Өркендеу, 12
26
"Төменарық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Төменарық ауылдық округі
8 (724)-35-53-5-55
8 (724)-35-53-2-34
Жаңақорған ауданы, Төменарық ауылы, Құлымбетов, 11
Арал ауданы
1
"Арал қаласы әкімінің аппараты" ММ
Арал қаласы
8 (72433)-2-40-95
8 (72433)-2-29-97
8 (72433)-2-18-56
Арал ауданы, Арал қаласы, Школьная, 35
2
"Сексеуіл кенті әкімінің аппараты" ММ
Сексеуіл кенті
8(72433)- 2-79-09 8 (72433)-9-64-20
Арал ауданы, Сексеуіл кенті
3
"Жақсықылыш ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жақсықылыш кенті
8(72433)-2-81-20
Арал ауданы, Жақсықылыш кенті
4
"Аманөткел ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Аманөткел кенті
8(72433)-4-09-01
Арал ауданы, Аманөткел кенті
5
"Бөген ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бөген кенті
8(72439)-2-97-10
Арал ауданы, Бөген кенті
6
"Қамыстыбас ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қамыстыбас елді мекені
8(72433)-2-92-74
Арал ауданы, Камыстыбас ауылы
7
"Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Абай кенті
8(72439)-2-46-41
Арал ауданы, Абай кенті
8
"Қаратерең ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қаратерең елді мекені
8(72439)-2-99-10
Арал ауданы, Қаратерең ауылы
9
Құланды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақбасты елді мекені
8(72433)-4-24-01
Арал ауданы, Ақбасты ауылы
10
"Мергенсай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мергенсай елді мекені
8(72433)-4-20-01
Арал ауданы, Мергенсай ауылы
11
"Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шижаға елді мекені
8(72433)-2-85-52 8(72433)-2-86-22
Арал ауданы, Шижаға ауылы
12
"Райым ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қызылжар елді мекені
8(72433)-4-02-27
Арал ауданы, Қызылжар ауылы
13
"Жінішкеқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тоқабай елді мекені
8(72433)-4-40-01
Арал ауданы, Токабай ауылы
14
"Жанақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жанақұрылыс елді мекені
8(72433)-4-30-01
Арал ауданы, Жаңақұрылыс ауылы
15
"Аралқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Аралқұм елді мекені
8(72433)-4-15-01 8(72433)-9-41-85
Арал ауданы, Аралқұм
16
"Сапақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сапак елді мекені
8(72433) 4-16-30 8(72433)-4-16-29
Арал ауданы, Сапақ ауылы
17
"Қосаман ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қосаман елді мекені
8(72433)-4-22-01
Арал ауданы, Қосаман ауылы
18
"Қосжар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қосжар елді мекені
8(72433)-4-02-09
Арал ауданы, Қосжар ауылы
19
"Бекбауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бекбауыл елді мекені

8(72433)-4-09-98
Аральский район, населенный пункт Бекбауыл
20
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жетес би"
населенный пункт Райым
8(72433)-4-02-50
Аральский район, населенный пункт Райым
21
ГУ "Аппарат акима аульного округа Атанши"
населенный пункт Жинишкекум
8(72433)-4-27-84
Аральский район, населенный пункт Жинишкекум
22
ГУ "Аппарат акима аульного округа Беларан"
населенный пункт Куланды
8(72433)-4-25-01
Аральский район, населенный пункт Куланды
23
ГУ "Аппарат акима аульного округа Сазды"
населенный пункт Сазды
8(72433)-4-28-01
Аральский район, населенный пункт Сазды
24
ГУ "Аппарат акима аульного округа Акирек"
населенный пункт Акбай
8(72433)-4-08-16
Аральский район, населенный пункт Акбай
Шиелийский район
1
ГУ "Аппарат акима поселка Шиели"
поселок Шиели
8 (72432)-4-22-81 8 (72432)-4-23-86
Шиелийский район, поселок Шиели, улица Жахаева 8
2
ГУ "Аппарат акима аульного округа Акмая"
аул Акмая
8 (72432)-3-13-55
Шиелийский район, аул Акмая, улица К.Кадыркул
3
ГУ "Аппарат акима аульного округа Актоган"
аул Актоган
8 (72432)-5-07-04
Шиелийский район, аул Актоган, улица О.Сарсенбай 1
4
ГУ "Аппарат акима аульного округа Алмалы"
аул Алмалы
8 (72432)-4-22-01
Шиелийский район, аул Алмалы, улица Аманкелди 20
5
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кердели"
аул Н.Бекежанов
8 (72432)-3-11-03
Шиелийский район, аул Н.Бекежанов
6
ГУ "Аппарат акима аульного округа Гигант"
аул Бидайкол
8 (72432)-3-61-01
Шиелийский район, аул Бидайкол, улица М.Шокая 58
7
ГУ "Аппарат акима аульного округа Байгекум"
аул Байгекум
8 (72432) 2-12-14
8 (72432)-2-11-37
Шиелийский район, аул Байгекум, улица Ш.Уалиханов 6
8
ГУ "Аппарат акима аульного округа Бестам"
аул Бестам
8 (72432)-5-08-86
Шиелийский район, аул Бестам, улица Ленин 6
9
ГУ "Аппарат акима аульного округа Енбекши"
аул Енбекши
8 (72432)-4-16-52
Шиелийский район, аул Енбекши, улица Б.Оразов 16
10
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жуантобе"
аул Алгабас
8 (72432)-2-63-02
Шиелийский район, аул Алгабас,улица Ленин 31
11
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жанатурмыс"
аул Жанатурмыс
8 (72432)-5-00-34
Шиелийский район, аул Жанатурмыс, улица Асанов 1
12
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жиделиарык"
аул Жиделиарык
8 (72432)-4-35-64
Шиелийский район, аул Жиделиарык, улица М.Маметова 4
13
ГУ "Аппарат акима аульного округа Жолек"
аул Жолек
8 (72432)-2-22-13
Шиелийский район, аул Жолек,улица М.Рүстемов 43
14
ГУ "Аппарат акима аульного округа Иркол"
аул Жахаев
8 (72432)-2-42-02
Шиелийский район, аул Жахаев, улица Жахаев 31
15
ГУ "Аппарат акима аульного округа Ортакшыл"
аул Ортакшыл
8 (72432)-5-01-00
Шиелийский район, аул Ортакшыл, улица Сейфуллин 1
16
ГУ "Аппарат акима аульного округа Каргалы"
аул Буланбай

8(72433)-4-09-98
Арал ауданы, Бекбауыл ауылы
20
"Жетес би ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Райым елді мекені
8(72433)-4-02-50
Арал ауданы, Райым ауылы
21
"Атаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жіңішкеқұм елді мекені
8(72433)-4-27-84
Арал ауданы, Жіңішкеқұм ауылы
22
"Беларан ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Құланды елді мекені
8(72433)-4-25-01
Арал ауданы, Құланды ауылы
23
"Сазды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сазды елді мекені
8(72433)-4-28-01
Арал ауданы, Сазды ауылы
24
"Ақирек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақбай елді мекені
8(72433)-4-08-16
Арал ауданы, Ақбай
Шиелі ауданы
1
"Шиелі кенті әкімінің аппараты" ММ
Шиелі кенті
8 (72432)-4-22-81 8 (72432)-4-23-86
Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Жахаева, 8
2
"Акмая ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақмая ауылдық округі
8 (72432)-3-13-55
Шиелі ауданы, Ақмая ауылы, Қадыркүл
3
"Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақтоған ауылдық округі
8 (72432)-5-07-04
Шиелі ауданы, Ақтоған ауылы, Сәрсенбай, 1
4
"Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Алмалы ауылдық округі
8 (72432)-4-22-01
Шиелі ауданы, Алмалы ауылы, Аманкелди, 20
5
"Керделі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бекежанов ауылдық округі
8 (72432)-3-11-03
Шиелі ауданы, Н.Бекежанов ауылы
6
"Гигант ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бидайкөл ауылдық округі
8 (72432)-3-61-01
Шиелі ауданы, Бидайкөл ауылы, Шоқай, 58
7
"Бәйгеқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бәйгеқұм ауылдық округі
8 (72432) 2-12-14
8 (72432)-2-11-37
Шиелі ауданы, Бәйгеқұм ауылы, Уәлиханов, 6
8
"Бестам ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бестам ауылдық округі
8 (72432)-5-08-86
Шиелі ауданы, Бестам ауылы, Ленин, 6
9
"Еңбекші ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Еңбекші ауылдық округі
8 (72432)-4-16-52
Шиелі ауданы, Еңбекші ауылы, Оразов, 16
10
"Жуантөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Алғабас ауылдық округі
8 (72432)-2-63-02
Шиелі ауданы, Алғабас ауылы, Ленин, 31
11
"Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жаңатұрмыс ауылдық округі
8 (72432)-5-00-34
Шиелі ауданы, Жаңатұрмыс, Асанов N 1
12
"Жиделіарық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жиделіарық ауылдық округі
8 (72432)-4-35-64
Шиелі ауданы, Жиделіарық ауылы, Мәметов, 4
13
"Жөлек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жөлек ауылдық округі
8 (72432)-2-22-13
Шиелі ауданы, Жөлек ауылы, Рүстемов, 43
14
"Иіркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жақаев ауылдық округі
8 (72432)-2-42-02
Шиелі ауданы, Жақаев ауылы, Жақаев, 31
15
"Ортақшыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ортақшыл ауылдық округі
8 (72432)-5-01-00
Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылы, Сейфуллин, 1
16
"Қарғалы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бұланбай ауылдық округі

8 (72432)-4-22-84
Шиелийский район, аул Буланбай бауы
17
ГУ "Аппарат акима аульного округа Когалы"
аул Ботабай
8 (7242)-2-88-25
Шиелийский район, аул Ботабай
18
ГУ "Аппарат акима аульного округа Тартогай"
аул Тартогай
8 (72432)-2-81-02
Шиелийский район, аул Тартогай, улица Ш.Есенов 4
19
ГУ "Аппарат акима аульного округа Теликол"
аул А.Тажибаев
8 (72432)-4-22-37
Шиелийский район, аул А.Тажибаев, улица Доспан-Шайық 4
20
ГУ "Аппарат акима аульного округа Талаптан"
аул Бала би
8 (72432)-3-22-30
8 (72432)-3-21-55
Шиелийский район, аул Бала би, улица Бала би 5
21
ГУ "Аппарат акима аульного округа Майлытогай"
аул Майлытогай
8 (72432)-5-10-17
Шиелийский район, аул Майлытогай, улица Бейбитшилик 1
22
ГУ "Аппарат акима аульного округа Сулутобе"
аул Сулутобе
8 (72432)-2-91-70
Шиелийский район, аул Сулутобе, улица Муратбаев без номера
23
ГУ "Аппарат акима аульного округа Тонкерис"
аул Тонкерис
8 (72432)-3-31-87
Шиелийский район, аул Тонкерис, улица Сәтбаев 8
Город Кызылорда
1
ГУ "Аппарат акима поселка Тасбогет"
поселок Тасбогет
8 (8242)-21-58-49
город Кызылорда, поселок Тасбогет, улица З.Шукиров 11
2
ГУ "Аппарат акима поселка Белкол"
поселок Белкол
8(8242)-26-83-35
город Кызылорда, поселок Белкол, улица м/а Жана без номера
3
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кызылжарма"
аул Кызылжарма
8(8242)-24-23-05
город Кызылорда, аул Кызылжарма улица К.Сексенбаев 13
4
ГУ "Аппарат акима аульного округа Аксуат"
аул Аксуат
8(8242)-21-86-01
город Кызылорда, аул Аксуат,улица Ардагеры 8
5
ГУ "Аппарат акима аульного округа Кызылозек"
аул Кызылозек
8(8242)-21-73-77
город Кызылорда, аул Кызылозек, улица Абылайхан 44
6
ГУ "Аппарат акима аульного округа Косшынырау"
аул Косшынырау
8(8242)-21-30-38
город Кызылорда, аул Косшынырау улица Бейбитшилик 24
7
ГУ "Аппарат акима аульного округа Акжарма"
аул Акжарма
8(8242)-21-35-00
город Кызылорда, аул Акжарма, улица Абая 2
8
ГУ "Аппарат акима аульного округа Талсуат"
аул Талсуат
8(8242)-21-71-07
город Кызылорда, аул Талсуат, улица А.Кунанбаев без номера
9
ГУ "Аппарат акима аульного округа Карауылтобе"
аул Карауылтобе
8(8242)-21-33-21
город Кызылорда, аул Карауылтобе, улица Аманкелди без номера
Примечание: ГУ – государственное учреждение.
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
сотрудник канцелярии уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
ответственный исполнитель упономоченного органа
сотрудник канцелярии
уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов и подготовка справки или мотивированного отказа
Регистрация справки или мотивированного отказа
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Предоставление руководству уполномоченного органа
Направление ответственному исполнителю
Направление для регистрации справки или мотивированного отказа
Выдача потребителю результата оказания услуги
Сроки исполнение
30 минут
1 рабочий день
3 рабочих дня
1 рабочий день
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс – в случае обеспечения бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой
Основной процесс (ход, поток работ)
сотрудник канцелярии уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
ответственный исполнитель упономоченного органа
сотрудник канцелярии уполномоченного органа

8 (72432)-4-22-84
Шиелі ауданы, Бұланбай бауы, нөмірсіз
17
"Қоғалы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ботабай ауылдық округі
8 (7242)-2-88-25
Шиелі ауданы,
Ботабай ауылы
18
"Тартоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тартогай ауылдық округі
8 (72432)-2-81-02
Шиелі ауданы, Тартоғай ауылы, Есенов, 4
19
"Телікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Тәжібаев ауылдық округі
8 (72432)-4-22-37
Шиелі ауданы, Тәжібаев, Доспан-Шайық, 4
20
"Талаптан ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бала би ауылдық округі
8 (72432)-3-22-30
8 (72432)-3-21-55
Шиелі ауданы, Бала би ауылы, Бала би, 5
21
"Майлытоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Майлытоғай ауылдық округі
8 (72432)-5-10-17
Шиелі ауданы, Майлытоғай ауылы, Бейбітшілік, 1
22
"Сұлутөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Сұлутөбе ауылдық округі
8 (72432)-2-91-70
Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылы, Мұратбаев нөмірсіз
23
"Төңкеріс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Төңкеріс ауылдық округі
8 (72432)-3-31-87
Шиелі ауданы, Төңкеріс, Сәтбаев, 8
Қызылорда қаласы
1
"Тасбөгет кенті әкімінің аппараты" ММ
Тасбөгет кенті
8 (8242)-21-58-49
Кызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Шүкіров, 11
2
"Белкөл кенті әкімінің аппараты" ММ
Белкөл кенті
8(8242)-26-83-35
Қызылорда қаласы,
Белкөл кенті, Жана жол мөлтек ауданы нөмірсіз
3
"Қызылжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қызылжарма ауылдық округі
8(8242)-24-23-05
Қызылорда қаласы, Қызылжарма ауылы, Сексенбаев, 13
4
"Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақсуат ауылдық округі
8(8242)-21-86-01
Қызылорда қаласы, Ақсуат, Ардагер, 8
5
"Қызылөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қызылөзек ауылдық округі
8(8242)-21-73-77
Қызылорда қаласы, Қызылөзек ауылы, Абылайхан, 44
6
"Қосшыңырау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қосшыңырау ауылдық округі
8(8242)-21-30-38
Қызылорда қаласы, Қосшыңырау ауылы Бейбітшілік, 24
7
"Ақжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ақжарма ауылдық округі
8(8242)-21-35-00
Қызылорда қаласы, Ақжарма ауылы, Абая, 2
8
"Талсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талсуат ауылдық округі
8(8242)-21-71-07
Қызылорда қаласы, Талсуат, Құнанбаев нөмірсіз
9
"Қарауылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қарауылтөбе ауылдық округі
8(8242)-21-33-21
Қызылорда қаласы, Қарауылтөбе ауылы, Аманкелді нөмірсіз
Ескерту: ММ – мемлекеттік мекеме.
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің орындалу мерзімін көрсете отырып әр ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер дәйектілігінің және өзара байланысының мәтінді кестелік сипаттамасы
1 кесте. ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы.
Негізгі үдерістің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Іс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) N
1
2
3
4
ҚФБ атауы
уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
уәкілетті органның басшылығы
уәкілетті органның жауапты орындаушысы
уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Іс-қимылдардың (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау және анықтаманы немесе дәлеледі бас тартуды дайындау
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды тіркеу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-әкімшілік шешiм)
Уәкілетті органның басшылығына жолдау
Жауапты орындаушыға беру
Анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды тіркеуге жолдау
Қызмет көрсету нәтижесін тұтынушыға беру
Орындалу мерзімдері
30 минут
1 жұмыс күн
3 жұмыс күн
1 жұмыс күн
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс – бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдау қамтамасыз етілген жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері

1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение документов
5. Рассмотрение документов и подготовка справки
7. Регистрация справки
2. Предоставление руководству уполномоченного органа
4. Направление ответсвенному исполнителю
6. Направление на регистрацю
8. Выдача потребителю результата оказания услуги
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае отказа в обеспечении бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
сотрудник канцелярии уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
сотрудник канцелярии уполномоченного органа
1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение документов
5. Рассмотрение документов и подготовка мотивированного отказа
7. Регистрация мотивированного отказа
2. Предоставление руководству уполномоченного органа
4. Направление ответственному исполнителю
6. Направление на регистрацию
8. Выдача потребителю результата оказания услуги
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
(схему смотрите в бумажном виде)
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец заявления
Акиму поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
от (Ф.И.О. заявителя) ____________________
адрес проживания, телефон: _______________
Заявление
Прошу Вас обеспечить подвоз моего несовершеннолетнего ребенка
(Ф.И.О., дата рождения), проживающего в (указать наименование
населенного пункта, района) и обучающегося в (указать N класса,
полное наименование организации образования) к общеобразовательной
организации образования и обратно домой на 20__ - 20__ учебный год
(указать учебный год).
Дата "__" ______ год
Подпись заявителя __________
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец справки с места учебы
СПРАВКА
Дана __________________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он действительно обучается в _____________________________
(указать наименование школы)
в _____ классе _____ смены (период обучения с __ до ___ часов) и нуждается в подвозе.
Справка дана для предъявления по месту требования.
Директор школы N ___________ Ф.И.О. _______________________
(указать наименование школы) (инициалы и подпись)
М.П.
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец расписки о получении документов у потребителя
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
_________________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Расписка в приеме документов N _______
Получены от _____________________________ следующие документы:

1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарау
5. Құжаттарды қарау және үзіндіні дайындау
7. Анықтаманы тіркеу
2. Уәкілетті органның басшылығына жолдау
4. Жауапты орындаушыға беру
6. Анықтаманы тіркеуге жолдау
8. Қызмет көрсету нәтижесін тұтынушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс – бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдау қамтамасыз етілуден бас тартылған жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарау
5. Құжаттарды қарау және дәлелді дайындау, бас тартуды
7. Дәлелді бас тартуды тіркеу
2. Уәкілетті органның басшылығына жолдау
4. Жауапты орындаушыға беру
6. Дәлелді бас тартуды тіркеуге жолдау
8. Қызмет көрсету нәтижесін тұтынушыға беру
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
(сызбаны қағаз жүзінде қараңыз)
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
4-қосымша
Өтiнiш үлгiсi
Кенттiң, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округтiң әкiмiне
(өтiнiш берушiнiң аты-жөнi,тегi)
тұратын мекенжайы, телефоны:
_____________________________
Өтiнiш
Сiзден, менiң кәмелетке толмаған (Т.А.Ә. туған жылы), (ауылдық пункттiң, ауданның атауын көрсету) тұратын және (жалпы бiлiм беретiн N мектептiң толық атауы, сыныбында оқитын) баламды 20.. - 20.. (оқу жылын көрсету) оқу жылы жалпы бiлiм беру ұйымына және үйге тегiн тасымалдаумен қамтамасыз етуiңiздi сұраймын.
Күнi "____"____________ж.
Өтiнiш берушiнiң қолы___________
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
5-қосымша
Оқу орнынан анықтаманың үлгiсi
АНЫҚТАМА
_____________________________________________________________берiлдi. (бiлiм алушының және тәрбиеленушiнiң Т А.Ә.)
Ол___________________________________________________________________
(мектептiң толық атауын көрсету)
_____________сыныбында_______ ауысымда (оқу кезеңi сағат_____ дан____ дейiн) оқиды және тасымалдауға мұқтаж.
Анықтама талап еткен орынға көрсету үшiн берiлдi.
N _____ мектептiң директоры Т.А.Ә.________________
(мектептiң атын көрсету) (аты-жөнi және қолы)
М.О.
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
6-қосымша
Тұтынушыдан құжаттардың алынғандығы туралы қолхаттың үлгiсi
Кенттiң, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтiң әкiмi
____________________________________________________________________
(елдi мекеннiң, ауданның, облыстың атауы)
құжаттарды қабылдау жөнiндегi N_________ қолхат
_________________________________дан төмендегi құжаттар алынды:

1. Заявление
2. Копия свидетельства о рождении (удостоверения личности)
от _________ за N ______ кем выдано __________________________
3. Справка с места учебы.
Принял специалист аппарата акима _______________ (подпись)
"__" __________ 20__ г.
Приложение 7
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец списка детей, обеспеченных бесплатным подвозом к школе и обратно домой
"УТВЕРЖДАЮ"
Аким поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
Ф.И.О. подпись ______________
"__" ___________ 20__ года
СПИСОК
детей, обеспеченных бесплатным подвозом к общеобразовательным организациям образования и обратно домой на ____________ учебный год
(указать учебный год)
п/п
Ф.И.О.
обучающегося
(воспитанника)
N свидетельства
о рождении
(удостоверения
личности)
наименование
населенного
пункта, где
проживает
обучающийся
(воспитанник)
наименование
школы, в
которую будет
подвозиться
обучающийся
(воспитанник)
класс
1
2
3
4
5
6
Приложение 8
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец справки об обеспечении бесплатным подвозом к
общеобразовательной организации образования и обратно домой
СПРАВКА
Дана __________________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он (она) действительно будет обеспечен (-а) бесплатным
подвозом к общеобразовательной организации образования N ____________
(наименование школы)
и обратно домой.
Справка действительна на период учебного года.
Аким поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа Ф.И.О _______________________ (инициалы и подпись)
________________________________
(наименование населенного пункта)
М.П.
Приложение 9
к регламенту государственной
услуги "Обеспечение бесплатного
подвоза обучающихся и воспитанников
к общеобразовательной организации
образования и обратно домой"
Образец книги учета справок
об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
______________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Книга учета справок*
Книга начата в ____________ году
Книга окончена в __________ году
N п/п
Дата выдачи
Ф.И.О. потребителя,
кому выдана справка
Ф.И.О. и подпись
должностного лица,
выдавшего справку
Ф.И.О. и подпись
потребителя
получившего справку
1
2
3
4
5
Примечание: Книга учета справок пронумеровывается, прошнуровывается и скрепляется подписью и печатью акима.

1. Өтiнiш
2. Туу туралы куәлiктiң көшiрмесi (жеке куәлiк)
N_______ ___________ кiм бердi_________________
3. Оқу орнынан анықтама.
Әкiм аппаратының қабылдаған маманы _______________(қолы)
"____"______________ 20___ж.
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
7-қосымша
Кенттiң, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округiнiң әкiмi
Т.А.Ә. қолы_____________
"____"__________ 20____жыл
"БЕКIТЕМIН"
_________оқу жылы жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдаумен қамтамасыз етiлген балалардың тiзiмi (оқу жылын көрсету керек)
N
бiлiм алушылардың (тәрбиеленушiлердiң) Т.А.Ә.
туу туралы куәлiктiң (жеке куәлiктiң) N
бiлiм алушы (тәрбиеленушi) тұратын елдi мекеннiң атауы
бiлiм алушы (тәрбиеленушi) тасымалданатын мектептiң атауы
сынып
1
2
3
4
5
6
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
8-қосымша
Бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдаумен қамтамасыз ету туралы анықтаманың үлгiсi
Анықтама
_____________________________________________________________берiлдi. (оқушының және тәрбиеленушiнiң Т А.Ә.)
Ол N____________________________________жалпы бiлiм беру ұйымына және
(мектептiң атауы)
үйге тегiн тасымалдаумен қамтамасыз етiлетiн болады.
Анықтаманың оқу жылы бойы күшi бар.
Кенттiң, ауылдың (селоның
ауылдық (селолық)
округтiң әкiмi
_______________________                Т.А.Ә._____________________
(елдi мекеннiң атауы)                        (аты-жөнi және қолы)       М.О.
"Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына
және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
9-қосымша
Бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтаманы есепке алу кiтабының үлгiсі
Кенттiң, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтiң әкiмiнің аппараты
____________________________________________________________________ (елдi мекеннiң, ауданның, облыстың атауы)
Анықтаманы есепке алу кiтабы
Кiтап ___________ жылы басталды
Кiтап ___________ жылы аяқталды
р/с
Берiлген күнi
Анықтама берiлген тұтынушының Т.А.Ә.
Анықтама берген лауазымды адамның Т.А.Ә. және қолы
Анықтаманы алған тұтынушының Т.А.Ә. және қолы
1
2
3
4
5
Ескерту: Анықтаманы есепке алу кiтабы нөмiрленедi, байланады және әкiмнiң қолымен және мөрiмен бекiтiледi.