О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 37/2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 февраля 2011 года N 39/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 февраля 2011 года за N 10-1-167. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 13 января 2012 года N 15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 13.01.2012 N 15).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXVII сессии Кызылординского городcкого маслихата от 23 декабря 2010 года N 37/2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-1-160, опубликовано в специальном выпуске городской газеты "Ақмешіт ақшамы" N 56 в период с 31 декабря 2010 года по 7 января 2011 года и в специальном выпуске газеты "Кызылорда таймс" N без номера в период с 31 декабря 2010 года по 7 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением  Кызылординского городского маслихата от 11.11.2011 N 49/2 (вводится в действие с 01.01.2011).
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "17 883 057" заменить цифрами "18 213 122";
в подпункте 4):
по строке сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "0" заменить цифрами "69 935";
в первом абзаце цифры "0" заменить цифрами "69 935";
в подпункте 5):
цифры " - 398 863" заменить цифрами " - 798 863";
в подпункте 6):
цифры "398 863" заменить цифрами "798 863";
в третьем абзаце цифры "0" заменить цифрами "400 000";
приложение 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение подлежит опубликованию в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит на публикованию.
Председатель XXXIX сессии
Кызылординского городского
маслихата                               К. Сактаганов
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                    И. Куттыкожаев
Приложение 1
к решению внеочередной XXXIX сессии
Кызылординского городского маслихата
от 14 февраля 2011 года N 39/1
Приложение 1
к решению очередной XXXVII сессии
Кызылординского городского маслихата
от " 23 " декабря 2010 года N 37/2
Городской бюджет на 2011 года
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 37/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 39/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 17 ақпанда N 10-1-167 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 15 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2012.01.13 N 15 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті ХХXVII сессиясының N 37/2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-1-160 нөмірімен тіркелген, қалалық "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсан - 2011 жылғы 7 қаңтар аралығындағы арнайы шығарылымдағы N 56 және "Кызылорда таймс" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсан - 2011 жылғы 7 қаңтар аралығындағы арнайы шығарылымдағы нөмірсіз сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
1-тармақта:
2) тармақшадағы:
"17 883 057" деген сандар "18 213 122" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо деген қатардағы "0" деген сан "69 935" деген сандармен ауыстырылсын;
бірінші абзацта "0" деген сан "69 935" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-398 863" деген сандар "-798 863" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"398 863" деген сандар "798 863" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "0" деген сан "400 000" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға жатады.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс XXXIX
сессиясының төрағасы                       Қ. Сақтағанов
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                       И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2011 жылғы 14 ақпандағы
кезектен тыс XXXIX сессиясының
N 39/1 шешімімен бекітілген
1-қосымша
1-қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
кезекті XXXVII сессиясының
N 37/2 шешімімен бекітілген
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді -  Қызылорда қалалық мәслихатының 2011.11.11 N 49/2 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

106 044
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных
предпринимателей
4 280
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
13 375
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
и учетную регистрацию филиалов и представительств, а
также их перерегистрацию
4 782
04
Сбор с аукционов
357
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого
имущества и ипотеки судна или строящегося судна
3 359
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных
средств, а также их перерегистрацию
5 473
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
33 651
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
40 767
5
Налог на игорный бизнес
30 987
02
Фиксированный налог
30 987
07
Прочие налоги
358
1
Прочие налоги
358
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
358
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными лицами
198 058
1
Государственная пошлина
198 058
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого
производства, заявлений о вынесении судебного
приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче
исполнительных листов на принудительное исполнение
решений третейских (арбитражных) судов и иностранных
судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных
актов, исполнительных листов и иных документов, за
исключением государственной пошлины с подаваемых в
суд исковых заявлений к государственным учреждениям
181 761
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
9 737
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное
место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за
внесение изменений в эти документы
802
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам
иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
1 083
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики
Казахстан

106 044
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
4 280
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
13 375
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
4 782
04
Аукциондардан алынатын алым
357
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
3 359
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
5 473
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәмiле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
33 651
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
40 767
5
Ойын бизнесіне салық
30 987
02
Тіркелген салық
30 987
07
Басқа да салықтар
358
1
Басқа да салықтар
358
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
358
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
198 058
1
Мемлекеттiк баж
198 058
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
181 761
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
9 737
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
802
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
1 083
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж

136
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
2 782
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
125
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского,
служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических
распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими
веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
105
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 527
2
Неналоговые поступления
41 044
01
Доходы от государственной собственности
15 745
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
4 617
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
4 617
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
11 128
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
11 128
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета
111
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета
111
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из
местного бюджета
111
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
40
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
40
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
40
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)Национального Банка Республики Казахстан
11 984
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11 984
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
11 984
06
Прочие неналоговые поступления
13 164
1
Прочие неналоговые поступления
13 164
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности
государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета

136
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
2 782
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
125
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
105
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 527
2
Салықтық емес түсімдер
41 044
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
15 745
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
4 617
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
4 617
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
11 128
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
11 128
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
111
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
111
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
111
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
40
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
40
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
40
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11 984
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11 984
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
11 984
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
13 164
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
13 164
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

103 397
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
3 923
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
1 167
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 235
005
Государственная адресная социальная помощь
37 994
015
За счет средств местного бюджета
37 994
006
Жилищная помощь
206 664
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 836
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
13 836
009
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
670
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 474
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
25 577
015
За счет средств местного бюджета
25 577
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 267
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
9 965
015
За счет средств местного бюджета
31 302
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
6 326
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1 881
015
За счет средств местного бюджета
4 445
016
Ежемесячное государственное пособие, назначаемое и выплачиваемое на детей до восемнадцати лет
237 317
015
За счет средств местного бюджета
237 317
017
Обеспечение инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации обязательными гигиеническими средствами, предоставление индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, специалистов жестового языка для инвалидов по слуху
50 546
464
Отдел образования района (города областного значения)
59 083
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
59 083
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 863
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 863
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

103 397
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
3 923
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
1 167
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 235
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37 994
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
37 994
006
Тұрғын үй көмегі
206 664
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
13 836
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
13 836
009
"Отан", "Даңқ" ордендерімен наградталған, айырымның ең жоғарғы дәрежесі - "Халық Қаһарманы" атағына және республиканың құрметті атақтарына ие болған азаматтарды әлеуметтік қолдау
670
010
Үйден тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 474
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
25 577
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
25 577
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41 267
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
9 965
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
31 302
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
6 326
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
1 881
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
4 445
016
Он сегіз жасқа дейінгі балаларға тағайындалатын және төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы
237 317
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
237 317
017
Жеке оңалту бағдарламасына сәйкес мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекші, құлағы естімейтін мүгедектер үшін - ымдау тілінің мамандарын ұстау
50 546
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
59 083
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
59 083
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 863
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 863
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3 771
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 239
03
Информационное пространство
85 724
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
51 300
006
Функционирование районных (городских) библиотек
50 046
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана на местном уровне
1 254
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
34 424
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
10 832
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
23 592
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
47 985
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
18 949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
18 949
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 335
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 753
003
Проведение мероприятий в рамках реализации государственной молодежной политики на районном (городе областного значения) уровне
4 582
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9 701
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75 874
01
Сельское хозяйство
33 972
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
11 852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
9 387
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 465
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
22 120
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 793
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 387
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
6 940
06
Земельные отношения
24 917
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24 917
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

3 771
007
Облыстық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы
4 239
03
Ақпараттық кеңiстiк
85 724
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51 300
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
50 046
007
Жергілікті деңгейде мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 254
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
34 424
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10 832
005
Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
23 592
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
47 985
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18 949
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 949
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 335
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 753
003
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) деңгейінде мемлекеттік жастар саясатын іске асыру шеңберінде іс-шаралар өткізу
4 582
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 701
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 701
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75 874
01
Ауыл шаруашылығы
33 972
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
11 852
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 387
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2 465
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
22 120
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 793
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 387
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
6 940
06
Жер қатынастары
24 917
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24 917
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер