О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2011 года N 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 января 2012 года за N 10-3-194. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06 февраля 2013 года N 40)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06.02.2013 N 40).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе 2012 год в следующем объеме:
1) доходы – 7 003 763 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 027 477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 096 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 79 551 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 880 639 тысяч тенге, в том числе субвенции – 4 448 823 тысяч тенге;
2) затраты - 7 266 298 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 23 415 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 24 786 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1371 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 219 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 219 175 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2012 N 63 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Норматив распределения поступлений доходов районного бюджета бюджету области:
социальный налог бюджету района – 90 процентов, бюджету области - 10 процентов.
3. Учесть, что расходы сферы образования не подлежат секвестированию в процессе исполнения местного бюджета.
4. Согласно законодательству Республики Казахстан утвердить единовременную социальную помощь на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в размере 4 500 тенге.

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 248 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 06 қаңтарда N 10-3-194 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы N 40 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 06.02.2013 N 40 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. 2012- 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 003 763 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 027 477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 096 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 79 551 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 5 880 639 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі 4 448 823 мың теңге;
2) шығындар - 7 266 298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 23 415 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 24 786 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1371 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;        қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 219 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219 175 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.11.30 N 63 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
әлеуметтік салық аудандық бюджетке – 90 пайыз, облыстық бюджетке - 10 пайыз.
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде білім беру саласы шығындары секвестрлеуге жатпайтыны ескерілсін.
4. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсетуге берілетін бір жолғы ақшалай төлемдер 4 500 теңге көлемінде белгіленсін.

5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год за счет областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты на содержание инспектора по защите прав детей в учреждениях образования в размере 872 тыс. тенге, на оказание социальной помощи участникам и инвалидам ВОВ, вдовам, не вступившим в повторный брак, супругам военнослужащих, погибших во время ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ, бывшим несовершеннолетним заключенным в концлагерях во время ІІ мировой войны, лицам, награжденным медалями и орденами СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в годы ВОВ 3 140 тыс. тенге с учетом банковских услуг, на коммунальные услуги, лицам, работавшим не менее 6 месяцев в тылу ВОВ 30 773 тыс. тенге, на капитальный и средний текущий ремонт автодороги (улиц) районного значения 140 000 тыс. тенге, на содержание нового районного Дома культуры 17 288 тыс. тенге, всего 192 073 тыс. тенге и целевые трансферты на развития: на корректировку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Саксаульск" 677 тыс. тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 39 252 тысяч тенге.
Сноска. Пунк 6 в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.09.2012 N 46 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-1. В бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 12 291 тыс. тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 9 077 тыс. тенге;
на реализацию государственного заказа по образованию в дошкольных организациях 80 566 тыс. тенге, в том числе детским садам – 25 866 тыс. тенге, миницентрам – 54 700 тыс. тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей 16 067 тыс. тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 39 353 тыс. тенге;

5. 2012 жылғы аудан бюджетіне облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен білім беру ұйымдарында балалардың құқығын қорғау жөніндегі инспекторларды ұстау шығындарына 872 мың теңге, ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрыңғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға бір жолғы материалдық көмекке 3 140 мың теңге, ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке 30 773 мың теңге, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге 140 000 мың теңге, аудандық мәдениет үйі жаңадан салынған ғимаратқа көшуіне байланысты ұстау шығындарына 17 288 мың теңге, барлығы 192 073 мың теңге және нысаналы даму трансферттері есебінен "Самара - Шымкент - Сексеуіл" аудандық маңызы бар автомобиль жолының жобалық сметалық құжатын түзетіп, мемлекеттік сараптама қорытындысын алуға 677 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 39 252 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.09.26 N 46 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 12 291 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге - 9 077 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 80 566 мың теңге, оның ішінде балабақшаларға мемлекеттік тапсырыс беруге - 25 866 мың теңге және мектептер жанынан ашылған шағын орталықты ұстап тұруға - 54 700 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге - 16 067 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға - 39 353 мың теңге;

на проведение противоэпизоотических мероприятий - 64 361 тыс. тенге;
на реализацию мероприятий по социальной поддержке специалистов - 5 854 тыс. тенге;
на реализацию Программы занятости-2020 - 54 964 тыс. тенге, в том числе: субсидирование зарплаты - 25 183 тыс. тенге, обеспечение услуги центра занятости населения – 14 914 тыс. тенге, организацию молодежной практики – 14 867 тыс. тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг - 3 883 тыс. тенге;
на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских)округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 5 623 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 13.01.2012 N 251 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-2. Учесть, что в бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты из республиканского бюджета.
на расширение и реконструкцию системы водообеспечения поселка Жаксыкылыш - 466 687 тыс. тенге;
на реконструкцию автомобильных дорог районного значения "Самара-Шымкент-Саксаульск" - 161 605 тыс. тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 14 562 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 13.01.2012 N 251 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен текущий целевой трансферт из республиканского бюджета на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" 300 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-3 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 15.02.2012 N 9 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-4. Учесть, что 14 251 тыс. тенге, образовавшиеся за счет неиспользованных бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов перенаправлены на текущие цели.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-4 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 15.02.2012 N 9 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-5. Предусмотреть возврат в областной бюджет 12 345 тыс. тенге из неиспользованных и сэкономленных трансфертов областного бюджета и 52 865 тыс. тенге из неиспользованных и сэкономленных трансфертов республиканского бюджета.

эпизотияға қарсы шараларды жүргізуге - 64 361 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 5 854 мың теңге;
жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс шараларды іске асыруға 54 964 мың теңге, оның ішінде жалақыны ішінара субсидиялауға - 25 183 мың теңге, халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге - 14 914 мың теңге, жастар практикасын ұйымдастыруға - 14 867 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге - 3 883,0 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешуге - 5 623 мың теңге.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.01.13 N 251 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері және бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
Жақсықылыш кентіндегі сумен қамту жүйесін қайта жаңарту және кеңейтуге - 466 687 мың теңге;
"Самара–Шымкент-Сексеуіл" аудандық маңызы бар автомобиль жолын қайта жаңартуға - 161 605 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерге – 14 562 мың теңге.
Ескерту. Шешім 6-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.01.13 N 251 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу жұмыстарына қосымша 300 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.02.15 N 9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-4. 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерден игерілмеген 14 251 мың теңгенің мақсатын сақтай отырып қайта бағытталғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.02.15 N 9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-5. 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген трансферттерден игерілмеген және үнемделген 52 865 мың теңгені және облыстық бюджеттен бөлінген трансферттерден игерілмеген және үнемделген 12 345 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару көзделсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-5 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 15.02.2012 N 9 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-6. Учесть, что постановлением Аральского районного акимата от 1 марта 2012 года "О внесении изменений и дополнении в постановление о реализации решения Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" N 1 от 6 января 2012 года" N 33 предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованные 4307 тысяч тенге из целевого трансферта, выделенного в 2011 году из областного бюджета на средний ремонт улиц (города, населенных пунктов).
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-6 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.04.2012 N 19 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-7. Учесть, что выделено из республиканского бюджета за счет текущего целевого трансферта 373 тысяч тенге на реализацию социальной поддержки специалистов, по Программе занятости – 2020, 38 106 тысяч тенге, в том числе: субсидирование зарплаты – 25 184 тысяч тенге, организацию молодежной практики – 12 922 тысяч тенге, в рамках Программы занятости - 2020 на средний ремонт дорог в населенных пунктах (поселок Жаксыкылыш) – 72 031 тысяч тенге, бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4 854 тысяч тенге за счет средств республиканского бюджета и уменьшение на сумму 4 876 тысяч тенге в связи с изменением срока и объема погашения бюджетных кредитов в 2012 году, выделенные для реализации мер по социальной поддержке специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-7 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.04.2012 N 19 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-8. Учесть, что выделены 35 447 тысяч тенге на капитальный ремонт Школы искусств и социальную помощь по оплате коммунальных услуг лицам, работавшим не менее 6 месяцев в тылу ВОВ - 30 773 тысяч тенге с учетом банковских услуг за счет текущего целевого трансферта из областного бюджета, за счет целевого трансферта на развитие: 4 306 тысяч тенге на средний ремонт улиц города, 31 284 тысяч тенге на реконструкцию и расширение системы водоснабжения в поселке Жаксыкылыш, 4 100 тысяч тенге на разработку ПСД с проведением госэкспертизы реконструкции водопровода (проведение водопровода под железную дорогу) поселка Саксаульск, протяженностью 2,8 км, 95 076 тысяч тенге на реконструкцию автодороги Самара-Шымкент-Саксаульск, корректировка проектно-сметной документации и 8 349 тысяч тенге целевого трансферта на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет средств областного бюджета.

Ескерту. Шешім 6-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.02.15 N 9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-6. Арал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 наурыздағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті қырық бірінші сессиясының N 248 шешімін іске асыру туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 33 қаулысына сәйкес 2011 жылы облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала, елді мекен көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден игерілмеген 4 307 мың теңгені аудандық қаржы бөлімі арқылы облыстық бюджетке қайтару көзделгендігі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.04.26 N 19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-7. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 373 мың теңге, жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс шараларды іске асыруға 38 106 мың теңге, оның ішінде жалақыны ішінара субсидиялауға 25 184 мың теңге, жастар практикасын ұйымдастыруға 12 922 мың теңге, жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға, оның ішінде елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуге 72 031 мың теңге (Жақсықылыш кенті), бюджеттік кредиттер есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 4 854 мың теңге қаралғандығы және 2010 жылы ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бөлінген бюджеттік кредиттерге қосымша келісімдер жасалуына байланысты 2012 жылы қайтарылатын негізгі қарыздар көлемі мен өтеу мерзімдерінің өзгеруіне байланысты 4 876 мың теңгені кеміту көзделгендігі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.04.26 N 19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-8. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен өнер мектебі ғимаратын күрделі жөндеуге 35 447 мың теңге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке 30 773 мың теңге, нысаналы даму трансферттері есебінен қала көшелерін орташа жөндеуге 4 306 мың теңге, Жақсықылыш кентіндегі сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту және кеңейту жұмыстарына 31 284 мың теңге, Сексеуіл кентіндегі су құбырын қайта жаңғырту, ұзындығы 2,8 км жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізу (темір жол астынан су құбырын өткізу) жұмыстарына 4 100 мың теңге, "Самара-Шымкент-Сексеуіл" автомобиль жолын қайта жаңғыртуға, сметалық құжаттаманы қайта есептеуге 95 076 мың теңге, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 8 349 мың теңге қаржылар қаралғандығы ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-8 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.04.2012 N 19 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-9. Учесть, что уменьшены 14 846 тысяч тенге из средств целевого текущего трансферта из республиканского бюджета, выделенные на проведение противоэпизоотических мероприятий и 46 669 тысяч тенге целевого трансферта на реконструкцию и расширение системы водоснабжения поселка Жаксыкылыш, всего 61 515 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-9 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.04.2012 N 19 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-10. Учесть, что перенаправлен неиспользованный (недоиспользованный) целевой трансферт из областного бюджета в 2011 году 82685 тысяч тенге из свободного остатка бюджета района на строительство 150-местной школы N 231 поселка Саксаульск в целях использования (полного использования) в 2012 году.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-10 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.04.2012 N 19 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-11. Учесть, что в районный бюджет на 2012 год выделено из республиканского бюджета за счет целевого трансферта на развитие 9 800 тысяч тенге на развитие и (или) приобретение инженерно–коммуникационной инфраструктуры в рамках "Программы занятости-2020".
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-11 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.06.2012 N 26 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-12. Учесть, что выделены за счет средств районного бюджета на завершение строительства школы на 250 мест в населенном пункте Аралкум 15 776 тысяч тенге, на завершение строительства школы на 300 мест в населенном пункте Каратерень 22 400 тысяч тенге и что за счет свободного остатка районного бюджета 68 845 тысяч тенге перенаправлены на строительство и приобретение жилого дома в рамках Программы занятости 2020".
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-12 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.06.2012 N 26 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-13. Учесть, что из выделенных в 2012 году в районный бюджет текущих целевых трансфертов из областного бюджета на оплату коммунальных услуг лицам, работавшим не менее 6 месяцев в тылу Великой Отечественной войны в сумме 1 921 тысяч тенге, выделенных трансфертов на единовременную материальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественный войны, вдовам, не вступившим в повторный брак, супругам военнослужащих, погибших во время Великой Отечественный войны, лицам, приравненным к участникам Великой Отечественный войны, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей во время Второй мировой войны, лицам, награжденным медалями и орденами СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в годы Великой Отечественной войны  в сумме - 632 тысяч тенге, трансфертов на 658 тысяч тенге, выданных на средний ремонт улиц поселка Саксаульск, на реконструкцию автомобильной дороги "Самара-Шымкент-Саксаульск", на перерасчет сметной документации в сумме 19 228 тысяч тенге, всего к уменьшению 22 439 тысяч тенге и выделено за счет целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в сумме 195 тысяч тенге на реконструкцию и расширение водообеспечения в поселке Жаксыкылыш и проведение государственной экспертизы конкурсной документации плана работы.

Ескерту. Шешім 6-8-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.04.26 N 19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-9. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен эпизотияға қарсы шараларды жүргізуге бөлінген қаржыдан 14 846 мың теңге, нысаналы даму трансферттері есебінен Жақсықылыш кентіндегі сумен қамту жүйесін жаңарту және кеңейтуге бөлінген қаржыдан 46 669 мың теңге, барлығы 61 515 мың теңгені кеміту көзделгендігі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-9-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.04.26 N 19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-10. 2011 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2012 жылы пайдалану (түгел пайдалану) мақсатында аудан бюджетінің бос қалдығынан Сексеуіл кентіндегі 150 орындық N 231 мектептің құрылысына 82 685 мың теңге бағытталғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-10-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.04.26 N 19 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-11. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері есебінен, "Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе сатып алуға 9 800 мың теңге қаралғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-11-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.06.26 N 26 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-12. Аудан бюджеті есебінен Аралқұм елді мекеніндегі 250 орындық мектептің құрылысын аяқтауға 15 776 мың теңге, Қаратерең елді мекеніндегі 300 орындық мектептің құрылысын аяқтауға 22 400 мың теңге қаралғандығы және аудан бюджетінің бос қалдығынан 68 845 мың теңгені "Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салу және сатып алу жұмыстарына қайта бағыттау көзделгендігі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-12-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.06.26 N 26 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-13. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін берілген трансферттерді 1 921 мың теңгеге, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрыңғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО-ның ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға бір жолғы материалдық көмекке берілген трансферттерді 632 мың теңгеге, Сексеуіл кентінің көшелерін орташа жөндеуге берілген трансферттерді 658 мың теңгеге, нысаналы даму трансферттері есебінен "Самара-Шымкент-Сексеуіл" автомобиль жолын қайта жаңғырту, сметалық құжаттаманы қайта есептеуге берілген трансферттерді 19 228 мың теңгеге, барлығы 22 439 мың теңгені кеміту және облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері есебінен Жақсықылыш елді мекенінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту және кеңейту жұмыс жобасының конкурстық құжаттамасын мемлекеттік сараптамадан өткізуге 195 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-13 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06.08.2012 N 41 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-14. Учесть, что постановлением Аральского районного акимата от 12 октября 2012 года "О внесении изменений и дополнений в постановление о реализации решения Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" N 1 от 6 января 2012 года" N 224 предусмотрен целевой текущий трансферт в сумме 21500 тысяч тенге из средств областного бюджета, предусмотренного на проведение мероприятий для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа на восстановительные работы коммунального рынка "Канагат".
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-14 в соответствии с решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-15. Учесть, что выделены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономного общества образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" - 3 871 тысяч тенге, на проведение мероприятий в рамках реализации "Программы занятости-2020" (предоставление субсидий на переезд) - 682 тысяч тенге и уменьшение на 267 тысяч тенге целевого текущего трансферта, выделенного из республиканского бюджета для реализации мер по социальной поддержке специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-15 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-16. Учесть, что выделены целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета на содержание вновь вводимых объектов образования - 21 017 тысяч тенге и 1 тысяча тенге вознаграждения на бюджетные кредиты, выделенные из республиканского бюджета в 2012 году для социальной поддержки специалистов социальных сфер населенных пунктов района, уменьшение на 4 306 тысяч тенге целевого текущего трансферта, выделенного из областного бюджета на проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог (улиц города) районного значения и на 49 тысяч тенге целевого текущего трансферта, выделенного на проведение государственной экспертизы конкурсных документации проекта "Реконструкция и расширение системы водоснабжения населенного пункта Жаксыкылыш".
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-16 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).

Ескерту. Шешім 6-13-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.08.06 N 41 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-14. Арал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті қырық бірінші сессиясының N 248 шешімін іске асыру туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 224 қаулысына сәйкес "Қанағат" коммуналдық базарын қалпына келтіру мақсатында 2012 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджетте қаралған облыс аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының төтенше резервінен ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде 21 500 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін".
Ескерту. Шешім 6-14-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-15. Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға 3 871 мың теңге, "Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға (қоныс аударуға субсидия беруге) 682 мың теңге бөлінгендігі және республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген ағымдағы нысаналы трансферттерді 267 мың теңгеге кеміту ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-15-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-16. Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен жаңадан іске қосылатын мектептерді ұстау шығындарына 21 017 мың теңге, 2012 жылы республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарға әлеуметтік қолдауға берілген бюджеттік кредиттерге аудандар бойынша 2012 жылға есептелінген сыйақыға 1 мың теңге бөлінгендігі және облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттерді 4 306 мың теңгеге, "Жақсықылыш елді мекенінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту және кеңейту" жобасының конкурстық құжаттамасын мемлекеттік сараптамадан өткізуге берілген ағымдағы нысаналы трансфертті 49 мың теңгеге кеміту ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-16-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6-17. Учесть, что уменьшены целевые текущие трансферты за счет средств из республиканского бюджета, выделенных на 2012 год: 1150 тысяч тенге из трансферта, выделенного на проведение противоэпизоотических мероприятий, 1 962 тысячи тенге из трансферта, выделенного на реализацию мероприятий по социальной поддержке специалистов, 259 тысяч тенге из трансферта, выделенного на введение стандартов специальных социальных услуг, 576 тысяч тенге из трансферта, выделенного на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования, 5 734 тысяч тенге из трансферта, выделенного на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, 2091 тысяч тенге из трансферта, выделенного на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономного общества образования "Назарбаев Интеллектуальные школы", 1 155 тысяч тенге из трансферта, выделенного на реализацию в рамках "Программы занятости-2020" для обеспечения услуги центра занятости населения, всего 12 927 тысяч тенге и выделен целевой текущий трансферт за счет средств из республиканского бюджета 43 027 тысяч тенге на реализацию государственного заказа по образованию в дошкольных организациях.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-17 в соответствии с решением  Аральского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2012 N 63 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Распределение сумм, выделенных на развитие водоснабжения, обеспечение и капитальный ремонт автомобильных дорог по населенным пунктам и объектам определяются на основании постановления районного акимата.
8. Бюджеты на 2012-2014 годы аппарата акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа утвердить согласно приложениям 45 и 6.
9. Перечень бюджетных инвестиционных проектов и увеличение или формирование уставных капиталов юридических лиц на 2012-2014 годы утвердить согласно приложению N 7.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
сорок первой сессии
районного маслихата                         М. Балманов
Секретарь
районного маслихата                         А. Ауезов
Приложение 1
к решению очередной
сорок первой сессии Аральского
районного маслихата

6-17. 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен эпизотияға қарсы шараларды жүргізуге берілген трансферттерді 1 150 мың теңгеге, мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген трансферттерді 1 962 мың теңгеге, арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілген трансферттерді 259 мың теңгеге, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілген трансферттерді 576 мың теңгеге, қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге берілген трансферттерді 5 734 мың теңгеге, "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілген трансферттерді 2 091 мың теңгеге, "Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасы шеңберіндегі іс шараларды іске асыру мақсатында жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге берілген трансферттерді 1 155 мың теңгеге, барлығы 12 927 мың теңгеге кеміту және республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 43 027 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-17-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.11.30 N 63 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7.  Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет ету жұмыстарына, автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жұмыстарына және күрделі шығындарға, жөндеуге бөлінген қаржылардың елді мекендер, нысандар (объектілер) бойынша бөлінісі аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
8. Аудандағы қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар көлемі 45 және 6 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
9. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетінің бюджеттік даму бағдарламасының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі N 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті қырық бірінші
сессиясының төрағасы                        М. Балманов
Аудандық мәслихат хатшысы                   Ә. Әуезов

1103
464
Отдел образования района (города областного значения)
3991089
003
Общеобразовательное обучение
3793357
006
Дополнительное образование для детей
156599
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1780
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
39353
9
Прочие услуги в области образования
188518
464
Отдел образования района (города областного значения)
67657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26080
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21497
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
670
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10333
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9077
467
Отдел строительства района (города областного значения)
120861
037
Строительство и реконструкция объектов образования
120861
05
Здравоохранение
509
9
Прочие услуги в области здравоохранения
509
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
509
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
509
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
474028
2
Социальная помощь
429912
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
429912
002
Программа занятости
107776
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
20
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

1103
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3991089
003
Жалпы білім беру
3793357
006
Балаларға қосымша білім беру
156599
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1780
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
39353
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
188518
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
67657
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26080
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
21497
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
670
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10333
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9077
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
120861
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
120861
05
Денсаулық сақтау
509
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
509
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
509
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
509
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
474028
2
Әлеуметтік көмек
429912
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
429912
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
107776
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
20
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

от "23" декабря 2011 года N 248
Бюджет на 2012 год аппарата акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2012 N 59 (вводится в действие с 01.01.2012).
N
Наименование
КБК-(123001000) Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
КБК-(123002000) Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
КБК-(123009000) Обеспечение санитарии населенных пунктов
КБК-(123011000) Благоустройство и озеленение населенных пунктов
КБК-(123005000) Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
КБК-(123008000) Освещение улиц населенных пунктов
КБК (123040000) Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
ВСЕГО:
1
Аппарат акима города Аральск

2011 жылғы "23" желтоқсандағы N 248
Арал аудандық мәслихатының
кезекті қырық бірінші сессиясының
шешіміне 4-қосымша
Аудандағы қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2012 жылға арналған шығындар көлемі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012.11.26 N 59 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
N
Атауы
КБК-(123001000) Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123002000) Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123009000) Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123011000) Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123005000) Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123008000) Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123040000) Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша іске асыру
Жинағы
1
Қала әкімінің аппараты