О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 февраля 2011 года N 263. Зарегистрировано Управление юстиции Казалинского района Кызылординской области 25 февраля 2011 года за N 10-4-141. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2012 N 356.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-137, от 20 января 2011 года, опубликованы в газете "Казалы" от 5 февраля 2011 года за N 12, от 9 февраля 2011 года за N 13-14, 12 февраля 2011 года за N 15-16 и 16 февраля за N 17-18) следующие изменения и дополнения:
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 530 699" заменить цифрами "5 683 076";
цифры "4 470 697" заменить цифрами "4 623 074";
в подпункте 2):
цифры "5 430 699" заменить цифрами "5 583 076";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "-6 350" заменить цифрами "19 369";
в строке "бюджетные кредиты" цифры "0" заменить цифрами "25 719";
в подпункте 5):
цифры "96 750" заменить цифрами "71 031";
в подпункте 6):
цифры "-96 750" заменить цифрами "-71 031";
дополнить пунктами 3-1, 3-2 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района в следующих размерах:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 16 553 тысяч тенге;
2) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16 388 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 ақпандағы N 263 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 25 ақпанда N 10-4-141 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 356 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.11 N 356 хатымен.
"РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХII сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қаңтарда 10-4-137 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" басылымының 2011 жылғы 5 ақпандағы N 12, 9 ақпандағы N 13-14, 12 ақпандағы N 15-16 және 16 ақпандағы N 17-18 сандарында жарияланған) N 248 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын:
1) тармақшадағы:
"5 530 699" деген сандар "5 683 076" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 470 697" деген сандар "4 623 074" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 430 699" деген сандар "5 583 076" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" деген жолдағы "-6 350" деген сан "19 369" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" деген жолдағы "0" деген сан "25 719" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"96 750" деген сандар "71 031" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"-96 750" деген сандар "-71 031" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешім мынадай мазмұндағы 3-1, 3-2 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 16 553 мың теңге;
2) орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 16 388 мың теңге;

3) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 16 623 тысяч тенге;
4) обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 8 136 тысяч тенге;
5) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 6 497 тысяч тенге;
6) на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" – 10 920 тысяч тенге;
7) на введение стандартов специальных социальных услуг – 15 339 тысяч тенге;
8) на проведение противоэпизоотических мероприятий – 44 779 тысяч тенге;
9) кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 25 719 тысяч тенге.
3-2. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету района в следующих размерах:

3) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 16 623 мың теңге;
4) үйде окитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 8 136 мың теңге;
5) ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 6 497 мың теңге;
6) "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 10 920 мың теңге;
7) арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 15 339 мың теңге;
8) эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 44 779 мың теңге;
9) ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер беруге – 25 719 мың теңге;
3-2. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:

1) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту "Строительство линий подводки водопровода для жилых домов н.п. Аксуат" 1 700 тысяч тенге;
2) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту "Реконструкция водовода Байкожа (11н.п.)" 15 442 тысяч тенге."
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
XXXIII сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата                Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению внеочередной
ХХХІІІ сессии районного маслихата
от 19 февраля 2011 года N 263
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

1) "Ақсуат елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге 1 700 мың теңге;
2) "Байқожа су құбырын қайта жаңғырту" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге (11 е.м.) 15 442 мың теңге."
2. Осы шешім 2011 жылғы 1-қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХІІI сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы                     Т. Бөріқұлақов
Аудандық Мәслихаттың
2011 жылғы "19" ақпандағы
кезектен тыс ХХХІІІ сессиясының
N 263 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы