О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 года"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 04 марта 2011 года N 270. Зарегистрировано Управлением юстиции Казалинского района Кызылординской области 18 марта 2011 года за N 10-4-144. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2012 N 356.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXII сессии Казалинского районного маслихата от 29 декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-4-137, от 20 января 2011 года, опубликованы в газете "Қазалы" от 5 февраля 2011 года за N 12, от 9 февраля 2011 года за N 13,14, 12 февраля 2011 года за N 15,16 и 16 февраля за N 17,18) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 683 076" заменить цифрами "5 926 690";
цифры "4 623 074" заменить цифрами "4 866 688";
в подпункте 2):
цифры "5 583 076" заменить цифрами "5 940 461";
подпункте 4):
цифры "9 600" заменить цифрами "16 600";
цифры "9 600" заменить цифрами "16 600";
в подпункте 5):
цифры "50 247" заменить цифрами "-49 740";
в подпункте 6):
цифры "-50 247" заменить цифрами "49 740";
пункт 3 дополнить подпунктом 2 следующего содержания:
"2. на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц, населенных пунктов города)- 243 614 тыс. тенге;
дополнить пунктами 3-3, 10 следующего содержания:
"3-3. установить сумму неосвоенных (не доиспользованных) трансфертов выделенных из областного бюджета в 2010 году и подлежащих возврату в областной бюджет 6 056 тыс. тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы XXXII сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 04 наурыздағы N 270 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 18 наурызда N 10-4-144 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 356 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.11 N 356 хатымен.
"РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қаңтарда 10-4-137 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" басылымының 2011 жылғы 5 ақпандағы N 12, 9 ақпандағы N 13-14, 12 ақпандағы N15,16 және 16 ақпандағы N 17,18 сандарында жарияланған) N 248 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 683 076" деген сандар "5 926 690" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 623 074" деген сандар "4 866 688" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 583 076" деген сандар "5 940 461" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"9 600" деген сандар "16 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 600" деген сандар "16 600" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"50 247" деген сандар "-49 740" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"-50 247" деген сандар "49 740" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала, елді мекен көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 243 614 мың теңге;
аталған шешім мынадай мазмұндағы 3-3, 10-тармақтармен толықтырылсын:
"3-3. 2010 жылы аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген және облыстық бюджетке қайтарылатын игерілмеген (толық игерілмеген) трансферттердің сомасы 6 056 мың теңге көлемінде белгіленсін;

10. распределить свободный остаток бюджетных средств 93931 тыс. тенге по нижеследующим программам:
122-003 "Капитальные расходы государственных органов" 300 тыс. тенге;
123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 1 045 тыс. тенге;
123-022"Капитальные расходы государственных органов" 110 тыс. тенге;
464-003 "Общеобразовательное обучение" 1 900 тыс. тенге;
458-004"Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" 8 000 тыс. тенге;
467-020 "Приобретение жилья" 2 000 тыс. тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" 1 200 тыс. тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 17 871 тыс. тенге;
458-015 "Освещение улиц в населенных пунктах" 28 973 тыс. тенге;
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 11 650 тыс. тенге;
456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 500 тыс. тенге;
467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" 455 тыс. тенге;
458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 11 027 тыс.тенге;
458-013 "Капитальные расходы государственных органов" 1 900 тыс. тенге;
452-014 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц 7000 тыс. тенге."
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;

10. 2011 жылдың 1-қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының 93 931 мың теңге қалдықтары төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:
122-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына 300 мың теңге;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 045 мың теңге;
123-022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына 110 мың теңге;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына 1 900 мың теңге;
458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасына 8 000 мың теңге;
467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бағдарламасына 2 000 мың теңге";
467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасына 1 200 мың теңге;
123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 17 871 мың теңге;
458-015 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасына 28 973 мың теңге;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 11 650 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 500 мың теңге;
467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бағдарламасына 455 мың теңге;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 11 027 мың теңге;
458-013 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына 1 900 мың теңге;
452-014 " Занды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту 7 000 мың теңге."
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

10144
8392
107
256
1389
Всего
353868 229723 550 321
16280 10807
96187
Пояснительная записка
к проекту решения ХХХІҮ сессии Казалинского районного маслихата "О внесении изменений и дополнения в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Внесены изменения и дополнения в решение ХХХІІ сессии Казалинского районного маслихата от 29декабря 2010 года N 248 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" в связи с выделением с областного бюджета целевого текущего трансферта, с возвратом в областной бюджет неосвоенных трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2010 году и направлением свободного остатка бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2011 года.
За счет средств областного бюджета выделен целевой текущий трансферт в сумме 243614 тыс. тенге.
Сумма неосвоенных (не доиспользованных) трансфертов выделенных из областного бюджета в 2010 году и подлежащих возврату составляет 6056 тыс. тенге.

10144
8392
107
256
1389
Барлығы
353868
229723
550
321
16280
10807
96187
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазалы аудандық Мәслихатының кезектен тыс ХХХІV сессиясының шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының N 248 шешіміне облыстық бюджеттен бөлінген трансферттерді қабылдау, облыстық бюджеттен 2010 жылы бөлінген және облыстық бюджетке кайтарылатын (толық игерілмеген) трансферттерді қайтару және 2011 жылдың 1-қаңтарына қалыптасқан аудандық бюджеттің бос қалдықтарын бөлу арқылы өзгерістер мен толықтырулар енгізілді.
Облыстық бюджет қаржысы есебінен 243614 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінді.

По годовому отчету об исполнении районного бюджета за 2010 год на районном бюджете образовался остаток бюджетных средств в сумме 198069 тыс. тенге, в том числе:
1) за счет трансфертов, выделенных из республиканского, областного бюджетов и неосвоенных администраторами бюджетных программ - 104 138 тыс. тенге;
2) за счет перевыполнения плана доходной части районного бюджета – 39 185 тыс. тенге;
3) за счет неосвоенных средств по районным администраторам бюджетных программ -54 746 тыс. тенге;
образовавшийся на 1 января 2011 года свободный остаток бюджетных средств в сумме 93931 тыс. тенге направлен по программам.
Расходы:
1. Целевой текущий трансферт,выделенный из средств областного бюджета в сумме 243 614 тыс. тенге направлен по нижеследующим программам:
458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 243614 тыс.тенге, в том числе: на "Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Айтеке би-Басыкара" протяженность-8,1 км, (рем.участок 2,4-10,5 км) - 98614 тыс. тенге, на средний ремонт улиц поселка Айтеке би и г. Казалинск – 145000 тыс. тенге;
2. Свободные остатки бюджетных средств 93931 тыс. тенге направлены на нижеследующие цели:
По программе 122-003 "Капитальные расходы государственных органов" государственному учреждению " Аппарат акима Казалинского района" на пробретение основных средств 300 тыс. тенге;
По программе 123-001 ""Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" - 1045 тыс. тенге, в том числе:
1) на содержание 2 единиц рабочих по уходу за садом "Диін" аула Бекарыстн би - 710 тыс. тенге;
2) с открытием центра по обслуживанию населения государственному учреждению "Аппарат акима города Казалинска" на приобретение инвентаря 4-м работникам – 335 тыс. тенге;
По программе 123-022 "Капитальные расходы государственных органов" государственному учреждению "Аппарат акима города Казалинска" на пробретение одного компьютера 110 тыс. тенге;
По программе 464-003 "Общеобразовательное обучение" N 88 средней школе на ремонтные работы 1900 тыс. тенге;
По программе 458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" 8000 тыс. тенге;
По программе 467-020 "Приобретение жилья" 2000 тыс. тенге;
По программе 467-005 "Развитие коммунального хозяйства" на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту расширения и обновления здания акима аппарата горда Казалинск 1200 тыс. тенге;

2010 жылғы аудандық бюджеттің атқарылуы туралы есебіне сәйкес аудандық бюджетте барлығы 198069 мың теңге бос қалдық қалды, оның ішінде:
1) республикалық, облыстық бюджеттерден бөлінген трансферттер есебінен аудандық бюджетік бағдарлама әкімшілері тарапынан пайдаланылмаған қаржы – 104138 мың теңге;
2) аудандық бюджеттің кіріс бөлігінің артығымен орындалуы есебінен – 39185 мың теңге;
3) аудандық бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша пайдаланылмаған қаржы – 54746 мың теңге;
2010 жылы аудан бюджетіне облыстық бюджет қаржысы есебінен бөлінген 6056 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылды;
2011 жылдың 1 қантарына қалыптасқан аудандық бюджеттің 93931 мың теңге бос қалдықтары бағдарламаларға бөлінді.
Шығындар:
1. Облыстық бюджет қаржысы есебінен бөлінген 243614 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт төмендегі бағдарламаға бағытталды:
458-023 "Автомобиль жолдарын жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 243614 мың теңге, оның ішінде:"Аудандық маңызы бар "Айтеке би - Басыкара" автомобиль жолдарын орташа жөндеу 8,1 шақырым (2,4-10,5 км) шығындары үшін 98614 мың теңге, Әйтеке би кенті мен Қазалы қаласының көшелерін орташа жөндеуге 145000 мың теңге;
2. Бюджет қаражатының 93931 мың теңге қалдықтары төмендегі мақсаттарға бағытталды:
"Қазалы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне негізгі құралдар сатып алуға 122-003 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына 300 мың теңге;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1045 мың теңге, оның ішінде:
1) Бекарыстан би ауылындағы "Диін" бағын күтіп-ұстауға 2 жұмысшы штат бірлігін ұстау шығындарына 710 мың теңге;
2) Халыққа қызмет көрсету орталығының өкілдіктерін ашу жоспарына сәйкес "Қазалы каласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі бюджеттік бағдарлама әкімшісіне қосымша 4 қызметкерге құрал-жабдықтар алуға 335 мың теңге;
Қазалы қаласынан халыққа қызмет көрсету орталығының өкілдігін ашу жоспарына сәйкес 1 компьютер сатып алуға 123-022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына 110 мың теңге;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына N 88 мектепке жөндеу жұмыстарын жүргізуге 1900 мың теңге;
458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасына 8000 мың теңге;
2010 жылғы қабылданған міндеттемені қаржыландыру мақсатында 467-020 "Тұрғын үй сатып алу" бағдарламасына 2000 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасына Қазалы қаласының әкімшілік ғимаратын кеңейту және қайта жаңғырту жұмыстарының жобалық-сметалық құжаттарын жасату мен мемлекеттік сараптамадан өткізуге 1200 мың теңге;

По программе 123-011"Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 17871 тыс. тенге, в том числе:
на расходы по озеленению земельных участков:
администратору бюджетной программы "Аппарат акима поселка Айтеке би" - 2201 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима города Казалинск" - 2249 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Майлыбас" - 1352 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Кызылкум" - 220 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Арыкбалык" - 1031 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Коларык" - 861 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Сарыкол" - 251 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Кумжиек" - 724 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Басыкара" - 736 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Сарбулак" - 686 тыс. тенге;
администратору бюджетной программы "Аппарат акима аульного округа Аранды" - 210 тыс. тенге;
2) на разработку проектно-сметной документации сооружения водного заслона в русле Куандарии и для прорытия канала длиной 3 км – 250 тыс.тенге;
3) в целях озеленения земельных участков, расположенных между г.Казалинск и кентом Айтеке би на прорыв арыков ( арыки Киикбай, арыки до канала Акарык ) – 7100 тыс. тенге;
По программе 458-015 "Освещение улиц в населенных пунктах" на освещение улиц кента Айтеке би – 28973 тыс. тенге;
По программе 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 11650 тыс. тенге, в том числе:
1) городскому дому культуры г. Казалинск на приобретение музыкальной аппаратуры и костюмов - 3310 тыс. тенге;
2) народному оркестру "Мырза" центрального дома культуры на пробретение национальных инструментов и национальных костюмов - 5840 тыс. тенге;
3) центральному дому культуры на пробретение микроавтобуса - 2500 тыс. тенге;
По программе 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" к 20 –летию Независимости Республики Казахстан на изготовление наружных агитационно-пропагандистских материалов - 500 тыс. тенге;
По программе 467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" на разработку проектно-сметной документации по проекту строительства биотермической ямы в кенте Айтеке би - 455 тыс. тенге;
По программе 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на средний ремонт дорог кента Айтеке би - 11027 тыс.тенге;

123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 17871 мың теңге, оның ішінде:
1) аяқ су айдау шығындарына:
"Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 2201 мың теңге;
"Қазалы қаласы әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 2249 мың теңге;
"Майлыбас ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 1352 мың теңге;
"Қызылқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 220 мың теңге;
"Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 1031 мың теңге;
"Көларық ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 861 мың теңге;
"Сарыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 251 мың теңге;
"Құмжиек ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 724 мың теңге;
"Басықара ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 736 мың теңге;
"Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 686 мың теңге.
"Аранды ауылдық округі әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне 210 мың теңге;
2) Сарыбұлақ ауылдық округінің Куандария арнасынан жаңадан су топсасын салу және 3 км жаңадан канал қаздыру үшін жоба-сметалық құжаттарын жасатуға 250 мың теңге;
3) Қазалы қаласы мен Әйтеке би кенті аралығын көгалдандырып аяқ  су жеткізу мақсатында арықтар қазу (Киікбай арығы, Ақарық каналы) үшін 7100мың теңге;
458-015 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасына 28973 мың теңге;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 11650 мың теңге, оның ішінде:
1) Қазалы қалалық мәдениет Үйіне музыкалық аппаратура мен киім сатып алуға 3310 мың теңге;
2) орталық мәдениет Үйінің "Мырза" атындағы халық оркестріне ұлттық аспаптар мен ұлттық киімдер сатып алуға 5840 мың теңге;
3) орталық мәдениет Үйіне шағын автобус сатып алуға 2500 мың теңге;
456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына Тәуелсіздіктің 20 жылдығына орай ішкі саясат бөліміне көрнекі құралдар жасатуға 500 мың теңге;
2010 жылғы қабылданған міндеттемені қаржыландыру мақсатында 467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бағдарламасына Әйтеке би кентіне биотермиялық ұңғыма құрлысының жобалық-сметалық құжаттарын жасатуға 455 мың теңге;
458-023 "Автомобиль жолдарын жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына Әйтеке би кентішілік жолдарын орташа жөндеу жұмыстарына 11027 мың теңге;

По программе 458-013 "Капитальные расходы государственных органов" государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на приобретение служебного автомобиля 1900 тыс. тенге;
По программе "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" государственному коммунальному предприятию "Казалинский ремонт объектов, водных систем и оказание коммунальных услуг на праве ведения государственного учреждения "районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на увеличение уставного капитала 7000 тыс. тенге.
3. По государственному учреждению "Аппарат акима аульного округа Майлыбас" в связи с неоткрывшимся филиалом центра обслуживания населения расходы, выделенные на укрепление материально-технической базы 685 тыс.тенге уменьшаются и увеличиваются расходы с открытием филиала центра по обслуживанию населения в городе Казалинск государственному учреждению "Аппарат акима города Казалинск" на укрепление материально-технической базы - 685 тыс. тенге.

458-013 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына "Аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қызметтік автокөлік сатып алуға 1900 мың теңге;
"Аудандық тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазалы су жүйесі мен нысандарын жөндеу және коммуналдық қызметтер көрсету" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайтуға 014 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарламасына 7000 мың теңге.
3. "Майлыбас ауылдық әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінен халыққа қызмет көрсету орталығы өкілдігінің ашылмауына байланысты қажетті құрал-жабдықтармен қамтамасыз етуге бөлінген 685 мың теңге қаржы азайтылып, Қазалы қаласынан ашылатын халыққа қызмет көрсету орталығы өкілдігінің материалдық-техникалық базасын нығайту мақсатында "Қазалы қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі бюджеттік бағдарлама әкімшісінің шығындары 685 мың теңгеге көбейтілді.