О переименовании улицы в городе Казалинск
Решение Казалинского городского акима Кызылординской области от 11 апреля 2011 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Казалинского района Кызылординской области 29 апреля 2011 года за N 10-4-148. Утратило силу - Решением Казалинского городского акима Кызылординской области от 01 октября 2012 года N 95
Сноска. Утратило силу - Решением Казалинского городского акима Кызылординской области от 01.10.2012 N 95.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" с учетом мнения населения города Казалинск, аким города Казалинск РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок улицы Жамбыла в городе Казалинск на имени Кожаназарова Ергали.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Казалинск                    Н. Бозгулов

Қазалы қаласындағы көше атауын өзгерту туралы
Қызылорда облысы Қазалы қаласы әкімінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 29 сәуірде N 10-4-148 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы қаласы әкімінің 2012 жылғы 01 қазандағы N 95 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы қаласы әкімінің 2012.10.01 N 95 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, Қазалы қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қазалы қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Қазалы қаласындағы Жамбыл көшесінің тұйығы Қожаназаров Ерғали атауымен өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз міндетіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы қаласының әкімі                        Н. Бозғұлов