О переименовании улицы кента Айтеке би
Решение акима кента Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 03 мая 2011 года N 257. Зарегистрировано Управлением юстиции Казалинского района Кызылординской области 13 июня 2011 года за N 10-4-153
На основании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управление и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей улицы Пригородное хозяйство аким кента Айтеке би РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Пригородное хозяйство кента Айтеке би на имени Сулейменулы Дастена Оразымбетова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима кента Айтеке би Жакенову Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
АКИМ                                   М.ДУЙСЕН

Әйтеке би кентіндегі көше атауын өзгерту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2011 жылғы 03 мамырдағы N 257 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 13 маусымда N 10-4-153 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңдарын басшылыққа алып, Пригородный хозяйство көшесі тұрғындарының пікірін ескере отырып Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Әйтеке би кентіндегі Пригородное хозяйство көшесінің атауы Оразымбетов Дастен Сүлейменұлы атауымен өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Әйтеке би кенті әкімінің орынбасары Ж.Жакеновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                                     М.ДҮЙСЕН