Об определении мест для проведения предвыборных мероприятий и размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 06 декабря 2011 года N 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 декабря 2011 года за N 10-4-164. Утратило силу - постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 10 мая 2012 года N 154
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 10.05.2012 N 154.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению N 1 на договорной основе определить помещения для встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями по Казалинскому району.
2. Согласно приложению N 2 определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Казалинского района.
3. Акимы кента Айтеке би, города Казалинск и аульных округов совместно с соответстующими избирательными комиссиями оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Жолтаеву Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                                      С. Аманов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель районный
территориальной избирательной
комиссии Ж.Жалгасбай__________
Приложение 1
к постановлению акимата
Казалинского района
от "06" декабря 2011 года N 57
Список помещений для проведения встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и
районного маслихатов с избирателями по Казалинскому району
N Место встречи Место расположения
1
Поселковый клуб
поселок Айтеке би, улица Айтеке би, дом N52
2
Городской Дом культуры
Город Казалинск, улица У.Туктибаева, дом N43
3
Аульный клуб
Майлыбасский аульный округ, аул Аксуат
4
Аульный клуб
Уркендеуский аульный округ, аул Уркендеу
5
Аульный клуб
Сарыкольский аульный округ, аул Абая
6
Аульный Дом культуры
Арыкбалыкский аульный округ, аул Жанкожа батыра
7
Аульный Дом культуры
Арандинский аульный округ, аул Кожабакы
8
Аульный клуб
Арандинский аульный округ, аул Аранды
9
Аульный Дом культуры
Майдакольский аульный округ, аул Бекарыстан би
10
Аульный Дом культуры
Бозкольский аульный округ, аул Бозколь
11
Аульный клуб
Карашенгельский аульный округ, аул Жалантос батыра
12
Аульный клуб
Алгинский аульный округ, аул У.Туктибаева
13
Аульный клуб
Коларыкский аульный округ, аул Актан батыра
14
Аульный клуб
Басыкаринский аульный округ, аул Басыкара
15
Аульный клуб
Кумжиекский аульный округ, аул К.Примова
16
Аульный Дом культуры
Кызылкумский аульный округ, аул Каукей
17
Аульный Дом культуры
Г.Муратбаевский аульный округ, аул Г.Муратбаева
18
Аульный клуб
Акжонинский аульный округ, аул Майдаколь
19
Аульный клуб
Бирликский аульный округ, аул Бирлик
20
Аульный клуб
Шакенский аульный округ, аул Шакен
21
Аульный клуб
Сарбулакский аульный округ, аул Сарбулак
22
Аульный клуб
Тасарыкский аульный округ, аул Тасарык
23
Аульный клуб
Тасарыкский аульный округ, аул Лахалы
Приложение 2
к постановлению акимата
Казалинского района
от "06" декабря 2011 года N 57
Список мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями
по Казалинскому району
N Название населенных пунктов Место расположения
1
Поселок Айтеке би
Стенд или щит на пересечении улиц Айтеке би и Толе би, на пересечении улиц Айтеке би и Примова и перед клубом поселка Айтеке би
2
Город Казалинск
Стенд или щит перед городским Домом культуры и пересечении улиц Коркыт ата и Жалантос Баһадур
3
Майлыбасский аульный округ, аул Аксуат
Стенд или щит возле аульного клуба
4
Майлыбасский аульный округ, аул Байхожа
Стенд или щит возле аульного школа
5
Майлыбасский аульный округ, аул Майлыбас
Стенд или щит возле аульного школа
6
Уркендеуский аульный округ, аул Уркендеу
Стенд или щит возле аульного клуба
7
Сарыкольский аульный округ, аул Абая
Стенд или щит возле аульного клуба
8
Арыкбалыкский аульный округ, аул Жанкожа батыра
Стенд или щит возле аульного клуба
9
Арандинский аульный округ, аул Кожабакы
Стенд или щит возле аульного Дома культуры
10
Арандинский сельский округ, аул Аранды
Стенд или щит возле аульного клуба
11
Майдакольский аульный округ, аул Бекарыстан би
Стенд или щит возле центральной площади
12
Бозкольский аульный округ, аул Бозколь
Стенд или щит возле остановки по улице Утепбергенова
13
Карашенгельский аульный округ, аул Жалантос батыра
Стенд или щит возле аульного клуба
14
Алгинский аульный округ, аул У.Туктибаева
Стенд или щит возле аульного клуба
15
Коларыкский аульный округ, аул Актан батыра
Стенд или щит возле аульного клуба
16
Басыкаринский аульный округ, аул Басыкара
Стенд или щит возле торгового центра по улице Мира
17
Кумжиекский аульный округ, аул К.Примова
Стенд или щит возле аульного клуба
18
Кумжиекский аульный округ, аул Тапа
Стенд или щит в аульного центра
19
Кызылкумский аульный округ, аул Каукей
Стенд или щит возле аульного клуба
20
Кызылкумский аульный округ, аул Ажар
Стенд или щит возле аульного школа
21
Г.Муратбаевский аульный округ, аул Г.Муратбаева
Стенд или щит возле центральной площади
22
Акжонинский аульный округ, аул Майдаколь
Стенд или щит возле аульного клуба
23
Бирликский аульный округ, аул Бирлик
Стенд или щит возле аульного клуба
24
Шакенский аульный округ, аул Шакен
Стенд или щит возле аульного клуба
25
Сарбулакский аульный округ, аул Сарбулак
Стенд или щит возле аульного клуба
26
Тасарыкский аульный округ, аул Тасарык
Стенд или щит возле аульного клуба
27
Тасарыкский аульный округ, аул Лахалы
Стенд или щит возле аульного клуба

Сайлау алдындағы кездесу іс-шараларын өткізуге және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 57 қаулысы. Қызылорда облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда N 10-4-164 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 154 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2012.05.10 N 154 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың Қазалы ауданы бойынша сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн келiсiм шарт негiзiнде үй-жайлар N 1-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың Қазалы ауданы аумағында үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар N 2-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
3. Әйтеке би кенті, Қазалы қаласы және ауылдық округ әкімдері тиiстi сайлау комиссияларымен бiрлесiп үгіттiк баспа материалдарын орналастыруға белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары Б.Жолтаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                         С. Аманов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ж.Жалғасбай _________________
Қазалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы "06" желтоқсан
N 57 қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың Қазалы ауданы бойынша сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн келiсiм шарт негiзiнде үй-жайлардың тізбесі
N Өткізілетін орын Орналасқан жері
1
Кенттік клуб
Әйтеке би кенті, Әйтеке би көшесі N 52 үй
2
Қалалық мәдениет Үйі
Қазалы қаласы, Ү.Түктібаев көшесі N 43 үй
3
Ауылдық клуб
Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы
4
Ауылдық клуб
Өркендеу ауылдық округі, Өркендеу ауылы
5
Ауылдық клуб
Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы
6
Ауылдық мәдениет Үйі
Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы
7
Ауылдық мәдениет Үйі
Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы
8
Ауылдық клуб
Аранды ауылдық округі, Аранды ауылы
9
Ауылдық мәдениет Үйі
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы
10
Ауылдық мәдениет Үйі
Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы
11
Ауылдық клуб
Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы
12
Ауылдық клуб
Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы
13
Ауылдық клуб
Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы
14
Ауылдық клуб
Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы
15
Ауылдық клуб
Құмжиек ауылдық округі, Қ.Пірімов ауылы
16
Ауылдық клуб
Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы
17
Ауылдық мәдениет Үйі
Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы
18
Ауылдық клуб
Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы
19
Ауылдық клуб
Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы
20
Ауылдық клуб
Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы
21
Ауылдық клуб
Сарбұлақ ауылдық округі, Сарбұлақ ауылы
22
Ауылдық клуб
Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы
23
Ауылдық клуб
Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылы
Қазалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы "06" желтоқсан
N 57 қаулысына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың Қазалы ауданы аумағында үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындардың тізбесі
N Елді мекеннің атауы Орналасқан жері
1
Әйтеке би кенті
Әйтеке би көшесі мен Төле би көшесі қиылысындағы және Әйтеке би кенттік клубының алдындағы стенд немесе тақта
2
Қазалы қаласы
Қалалық мәдениет Үйінің алдындағы және Қорқыт ата көшесі мен Жалаңтөс Баһадүр көшесінің қиылысындағы стенд немесе тақта
3
Майлыбас ауылдық округі, Қазалы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
4
Өркендеу ауылдық округі, Өркендеу ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
5
Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
6
Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
7
Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы
Ауылдық мәдениет Үйі жанындағы стенд немесе тақта
8
Аранды ауылдық округі, Аранды ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
9
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы
Орталық алаң жанындағы стенд немесе тақта
10
Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы
Өтепбергенов көшесі бойындағы аялдама жанындағы стенд немесе тақта
11
Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
12
Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
13
Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
14
Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы
Бейбітшілік көшесі бойындағы сауда орталығы жанындағы стенд немесе тақта
15
Құмжиек ауылдық округі, Қ.Пірімов ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
16
Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
17
Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы
Орталық алаң жанындағы стенд немесе тақта
18
Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
19
Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
20
Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
21
Сарбұлақ ауылдық округі, Сарбұлақ ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
22
Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
23
Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта