О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 04 февраля 2011 года N 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 февраля 2011 года за N 10-5-156. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кызылординского областного маслихата от 14 января 2011 года N 270 "О внесений изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154, опубликовано в газете "Кармакшы таны" от 25 января 2011 года N 9-10) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 833 709" заменить цифрами "4 727 656";
цифры "3 138 404" заменить цифрами "4 032 351";
в подпункте 2):
цифры "3 773 502" заменить цифрами "4 667 449";
в подпункте 3):
цифры "7 709" заменить цифрами "36 109";
цифры "0" заменить цифрами "43 818";
в подпункте 5):
цифры "67 916" заменить цифрами "24 098";
в подпункте 6):
цифры "67 916" заменить цифрами "24 098";
дополнить пунктами 5-1, 5-2, 5-3 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 13 767 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 04 ақпандағы N 237 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 18 ақпанда N 10-5-156 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына, ""2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 35 сессиясының N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 қаңтардағы кезектен тыс 36 сессиясының N 270 шешіміне сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы 9-10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 833 709" деген сандар "4 727 656" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 138 404" деген сандар "4 032 351" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 773 502" деген сандар "4 667 449" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"7 709" деген сандар "36 109" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "43 818" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"67 916" деген сандар "24 098" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"67 916" деген сандар "24 098" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-15-25-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 13 767 мың теңге;

на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8 194 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 11 082 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 22 171 тысяч тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг – 8 808 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 9 644 тысяч тенге;
на проведение противоэпизотических мероприятий – 21 478 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения "от автодороги Самара-Шымкент М32"– до аулов Ақжар-Тұрмағанбет-Көмекбаев" – 450 240 тысяч тенге.
5-2. В районном бюджете на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены средства на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" на организацию молодежной практики в размере 7 800 тысяч тенге.
5-3. В районном бюджете на 2011 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие и кредиты в следующих размерах:
Строительство станции подкачки в районном центре Жосалы Кармакшинского района – 70 371 тысяч тенге;
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Акжар Кармакшинского района 2-ая очередь – 176 900 тысяч тенге;
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Актобе Кармакшинского района 2-ая очередь – 76 292 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту "Строительство линий подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Акжар Кармакшинского района" - 3 700 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту "Строительство линий подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Актобе Кармакшинского района" - 2 700 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту "Строительство головного водозабора и линий подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Турмагамбет Кармакшинского района" - 10 800 тысяч тенге;
кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 43 818 тысяч тенге.".
приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 8 194 мың теңге;
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 11 082 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 22 171 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 8 808 мың теңге;
ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк саласының мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға - 9 644 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 21 478 мың теңге;
"Самара-Шымкент М32" автожолынан –Ақжар-Тұрмағанбет-Көмекбаев ауылына дейінгі аудандық маңызы бар автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 450 240 мың теңге.
5-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға жастар практикасын ұйымдастыруды қаржыландыру үшін 7 800 мың теңге қаралды.
5-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері мен ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк саласының мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн бюджеттiк кредиттер қаралды:
Қармақшы ауданы Жосалы аудан орталығындағы суды алдын-ала айдау станциясының құрылысына – 70 371 мың теңге;
Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің сумен қамту жүйелерін қайта жаңғырту 2 кезең құрылысына – 176 900 мың теңге;
Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің сумен қамту жүйелерін қайта жаңғырту 2 кезең құрылысына – 76 292 мың теңге;
"Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 3 700 мың теңге;
"Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 2 700 мың теңге;
"Қармақшы ауданы Тұрмағамбет елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 10 800 мың теңге;
ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк саласының мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын талаптарға сәйкес бюджеттiк кредит беруге – 43 818 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
35 сессии Кармакшинского
районного маслихата                          К. Әубәкіров
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                          М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 35 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "4" февраля 2011 года N 237
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 35-сессиясының төрағасы                 К. Әубәкіров
Аудандық мәслихат хатшысы                   М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "4" ақпандағы
кезектен тыс 35 сессиясының
N 237 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

10 800
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
35 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
35 000
467
008
Развитие объектов спорта и туризма
35 000
ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА
к решению районного маслихата "О внесении изменений и дополнений к решению очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Предлагается внести нижеследующие изменения и дополнения в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
ДОХОДЫ.
В соответствии с решением внеочередной 36 сессии Кызылординского областного маслихата от 14 января 2011 года за N 270 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года за N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" в районный бюджет за счет средств республиканского бюджета выделены целевые трансферты на сумму 893947 тыс. тенге.

10800
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
35000
8
Спорт
35000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
35000
008
Спорт объектілерін дамыту
35000
""2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" аудандық мәслихаттың шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА
"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілу ұсынылуда.
Кірістер
"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 35 сессиясының N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 қаңтардағы кезектен тыс 36 сессиясының N 270 шешіміне сәйкес аудандық бюджетке республикалық бюджет қаржысы есебінен 893 947 мың теңге нысаналы трансферттер бөлінді.

Наряду с этим, для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов из республиканского бюджета были выделены бюджетные кредиты на сумму 43 818 тыс.тенге.
РАСХОДЫ.
В соответствии с решением внеочередной 36 сессии Кызылординского областного маслихата от 14 января 2011 года за N 270 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года за N 261 "О областном бюджете на 2011-2013 годы", выделенные целевые трансферты и кредиты за счет средств республиканского бюджета на сумму 937 765 тыс. тенге направлены на следующие расходы районного бюджета:
1. Целевые текущие трансферты:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 13 767 тыс. тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8 194 тыс. тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 11 082 тыс. тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 22 171 тыс. тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг -8 808 тыс. тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 9 644 тыс.тенге;
кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 43 818 тыс.тенге;
на проведение противоэпизотических мероприятий – 21478 тыс. тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения "от автодороги Самара-Шымкент М32" до аулов Ақжар-Турмағамбет-Көмекбаев" – 450 240 тыс. тенге.
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" на организацию молодежной практики - 7 800 тыс. тенге.
2. Целевые трансферты на развитие:
Строительство станции подкачки в районном центре пос. Жосалы Кармакшинского района – 70 371 тыс. тенге;
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Акжар Кармакшинского района 2-ая очередь – 176 900 тыс. тенге;
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Актобе Кармакшинского района 2-ая очередь – 76 292 тыс тенге;
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту "Строительство линий подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Акжар Кармакшинского района" - 3 700 тыс. тенге;

Сонымен қатар республикалық бюджеттен ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк саласының мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын талаптарға сәйкес бюджеттiк кредит беруге 43 818 мың теңге бөлінді.
Шығындар
"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 35 сессиясының N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 қаңтардағы кезектен тыс 26 сессиясының N 270 шешіміне сәйкес аудандық бюджетке республикалық бюджет қаржысы есебінен бөлінген 937 765 мың теңге нысаналы трансферттер мен кредиттер төмендегі бюджет шығындарына бағытталуда:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 13 767 мың теңге. Оның ішінде 2010 жылы мемлекеттік тапсырыс берілген жеке бала бақшаға 60 балаға 8 189 мың теңге, шағын орталықтар ашуға 72 балаға 5 578 мың теңге;
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 8 194 мың теңге;
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 11 082 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 22 171 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге -8 808 мың теңге;
ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға – 9 644 мың теңге;
ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк саласының мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын талаптарға сәйкес бюджеттiк кредит беруге – 43 818 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 21 478 мың теңге;
"Самара-Шымкент-М32" – Ақжар-Тұрмағанбет-Көмекбаев" аудандық маңыздағы автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 450 240 мың теңге.
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға жастар практикасын ұйымдастыруға - 7 800 мың теңге.
2. Нысаналы даму трансферттері:
Қармақшы ауданы Жосалы аудан орталығындағы суды алдын-ала айдау станциясының құрылысына – 70 371 мың теңге;
Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің сумен қамтамасыз ету жүйелерін қайта құрылымдау 2 кезек – 176 900 мың теңге;
Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің сумен қамтамасыз ету жүйелерін қайта құрылымдау 2 кезек – 76 292 мың теңге;
"Қармақшы ауданы Ақжар елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 3 700 мың теңге;

Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту "Строительство линий подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Актобе Кармакшинского района" - 2 700 тыс. тенге;
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы по проекту "Строительство головного водозабора и линий подводки водопровода для жилых домов населенного пункта Турмагамбет Кармакшинского района" - 10 800 тыс. тенге.

"Қармақшы ауданы Ақтөбе елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 2 700 мың теңге;
"Қармақшы ауданы Тұрмағамбет елді мекенінің тұрғын үйлеріне су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 10 800 мың теңге.