О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 18 феварля 2011 года N 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 марта 2011 года за N 10-5-157. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кызылординского областного маслихата от 9 февраля 2011 года N 272 "О внесений изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154, опубликовано в газете "Кармакшы таны" от 25 января 2011 года N 9-10) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 727 656" заменить цифрами "4 881 956";
цифры "4 032 351" заменить цифрами "4 186 651";
в подпункте 2):
цифры "4 667 449" заменить цифрами "4 822 340";
в подпункте 5):
цифры "24 098" заменить цифрами "23 507";
в подпункте 6):
цифры "24 098" заменить цифрами "23 507";
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъездная дорога к населенному пункту Кармакшы" (0-0,8 км) - 9 300 тыс. тенге;
средний ремонт внутриаульных улиц – 145 000 тыс. тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Суммы неосвоенных (не доиспользованных) трансфертов выделенных из областного бюджета в 2010 году подлежить возврату в областной бюджет в сумме 591 тыс тенге.".
приложения 1 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпандағы N 242 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 11 наурызда N 10-5-157 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына, ""2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 35 сессиясының N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы кезектен тыс 37 сессиясының N 272 шешіміне сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9-10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 727 656" деген сандар "4 881 956" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 032 351" деген сандар "4 186 651" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 667 449" деген сандар "4 822 340" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"24 098" деген сандар "23 507" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"24 098" деген сандар "23 507" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақ мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Аудандық маңызы бар "Қармақшы елді мекеніне кіре беріс жолы" автомобиль жолын (0-0,8 шқ) орташа жөндеуге – 9 300 мың теңге;
ауылішілік көшелерді орташа жөндеуге – 145 000 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2010 жылы облыстық бюджеттен бөлінген трансферттерден игерілмеген (толық игерілмеген) 591 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару көзделсін.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
36-сессии Кармакшинского
районного маслихата                          К.Аубакиров
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                         М.Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 36 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "18" февраля 2011 года N 242
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 36-сессиясының төрағасы                      К. Әубәкіров
Аудандық мәслихат хатшысы                        М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "18" ақпандағы
кезектен тыс 36 сессиясының
N 242 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының N 224
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
84 571
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
84 571
Аппарат акима поселка Жосалы
84 571
ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА
к решению N 242 районного маслихата "О внесении изменений и дополнений к решению очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
84571
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
84571
Жосалы кенті әкімінің аппараты
84571
""2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" аудандық мәслихаттың N 242 шешіміне
ТҮСІНДІРМЕ ЖАЗБА

Предлагается внести нижеследующие изменения и дополнения в решение очередной 34 сессии Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
ДОХОДЫ.
В соответствии с решением внеочередной 36 сессии Кызылординского областного маслихата от 9 февраля 2011 года за N 272 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года за N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" в районный бюджет за счет средств областного бюджета выделены целевые трансферты на сумму 154300 тыс. тенге.
Наряду с этим, подлежить возврату в областной бюджет суммы неосвоенных (не доиспользованных) трансфертов выделенных из областного бюджета в 2010 году в сумме 591 тыс.тенге.
РАСХОДЫ.
В соответствии с решением внеочередной 36 сессии Кызылординского областного маслихата от 9 февраля 2011 года за N 272 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года за N 261 "О областном бюджете на 2011-2013 годы", выделенные целевые трансферты за счет средств областного бюджета на сумму 154300 тыс. тенге направлены на следующие расходы районного бюджета:
1. Целевые текущие трансферты:
Средний ремонт автомобльной дороги районного значения "Подъездная дорога к населенному пункту Кармакшы" (0-0,8 км) - 9 300 тыс. тенге;
средний ремонт внутриаульных улиц – 145 000 тыс. тенге.

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы кезекті 34 сессиясының N 224 шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілу ұсынылуда.
Кірістер
"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 35 сессиясының N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы кезектен тыс 37 сессиясының N 272 шешіміне сәйкес аудандық бюджетке республикалық бюджет қаржысы есебінен 154300 мың теңге нысаналы трансферттер бөлінді.
Сонымен қатар 2010 жылы облыстық бюджеттен бөлінген трансферттерден игерілмеген (толық игерілмеген) 591 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару көзделді.
Шығындар
"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 35 сессиясының N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы кезектен тыс 37 сессиясының N 272 шешіміне сәйкес аудандық бюджетке облыстық бюджет қаржысы есебінен бөлінген 154300 мың теңге нысаналы трансферттер төмендегі бюджет шығындарына бағытталуда:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер:
Аудандық маңызы бар "Қармақшы елді мекеніне кіре беріс жолы" автомобиль жолын (0-0,8 шқ) орташа жөндеуге – 9 300 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылының 6 көшесін (5,1 шқ) орташа жөндеуге – 80119 мың теңге;
Жаңажол ауылының 2 көшесін (3,2 шқ) орташа жөндеуге – 40 802 мың теңге;
Төретам кентінің 2 көшесін (2,6 шқ) орташа жөндеуге – 24 079 мың теңге.