О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жалагашского района Кызылординской области от 09 марта 2011 года N 39-1. Зарегистрировано управлением юстиции Жалагашского района Кызылординской области 17 марта 2011 года N 10-6-181. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2012 года N 117)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.05.2012 N 117).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решении Кызылординского областного маслихата от 9 февраля 2011 года N 272 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4262) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-175, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 15 января 2011 года N 4-5, от 19 января 2011 года N 6-7, от 22 января 2011 года N 8, от 26 января 2011 года N 9, 15 февраля 2011 года N 15-16) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 153 002" заменить цифрами "4 292 002";
цифры "3 279 883" заменить цифрами "3 418 883";
в подпункте 2) цифры "4 150 642" заменить цифрами "4 386 625";
подпункты 3), 5), 6) изложить в новой редакции следующего содержания:
"3) Чистое бюджетное кредитование – 59 496 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 65 075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 579 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 162 058 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 162 058 тысяч тенге;
поступление займов – 17 146 тысяч тенге;
погашение займов – 7 939 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 144 912 тысяч тенге.".
приложение -1, приложение -4, приложение -5 решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" изложить в новых редакциях согласно приложениям 123 к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 наурыздағы N 39-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жалағаш аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 17 наурызда N 10-6-181 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы N 117 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.05.14 N 117 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы N 272 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4262 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-175 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 4-5, 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 6-7, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 8, 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9, 2011 жылғы 15 ақпандағы N 15-16 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4 153 002" деген сандар "4 292 002" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 279 883" деген сандар "3 418 883" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "4 150 642" деген сандар "4 386 625" деген сандармен ауыстырылсын;
3)5)6) тармақшалары мынадай мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу - 59 496 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 65 075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 579 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 162 058 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162 058 мың теңге
қарыздар түсімі – 17 146 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 939 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 144 912 мың теңге.".
"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешімінің 1- қосымшасы4-қосымшасы5-қосымшасы осы шешімге 123-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

В приложении -7 утвердить суммы расходов, направленных за счет свободных остатков бюджетных средств района на 2011 год, согласно приложения -4 к настоящему решению.
дополнить пунктами 3-3, 3-4 и 3-5 следующего содержания:
"3-3. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города, населенных пунктов) 139 000 тысяч тенге.
3-4. Учесть, что сумма 705 тысяч тенге неиспользованных (не доисполь-зованных) трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет района в 2010 году подлежит возврату в областной бюджет.
3-5. Учесть, что сумма  48 415 тысяч тенге неиспользованных (не доиспользованных) трансфертов выделенных из республиканского бюджета в бюджет района в 2010 году подлежит возврату в областной бюджет.".
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Жалагашского района и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХІХ-сессии
районного маслихата                            К. ТАТТИБАЕВ
Секретарь районного маслихата                  К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение- 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от 9 марта
2011 года N 39-1
Приложение -1
к решению Жалагашского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года N 37-1
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 2011 жылға арналған аудан бюджеті қаражатының бос қалдықтарының бағытталған шығындары 7- қосымшамен бекітілсін.
мынадай мазмұндағы 3-33-4 және 3-5 тармақтармен толықтырылсын:
"3-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала, елді мекен көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге 139 000 мың теңге.
3-4. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне 2010 жылы бөлінген трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 705 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылатыны ескерілсін.
3-5. Республикалық бюджеттен аудан бюджетіне 2010 жылы бөлінген трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 48 415 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылатыны ескерілсін.".
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Жалағаш аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXIX-сессиясының төрағасы                     К. ТАТТИБАЕВ
Аудандық мәслихат хатшысы                      К. СҮЛЕЙМЕНОВ
2011 жылғы 9 наурыздағы N 39-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша
2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер

001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14814
004
Капитальные расходы государственных органов
300
02
Оборона
1860
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1633
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1043
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1043
04
Образование
2271942
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
297673
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
1893334
006
Дополнительное образование для детей
45468
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17254
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8577
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
400
012
Капитальные расходы государственных органов
300
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8936
05
Здравоохранение
135
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
135
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
223371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
27576
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
63
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здраво-охранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14814
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
02
Қорғаныс
1860
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1633
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1043
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1043
04
Бiлiм беру
2271942
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
297673
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
1893334
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
45468
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17254
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8577
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
400
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8936
05
Денсаулық сақтау
135
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
135
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
223371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27576
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
63
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

210
15
Развитие объектов спорта и туризма
3302
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48349
16
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
38
17
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
47929
18
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
382
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1638
19
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
1592
20
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
46
Трансферты
49120
21
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
49120

210
15
Спорт және туризм объектілерін дамыту
3302
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48349
16
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38
17
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
47929
18
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
382
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1638
19
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1592
20
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46
Трансферттер
49120
21
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
49120