О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 апреля 2011 года N 41-1. Зарегистрировано Управление юстиции Жалагашского района Кызылординской области 28 апреля 2011 года за N 10-6-185. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2012 года N 117)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.05.2012 N 117).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-175, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 15 января 2011 года N 4-5, от 19 января 2011 года N 6-7, от 22 января 2011 года N 8, от 26 января 2011 года N 9, 15 февраля 2011 года N 15-16) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 424 878" заменить цифрами "4 484 878";
цифры "866 021" заменить цифрами "926 021";
в подпункте 2) цифры "4 519 501" заменить цифрами "4 579 501";
приложение -1, приложение -4, приложение -5 решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" изложить в новых редакциях согласно приложениям 123 к настоящему решению;
дополнить пунктами 1-2, 1-3 и 1-4 следующего содержания:
"1-2. Увеличить налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на 60 000 тысяч тенге в запланируемом доходе бюджета района на 2011 год.
1-3. Из расходов бюджета района на 2011 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 194 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 41-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жалағаш аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 28 сәуірде N 10-6-185 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы N 117 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.05.14 N 117 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-175 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 4-5, 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 6-7, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 8, 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9, 2011 жылғы 15 ақпандағы N 15-16 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4 424 878" деген сандар "4 484 878" деген сандармен ауыстырылсын;
"866 021" деген сандар "926 021" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "4 519 501" деген сандар "4 579 501" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешімінің 1- қосымшасы4-қосымшасы5-қосымшасы осы шешімге 123-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
мынадай мазмұндағы 1-21-3 және 1-4 тармақтармен толықтырылсын:
"1-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салына-тын салық 60 000 мың теңгеге көбейтілсін.
1-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 194 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюд-жеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

с бюджетной программы "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 9 635 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" 6 848 тысяч тенге;
с бюджетной программы "Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба" 25 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Поддержка культурно-досуговой работы" 678 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел земельных отношений района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Капитальные расходы государственных органов" 154 тысяч тенге.
1-4. Дополнительные расходы бюджета района на 2011 год направить на следующее бюджетные программы:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 900 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 1 000 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
в бюджетную программу "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 474 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 500 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Дополнительное образование для детей" 360 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел строительства района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Строительство и реконструкция объектов образования" 16 148 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 2 000 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Освещение улиц населенных пунктов" 3 100 тысяч тенге;
в бюджетную программу "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 52 374 тысяч тенге.
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" 678 тысяч тенге.".

"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 9 635 мың теңге;
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 6 848 мың теңге;
"Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу" деген бюджеттік бағдарламадан 25 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" деген бюджеттік бағдарламадан 678 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" де-ген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламадан 154 мың теңге.
1-4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша қосымша шығындар келесі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 900 мың теңге;
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" деген бюджеттік бағдарламаға 1 000 мың теңге.
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 474 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 500 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджет-тік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Балаларға қосымша бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламаға 360 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" деген бюджеттік бағдарламаға 16 148 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 2 000 мың теңге;
"Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 3 100 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламаға 52 374 мың теңге.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға 678 мың теңге.".

2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Жалагашского района и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХХІ-сессии
районного маслихата,
Секретарь районного маслихата                   К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение -1
к решению Жалагашского районного
маслихата от "27" апреля
2011 года N 41-1
Приложение -1
к решению Жалагашского районного
маслихата от "24" декабря
2010 года N 37-1
Бюджет района на 2011 год
Категория
Тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Жалағаш ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХІ-сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихат хатшысы                     К. СҮЛЕЙМЕНОВ
2011 жылғы "27" сәуірдегі N 41-1
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
2010 жылғы "24" желтоқсандағы N 37-1
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер

003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
63
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здраво-охранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
16572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14100
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
207
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1851
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33557
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
73835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22360
023
Обеспечение деятельности центров занятости
8317
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21438
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственных органов
300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
973173
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32300
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
14000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7192
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
713179
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
17930
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10807
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
10519
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и авто-мобильных дорог района (города областного значения)

003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық Қаһармандарын”, Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан” орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
63
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
16572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
14100
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
207
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1851
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33557
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
73835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
22360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8317
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21438
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
973173
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
32300
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
14000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
7192
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
713179
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
17930
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
10807
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
10519
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі