О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 05 сентября 2011 года N 46-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 сентября 2011 года за N 10-6-192. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2012 года N 117)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.05.2012 N 117).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 19 августа 2011 года  N 302 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4274) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-175, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 15 января 2011 года N 4-5, от 19 января 2011 года N 6-7, от 22 января 2011 года N 8, от 26 января 2011 года N 9, 15 февраля 2011 года N 15-16) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 431 447" заменить цифрами "4 421 785";
цифры "893 273" заменить цифрами "883 654";
цифры "3 531 076" заменить цифрами "3 531 033";
в подпункте 2) цифры "4 526 070" заменить цифрами "4 516 408";
в пункте 3:
цифры "39 853" заменить цифрами "33 553";
цифры "39 294" заменить цифрами "32 994";
в пункте 3-3:
цифры "139 000" заменить цифрами "135 863";
в пункте 3-6:
цифры "10 516" заменить цифрами "10 291";
приложение 1 решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қыркүйектегі N 46-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 14 қыркүйекте N 10-6-192 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы N 117 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.05.14 N 117 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 19 тамыздағы N 302 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4274 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-175 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 4-5, 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 6-7, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 8, 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9, 2011 жылғы 15 ақпандағы N 15-16 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4 431 447" деген сандар "4 421 785" деген сандармен ауыстырылсын;
"893 273" деген сандар "883 654" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 531 076" деген сандар "3 531 033" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "4 526 070" деген сандар "4 516 408" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтағы:
"39 853" деген сандар "33 553" деген сандармен ауыстырылсын;
"39 294" деген сандар "32 994" деген сандармен ауыстырылсын;
3-3 тармақтағы:
"139 000" деген сандар "135 863" деген сандармен ауыстырылсын;
3-6 тармақтағы:
"10 516" деген сандар "10 291" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешімінің 1-қосымшасы осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

дополнить пунктами 1-8 и 1-9 следующего содержания:
"1-8. Уменшить с годового прогноза по налогу на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей бюджета района на 2011 год на 9 619 тысяч тенге.
1-9. Из расходов бюджета района на 2011 год сократить со следующей бюджетной программы:
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" 9 619 тысяч тенге.
дополнить пунктом 3-11 следующего содержания:
3-11. Учесть, что в бюджет района на 2011 год за счет средств областого бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на подготовку отопительного сезона учреждении образования 9 619 тысяч тенге.".
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.

мынадай мазмұндағы 1-8 және 1-9 тармақтармен толықтырылсын:
"1-8. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық 9 619 мың теңгеге азайтылсын.
1-9. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламадан қысқартылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 9 619 мың теңге.
мынадай мазмұндағы 3-11 тармақпен толықтырылсын:
3-11. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаржысы есебінен білім беру мекемелерінің жылу беру маусымына дайындығына 9 619 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.".
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здраво-охранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13464
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
207
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1851
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33557
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
70835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22860
023
Обеспечение деятельности центров занятости
8317
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21938
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственных органов
300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
936556
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32300
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
14000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
12792
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
692496
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
18239
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10807
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11165
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и авто-мобильных дорог района (города областного значения)
015
Освещение улиц населенных пунктов
18037
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
126720
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
13464
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
207
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1851
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33557
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
70835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
22860
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8317
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21938
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
936556
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
32300
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
14000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
12792
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
692496
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
18239
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
10807
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11165
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
18037
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
126720
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік