Об определении мест для размещения агитационных материалов и помещений для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 28 февраля 2011 года N 1009. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанакорганского района Кызылординской области 14 марта 2011 года за N 10-7-134. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 12 декабря 2012 года N 1/1-1/2588)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 12.12.2012 N 1/1-1/2588).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктов 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и согласно заявки Жанакорганской районной избирательной комиссии за N АСК-01/25 от 11 февраля 2011 года, акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии приложения N 1 во всех поселках, аульных округах и населенных пунктах района утвердить специальные мест для размещения предвыборных агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан.
2. В соответствии приложения N 2 во всех поселках, аульных округах и населенных пунктах утвердить помещения для встречи избирателей с кандидатами в Президенты Республики Казахстан.
3. Всем акимам поселков и аульных округов согласно Законодательству организовать соответствующие мероприятия по обеспечению равных прав кандидатам для размещения предвыборных агитационных печатных материалов.
4. Контроль за исполнением данного постановления поручить заместителю акима района Б. Ибрагимову.
5. Данное постановление вступает в силу со дня официального опубликования и распространяется в правовые отношения возникших от 3 марта 2011 года.
Аким Жанакорганского района                Б. Еламанов
Приложение N 1 к постановлению
N 1009 акимата района от
28 февраля 2011 года
Список утвержденных мест для размещения предвыборных агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан
N Наименование населенных пунктов Утвержденное место Место расположения
1
Поселок Жанакорган
Афиша перед зданием кинотеатра Ордакент
Улица Аманкелды
2
Поселок Шалхия
Афиша перед зданием школы
Поселок Шалхия
3
Поселок Шалхия, село Куттыкожа
Афиша перед зданием школы
Село Куттыкожа
4
Аульный округ Кейден, село Кейден
Афиша перед зданием школы
Село Кейден
5
Аульный округ Кейден, село Аккум
Афиша перед зданием школы
Село Аккум
6
Аульный округ Жанарык, село Жанарык
Афиша перед зданием школы
Село Жанарык
7
Аульный округ Кыркенсе, село Абдигаппар
Афиша перед зданием школы
Село Абдигаппар
8
Аульный округ М. Налибаев, село М. Налибаев
Афиша перед зданием школы
Село М. Налибаев
9
Аульный округ Озгент, село Аксуат
Афиша перед зданием школы
Село Аксуат
10
Аульный округ Озгент, село Озгент
Афиша перед зданием клуба
Село Озегент
11
Аульный округ Кожакент, село Кожакент
Афиша перед зданием администрации
Село Кожакент
12
Аульный округ Аккорган, село Тогускен
Афиша перед зданием школы
Село Тогускен
13
Аульный округ Келинтобе, село Келинтобе
Афиша перед зданием клуба
Село Келинтобе
14
Альный округ Каратобе, село Каратобе
Центральный торговый магазин
Село Каратобе
15
Аульный округ Кандоз, село Кандоз
Афиша перед зданием школы
Село Кандоз
16
Аульный округ Кандоз, село Калгансыр
Афиша перед зданием школы
Село Калгансыр
17
Аульный округ Кандоз, село Кашканкол
Афиша перед зданием школы
Село Кашканкол
18
Аульный округ Коктобе, село Коктобе
Афиша перед зданием клуба
Село Коктобе
19
Аульный округ Бесарык, село Апанкак
Афиша перед зданием мед. пункта
Село Апанкак
20
Аульный округ Талап, станция Бесарык
Афиша перед зданием клуба
Станция Бесарык
21
Аульный округ Манап, станция Талап
Афиша перед зданием школы
Станция Талап
22
Аульный округ Манап, село Манап
Афиша перед зданием школы
Село Манап
23
Аульный округ Бесарык, село Талап
Афиша перед зданием школы
Село Талап
24
Аульный округ Бесарык, село Кенес
Афиша перед зданием школы
Село Кенес
25
Аульный округ Касиенки, село Косиенки
Афиша перед зданием клуба
Село Косиенки
26
Аульный округ Кыраш, село Кыраш
Афиша перед зданием клуба
Село Кыраш
27
Аульный округ Акуюк, село Берлик
Афиша перед зданием школы
Село Берлик
28
Аульный округ Жайылма, село Жайылма
Афиша перед зданием клуба
Село Жайылма
29
Аульный округ Кожамберды, село Кожамберды
Афиша перед зданием школы
Село Кожамберды
30
Аульный округ Суттыкудык, село Суттыкудык
Афиша перед зданием школы
Село Суттыкудык
31
Аульный округ Томенарык, село Томенарык
Афиша перед зданием клуба
Село Томенарык
32
Аульный округ Сунаката, село Сунаката
Афиша перед зданием школы
Село Сунаката
33
Аульный округ Сунаката, село Енбек
Афиша перед зданием школы
Село Енбек
34
Аульный округ Екпенды, село Екпенды
Афиша перед зданием старой школы
Село Екпенды
35
Аульный округ Байкенже, село Байкенже
Афиша перед зданием клуба
Село Байкенже
36
Аульный округ Байкенже, село Билибай
Афиша перед зданием ФАП
Село Билибай
Приложение N 2 к постановлению
N 1009 акимата района от
28 февраля 2011 года
Список утвержденных помещении для встреч избирателей с кандидатами в Президенты Республики Казахстан
N Наименование населенных пунктов Утвержденное место Место расположения
1
Поселок Жанакорган
Кинотеатр Ордакент
Улица Аманкелды
2
Поселок Шалхия
Здание школы
Поселок Шалхия
3
Поселок Шалхия, село Куттыкожа
Здание школы
Село Куттыкожа
4
Аульный округ Кейден, село Кейден
Здание школы
Село Кейден
5
Аульный округ Кейден, село Аккум
Здание школы
Село Аккум
6
Аульный округ Жанарык, село Жаңарык
Здание школы
Село Жанарык
7
Аульный округ Кыркенсе, село Абдигаппар
Здание школы
Село Абдигаппар
8
Аульный округ М. Налибаев, село М. Налибаев
Здание школы
Село М. Налибаев
9
Аульный округ Озгент, село Аксуат
Здание школы
Село Аксуат
10
Аульнай округ Озгент, село Озегент
Здание школы
Село Озегент
11
Аульный округ Кожакент, село Кожакент
Здание школы
Село Кожакент
12
Аульный округ Аккорган, село Тогускен
Здание школы
Село Тогускен
13
Аульный округ Келинтобе, село Келинтобе
Здание сельского клуба
Село Келинтобе
14
Альныйокруг Каратобе, село Каратобе
Здание школы
Село Каратобе
15
Аульный округ Кандоз, село Кандоз
Здание школы
Село Кандоз
16
Аульный округ Кандоз, село Калгансыр
Здание школы
Село Калгансыр
17
Аульный округ Кандоз, село Кашканкол
Здание школы
Село Кашканкол
18
Аульный округ Коктобе, село Коктобе
Здание сельского клуба
Село Коктобе
19
Аульный округ Бесарык, село Апанкак
Здание мед. пункта
Село Апанкак
20
Аульный округ Талап, станция Бесарык
Здание сельского клуба
Станция Бесарык
21
Аульный округ Манап, станция Талап
Здание школы
Станция Талап
22
Аульный округ Манап, село Манап
Здание школы
Село Манап
23
Аульный округ Бесарык, село Талап
Здание школы
Село Талап
24
Аульный округ Бесарык, село Кенес
Здание школы
Село Кенес
25
Аульный округ Касиенки, село Косиенки
Здание сельского клуба
Село Косиенки
26
Аульный округ Кыраш, село Кыраш
Здание сельского клуба
Село Кыраш
27
Аульный округ Акуюк, село Берлик
Здание школы
Село Берлик
28
Аульный округ Жайылма, село Жайылма
Здание сельского клуба
Село Жайылма
29
Аульный округ Кожамберды, село Кожамберды
Здание школы
Село Кожамберды
30
Аульный округ Суттыкудык, село Суттыкудык
Здание школы
Село Суттыкудык
31
Аульный округ Томенарык, село Томенарык
Здание сельского клуба
Село Томенарык
32
Аульный округ Сунаката, село Сунаката
Здание школы
Село Сунаката
33
Аульный округ Сунаката, село Енбек
Здание школы
Село Енбек
34
Аульный округ Екпенды, село Екпенды
Здание старой школы
Село Екпенды
35
Аульный округ Байкенже, село Байкенже
Здание школы
Село Байкенже
36
Аульный округ Байкенже, село Билибай
Здание сельской библиотеки
Село Билибай

Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындар мен сайлаушылармен кездесу үшін берілетін үй-жайларды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы N 1009 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жаңақорған аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 14 наурызда N 10-7-134 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 1/1-1/2588 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012.12.12 N 1/1-1/2588 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 31 бабына және Жаңақорған аудандық сайлау комиссиясының 2011 жылғы 11 ақпандағы N АСК-01/25 өтінімінің негізінде, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандағы барлық кенттер, ауылдар мен елді мекендердегі Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың сайлау алды үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар тізімі 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аудандағы барлық кенттер, ауылдар мен елді мекендердегі Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың сайлаушыларымен кездесу үшін белгіленген үй-жайлардың тізімі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Барлық кент және ауылдық округтердің әкімдері заңға сәйкес, барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін бірдей құқықтар мен тиісті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б. Ибрагимовке тапсырылсын.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 3 наурызынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Жаңақорған ауданының әкімі                      Б. Еламанов
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
28 ақпандағы N 1009 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың сайлау алды үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар тізімі
N Елді мекен атауы Белгіленген орын Мекен жайы
1
Жаңақорған кенті
Ордакент кинотеатрының алдындағы тұғырнама
Аменгелді көшесі
2
Шалқия кенті
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Шалқия кенті
3
Шалқия кенті, Құттықожа ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Құттықожа ауылы
4
Кейден а/о, Кейден ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Кейден ауылы
5
Кейден а/о, Аққұм ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Аққұм ауылы
6
Жаңарық а/о, Жаңарық ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Жаңарық ауылы
7
Қыркеңсе а/о, Әбдіғаппар ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Әбдіғаппар ауылы
8
М. Нәлібаев а/о, М.Нәлібаев ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
М.Нәлібаев ауылы
9
Өзгент а/о, Ақсуат ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Ақсуат ауылы
10
Өзгент а/о, Өзгент ауылы
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Өзгент ауылы
11
Қожакент а/о, Қожакент ауылы
Кеңсе үйі алдындағы тұғырнама
Қожакент ауылы
12
Аққроған а/о, Түгіскен ауылы
Кеңсе үйі алдындағы тұғырнама
Түгіскен ауылы
13
Келінтөбе а/о, Келінтөбе ауылы
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Келінтөбе ауылы
14
Қаратөбе а/о, Қаратөбе ауылы
Орталық сауда дүкені
Қаратөбе ауылы
15
Қандөз а/о, Қандөз ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Қандөз ауылы
16
Қандөз а/о, Қалғансыр ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Қалғансыр ауылы
17
Қандөз а/о, Қашқанкөл ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Қашқанкөл ауылы
18
Көктөбе а/о, Көктөбе ауылы
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Көктөбе ауылы
19
Бесарық а/о, Апанқақ ауылы
Медпункт үйі алдындағы тұғырнама
Апанқақ ауылы
20
Талап а/о, Бесарық бекеті
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Бесарық бекеті
21
Манап а/о, Талап бекеті
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Талап бекеті
22
Манап а/о, Манап ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Манап ауылы
23
Бесарық а/о, Талап ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Талап ауылы
24
Бесарық а/о, Кеңес ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Кеңес ауылы
25
Қосүйеңкі а/о, Қосүйеңкі ауылы
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Қосүйеңкі ауылы
26
Қыраш а/о, Қыраш ауылы
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Қыраш ауылы
27
Ақүйік а/о, Бірлік ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Бірлік ауылы
28
Жайылма а/о, Жайылма ауылы
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Жайылма ауылы
29
Қожамберді а/о, Қожамберді ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Қожамберді ауылы
30
Сүттіқұдық а/о, Сүттіқұдық ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Сүттіқұдық ауылы
31
Төменарық а/о, Төменарық ауылы
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Төменарық ауылы
32
Сунақата а/о, Сунақата ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Сунақата ауылы
33
Сунақата а/о, Еңбек ауылы
Мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Еңбек ауылы
34
Екпінді а/о, Екпінді ауылы
Ескі мектеп үйі алдындағы тұғырнама
Екпінді ауылы
35
Байкенже а/о, Байкенже ауылы
Клуб үйі алдындағы тұғырнама
Байкенже ауылы
36
Байкенже а/о, Билібай ауылы
ФАП үйі алдындағы тұғырнама
Билібай ауылы
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
28 ақпандағы N 1009 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың сайлаушыларымен кездесу үшін белгіленген үй-жайлардың тізімі
N Елді мекен атауы Белгіленген орын Толық мекен жайы
1
Жаңақорған кенті
Ордакент кинотеатры
Аменгелді көшесі
2
Шалқия кенті
Мектеп үйі
Шалқия кенті
3
Шалқия кенті, Құттықожа ауылы
Мектеп үйі
Құттықожа ауылы
4
Кейден а/о, Кейден ауылы
Мектеп үйі
Кейден ауылы
5
Кейден а/о, Аққұм ауылы
Мектеп үйі
Аққұм ауылы
6
Жаңарық а/о, Жаңарық ауылы
Мектеп үйі
Жаңарық ауылы
7
Қыркеңсе а/о, Әбдіғаппар ауылы
Мектеп үйі
Әбдіғаппар ауылы
8
М. Нәлібаев а/о, М.Нәлібаев ауылы
Мектеп үйі
М.Нәлібаев ауылы
9
Өзгент а/о, Ақсуат ауылы
Мектеп үйі
Ақсуат ауылы
10
Өзгент а/о, Өзгент ауылы
Клуб үйі
Өзгент ауылы
11
Қожакент а/о, Қожакент ауылы
Мектеп үйі
Қожакент ауылы
12
Аққроған а/о, Түгіскен ауылы
Мектеп үйі
Түгіскен ауылы
13
Келінтөбе а/о, Келінтөбе ауылы
Клуб үйі
Келінтөбе ауылы
14
Қаратөбе а/о, Қаратөбе ауылы
Мектеп үйі
Қаратөбе ауылы
15
Қандөз а/о, Қандөз ауылы
Мектеп үйі
Қандөз ауылы
16
Қандөз а/о, Қалғансыр ауылы
Мектеп үйі
Қалғансыр ауылы
17
Қандөз а/о, Қашқанкөл ауылы
Мектеп үйі
Қашқанкөл ауылы
18
Көктөбе а/о, Көктөбе ауылы
Клуб үйі
Көктөбе ауылы
19
Бесарық а/о, Апанқақ ауылы
Мед пункт үйі
Апанқақ ауылы
20
Талап а/о, Бесарық бекеті
Клуб үйі
Бесарық бекеті
21
Манап а/о, Талап бекеті
Мектеп үйі
Талап бекеті
22
Манап а/о, Манап ауылы
Мектеп үйі
Манап ауылы
23
Бесарық а/о, Талап ауылы
Мектеп үйі
Талап ауылы
24
Бесарық а/о, Кеңес ауылы
Мектеп үйі
Кеңес ауылы
25
Қосүйеңкі а/о, Қосүйеңкі ауылы
Клуб үйі
Қосүйеңкі ауылы
26
Қыраш а/о, Қыраш ауылы
Клуб үйі
Қыраш ауылы
27
Ақүйік а/о, Бірлік ауылы
Мектеп үйі
Бірлік ауылы
28
Жайылма а/о, Жайылма ауылы
Клуб үйі
Жайылма ауылы
29
Қожамберді а/о, Қожамберді ауылы
Мектеп үйі
Қожамберді ауылы
30
Сүттіқұдық а/о, Сүттіқұдық ауылы
Мектеп үйі
Сүттіқұдық ауылы
31
Төменарық а/о, Төменарық ауылы
Клуб үйі
Төменарық ауылы
32
Сунақата а/о, Сунақата ауылы
Мектеп үйі
Сунақата ауылы
33
Сунақата а/о, Еңбек ауылы
Мектеп үйі
Еңбек ауылы
34
Екпінді а/о, Екпінді ауылы
Ескі мектеп үйі
Екпінді ауылы
35
Байкенже а/о, Байкенже ауылы
Мектеп үйі
Байкенже ауылы
36
Байкенже а/о, Билібай ауылы
Кітапхана үйі
Билібай ауылы