О внесении изменений и дополнений в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 277 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2011 года N 298. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанакорганского района Кызылординской области 28 марта 2011 года за N 10-7-136. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 июня 2012 года N 119)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05.06.2012 N 119).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пункта 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанакорганского районный Маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жанакорганского районного маслихата О районном бюджете на 2011-2013 года" от 24 декабря 2010 года N 277 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года за N 10-7-123) внести следующие изменения и дополнения:
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 380 752" заменить на цифры "5 665 326";
цифры "4 563 310" заменить на цифры "4 847 884";
в подпункте 2):
цифры "5 375 752" заменить на цифры "5 673 579";
в подпункте 5):
цифры "-10 617" заменить на цифры "-23 870";
в подпункте 6):
строку "Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета) – 10 617 тысяч тенге" заменить строкой "Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета) – 23 870 тысяч тенге"
дополнить строками 2, 3 и 4 следующего содержания:
поступления займов – 17 146 тысяч тенге;
погашение займов – 6 529 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 01 наурыздағы N 298 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жаңақорған аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 28 наурызда N 10-7-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 маусымдағы N 119 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.06.05 N 119 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 19 бабының 5 тармағына сәйкес Жаңақорған аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 қаңтарда N 10-7-123 болып тіркелген, 2011 жылдың 26 қаңтарда N 8, 29 қаңтарда N 9 "Жаңақорған тынысы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 380 752" деген сандар "5 665 326 " деген сандармен ауыстырылсын;
"4 563 310" деген сандар "4 847 884" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"5 375 752" деген сандар "5 673 579" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-10 617" деген сандар "-23 870" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 617 мың теңге". деген жол "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23 870 мың теңге:" деген жолымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 2, 3 және 4 жолдармен толықтырылсын:
қарыздар түсімі – 17 146 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 529 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 13 253 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводиться в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованио.
Председатель внеочередной
ХХХVІІ сессии районного маслихата           Р. КУТЫБАЕВ
Исполняющий обязонности
районного маслихата                         Е. СЕЙЛОВ
Приложение 1
к решению внеочередной ХХХVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 1 марта 2011 года N 298
Бюджет района на 2011 год
Категория
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 13 253 мың теңге.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХVІІ сессиясының төрағасы              Р. ҚҰТЫБАЕВ
Аудандық Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                           Е. СЕЙЛОВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 1 наурыздағы
кезектен тыс XXXVІІ сессиясының
N 298 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы