О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2011 года N 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2011 года за N 10-7-147. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пункта 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 978 110 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 297 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 540 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 458 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 669 565 тысяч тенге;
2) затраты – 7 321 849 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 060 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 126 204;
погашение бюджетных кредитов – 10 144 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -459 799 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-
459 799 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2012 N 95 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Определить нормативы распределения доходов районного бюджета в следующих размерах:
индивидуальный подоходный налог в районный бюджет – 100%;
социальный налог в районный бюджет – 90%, в областной бюджет – 10%.
3. Распределение сумм поселкам, аульным округам на 2012 год утвердить согласно приложению 4;
4. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год утвердить согласно приложению 5.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 17 817 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
ХХХХVІ сессии маслихата                      Т. КАЛДЫБАЕВ
Секретарь районного
маслихата                                   С. ДЮСЕБЕКОВ
Приложение 1
к решению очередной XXXXVІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Районный бюджет на 2012 год

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 385 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 23 желтоқсанда N 10-7-147 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 31.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 978 110 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 297 547 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 540 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 458 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 669 565 мың теңге:
2) шығындар – 7 321 849 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 116 060 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 126 204 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 144 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459 799 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
459 799 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.11.28 N 95 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей белгіленсін:
жеке табыс салығы аудандық бюджетке – 100 пайыз;
әлеуметтік салық аудандық бюджетке – 90 пайыз, облыстық бюджетке 10 пайыз.
3. Кент, ауылдық округтерге 2012 жылға қаралған қаржы бөлінісі
4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар 5- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органдардың 2012 жылға арналған резерві 17 817 мың теңге болып белгіленсін.
6. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХХVІ сессиясының төрағасы                Т. ҚАЛДЫБАЕВ
Аудандық Мәслихат хатшысы                  С. ДҮЙСЕБЕКОВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті XXXXVІ сессиясының N 385
шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет

1533
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
54429
9
Прочие услуги в области образования
287451
464
Отдел образования района (города областного значения)
287451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
52296
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37014
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
595
012
Капитальные расходы государственного органа
5000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7716
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10727
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
174103
5
Здравоохранение
104
9
Прочие услуги в области здравоохранения
104
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
104
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
104
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
483902
2
Социальная помощь
442767
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
442767
002
Программа занятости
68275
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам госдарственных организации здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских пунктах
26610
005
Государственная адресная социальная помощь
9812
006
Оказание жилищной помощи
21400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38171
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
111
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

1533
064
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
54429
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
287451
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
287451
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52296
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37014
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
595
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5000
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7716
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз ету
10727
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
174103
5
Денсаулық сақтау
104
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
104
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
104
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
104
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
483902
2
Әлеуметтiк көмек
442767
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
442767
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
68275
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету
26610
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9812
006
Тұрғын үй көмегі
21400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38171
009
1999 жылғы 26 шілдеде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
111
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

18292
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
18292
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9000
Приложение 4
к решению очередной XXXXVІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Распределение сумм, предусмотренных на 2012 год поселкам, аульным округам
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2012 N 95 (вводится в действие с 01.01.2012).
п/п Наименование поселков, аульных округов Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Капитальные расходы государственных органов Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь Благоустройство и озеленение населенных пунктов Обеспечение санитарии населенных пунктов Освещение улиц населенных пунктов
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования Всего
1
Жанакорганский п/а
29770
16780
0
84759
19228
32448
314
39793
0
0
291
118367
55822
397572
2
Шалкиинский п/а
11535
1510
3
3000
0
4062
0
0
0
0
0
7171
9710
36991
3
Кандозский а/о
10653
36530
0
5500
0
0
0
0
0
0
0
13438
0
66121
4
Каратобинский а/о

18292
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
18292
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
9000
001
Жергiлiктi деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
9000
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті XXXXVІ сессиясының N 385
шешіміне 4-қосымша
2012 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.11.28 N 95 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
р/с Кент, ауылдық округтердің атауы Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға Барлығы
1
Жаңақорған к/ә
29770
16780
0
84759
19228
32448
314
39793
0
0
291
118367
55822
397572
2
Шалқия к/ә
11535
1510
3
3000
0
4062
0
0
0
0
0
7171
9710
36991
3
Қандоз а/о
10653
36530
0
5500
0
0
0
0
0
0
0
13438
0
66121
4
Қаратобе а/о

291
253805
155114
1254941
Приложение 5
к решению очередной XXXXVІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 385
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

291
253805
155114
1254941
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті XXXXVІ сессиясының N 385
шешіміне 5-қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру