О внесений изменений и дополнений в решение очередной ХХІХ сессии районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 286 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 16 марта 2011 года N 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 апреля 2011 года за N 10-8-143. Утратило силу - решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 марта 2012 года N 37
Сноска. Утратило силу - решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20.03.2012 N 37.
В соответствиий с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХІХ сессии районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 286 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-8-140,опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 12 января 2011 года N 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
в подпункте 1):
цифры "4 084 826" заменит цифрами "4 220 826";
цифры "2 503 375" заменит цифрами "2 639 375";
в подпункте 2):
цифры "4 084 826" заменить цифрами "4 432 303";
в подпункте 5):
цифры "-36 180" заменить цифрами "-247 657";
в подпункте 6):
цифры "36 180" заменить цифрами "247 657";
пункт 4 указанного решения изложить в следующей новой редакции: "Утвердить размер единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организации здравоохранения, социального обеспечения культуры и спорта проживающим и работающим в сельской местности и педагогическим работникам работающим в сельской местности, в соответствии с законодательством Республики Казахстан в пределах 6000,0 тысяч тенге";
в приложении -1 к указанному решению, в подклассе 004 функционалной классификаций Социальная помощь и социальное обеспечение изложить в следующей новой редакции: "Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организации здравоохранения, социального обеспечения культуры и спорта проживающим и работающим в сельской местности и педагогическим работникам работающим в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан"

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті ХХІХ сессиясының N 286 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы N 301 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 01 сәуірде N 10-8-143 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы N 37 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.03.20 N 37 Шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасын және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексін" басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті ХХІХ сессиясының N 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде N 10-8-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
1)тармақшадағы:
"4 084 826" саны "4 220 826" санымен ауыстырылсын;
"2 503 375" саны "2 639 375" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 084 826" саны "4 432 303" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-36 180" саны "-247 657" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"36 180" саны "247 657" санымен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 4-тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын: "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру,мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, жергілікті бюджеттен берілетін бір жолғы ақшалай төлемдер 6000 теңге көлемінде бекітілсін";
аталған шешімнің 1-қосымшасындағы, Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру функционалдық сыныптамасындағы 004 ерекшелігі мынадай жаңа редакцияда жазылсын: "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру,мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету".

1800
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
30
5
Налог на игорный бизнес
0
2
Фиксированный налог
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1440
1
Государственная пошлина
1440
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
300
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
800
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
2
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
305
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
12
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
15
2
Неналоговые поступления
2747
1
Доходы от государственной собственности
480
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
480
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
480
6
Прочие неналоговые поступления
2267
1
Прочие неналоговые поступления
5
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2267
3
Поступления от продажи основного капитала
4199
3
Продажа земли и нематериальных активов
1
Продажа земли
4199
1
Поступления от продажи земельных участков
4199
2
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
4
Поступления трансфертов
2639375
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2639375
2
Трансферты из областного бюджета
2639375
1
Целевые текущие трансферты

1800
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
30
5
Құмар ойын бизнеске салық
0
2
Тіркелген салық
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасаған үшін және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1440
1
Мемлекеттік баж
1440
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
300
3
Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариустарының нотариалдық іс-әрекет жасағаны үшін алынатын мемлекеттік баж
4
Азаматтық халық актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлуі туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
800
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
305
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
12
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
2
Салықтық емес түсімдер
2747
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
480
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
480
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
480
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
2267
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсуі
0
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
9
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2267
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4199
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
1
Жерді сату
4199
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
4199
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді сатудан түсетін түсімдер
4
Трансферттердің түсімдері
2639375
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2639375
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2639375
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер