О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 16 марта 2011 года N 305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 апреля 2011 года за N 10-8-144. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 июня 2012 года N 60
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2012 N 60.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить места для организаций мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной ХХХІІ сессий
районного маслихата                              С. Отызбаев
Секретарь
районного маслихата                              А. Атақаев
Приложение
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 16 марта 2011 года N 305
Места для организаций мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
N
п/н
Наименование
населенного пункта
Место проведения
1
Поселок Теренозек
Районный дом культуры по улице Конаева, 7 и центральная площадь на пересечении улиц Конаева –Аманкелды – Абая
2
Аульный округ А.Токмаганбетов
Аульный клуб и площадь перед зданием по улице Ташимова, 3.
3
Аульный округ С.Сейфуллин
Аульный клуб и площадь перед зданием по улице Бухарбай батыра, 13.
4
Аульный округ Калжан ахун
Аульный дом культуры и площадь перед зданием по улице Кайкы, 21.
5
Аульный округ Кундызды
Аульный клуб и площадь перед зданием по улице Кызылдихана, 7.
6
Аульный округ Инкардария
Аульный клуб и площадь перед зданием по улице Г. Муратбаева, 17.
7
Аульный округ Акжарма
Аульный дом культуры и площадь перед зданием по улице Т.Балапанова, 24.
8
Аульный округ Шаган
Аульный дом культуры и площадь перед зданием по улице Есет би, 16.
9
Аульный округ Н.Илиясов
Аульный дом культуры и площадь перед зданием по улице Абая, 15.
10
Аульный округ Ширкейли
Аульный дом культуры и площадь перед зданием по улице Куттыбаева, 3.
11
Аульный округ Когалыколь
Аульный клуб и площадь перед зданием по улице М.Ауезова, 3.
12
Аульный округ Бесарык
Аульный дом культуры и площадь перед зданием по улице М.Ауезова, 24.
13
Аульный округ Аманкелды
Аульный дом культуры и площадь перед зданием по улице К.Баймаганбетова, 41.
14
Аульный округ Жетиколь
Аульный клуб и площадь перед зданием по улице Абая, 1.
15
Аульный округ Айдарлы
Аульный клуб и площадь перед зданием по улице М.Ауезова, 20.

Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы N 305 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 01 сәуірде N 10-8-144 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы N 60 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.06.27 N 60 шешімімен.
"РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу орындары осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХІІ сессиясының төрағасы                      С. Отызбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы                    А. Атақаев
Сырдария аудандық мәслихаттың
2011 жылғы "16" наурыздағы
N 305 шешіміне қосымша
Бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу орындары
р/н N Елді мекендер атауы Өткізетін орындар
1
Тереңөзек кенті
Қонаев көшесі, 7 мекен жайда орналасқан аудандық мәдениет үйі және Қонаев – Аманкелді – Абай көшелерінің қиылысында орналасқан орталық алаң.
2
А.Тоқмағанбетов ауылдық округі
Ташимов көшесі, 3 мекен жайда орналасқан ауылдық клуб және ғимараттың алдындағы алаң.
3
С.Сейфуллин ауылдық округі.
Бұхарбай батыр көшесі, 13 мекен жайда орналасқан ауылдық клуб және ғимараттың алдындағы алаң.
4
Қалжан ахун ауылдық округі
Қайқы көшесі, 21 мекен жайда орналасқан ауылдық мәдениет үйі және ғимараттың алдындағы алаң.
5
Құндызды ауылдық округі
Қызылдихан көшесі,7 мекен жайда орналасқан ауылдық клуб және ғимараттың алдындағы алаң.
6
Іңкәрдария ауылдық округі
Ғани Мұратбаев көшесі, 17 мекен жайда орналасқан ауылдық клуб және ғимараттың алдындағы алаң.
7
Ақжарма ауылдық округі
Т.Балапанов көшесі, 24 мекен жайда орналасқан ауылдық мәдениет үйі және ғимараттың алдындағы алаң.
8
Шаған ауылдық округі
Есет би көшесі, 16 мекен жайда орналасқан ауылдық мәдениет үйі және ғимараттың алдындағы алаң
9
Н.Ілиясов ауылдық округі
Абай көшесі, 15 мекен жайда орналасқан ауылдық мәдениет үйі және ғимараттың алдындағы алаң.
10
Шіркейлі  ауылдық округі
Құттыбаев көшесі, 3 мекен жайда орналасқан ауылдық мәдениет үйі және ғимараттың алдындағы алаң.
11
Қоғалыкөл ауылдық округі
М.Әуезов көшесі, 3 мекен жайда орналасқан ауылдық клуб және ғимараттың алдындағы алаң.
12
Бесарық ауылдық округі
М.Әуезов көшесі, 24 мекен жайда орналасқан ауылдық мәдениет үйі және ғимараттың алдындағы алаң.
13
Аманкелді ауылдық округі
Қ.Баймағанбетов көшесі, 41 мекен жайда орналасқан ауылдық мәдениет үйі және ғимараттың алдындағы алаң.
14
Жетікөл ауылдық округі
Абай көшесі, 1 мекен жайда орналасқан ауылдық клуб және ғимараттың алдындағы алаң.
15
Айдарлы ауылдық округі
М.Әуезов көшесі, 20 мекен жайда орналасқан ауылдық клуб және ғимараттың алдындағы алаң.