О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 286 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 сентября 2011 года N 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 октября 2011 года за N 10-8-154. Утратило силу - решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 марта 2012 года N 37
Сноска. Утратило силу - решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20.03.2012 N 37.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 286 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-8-140, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 12 января 2011 года за N 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
в подпункте 1):
цифры "4 498 637" заменит цифрами "4 497 482";
цифры "2 693 880" заменит цифрами "2 692 725".
в подпункте 2):
цифры "4 921 104" заменить цифрами "4 919 949".
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
ХХХІХ сессии районного
маслихата                                И. Абдыкалыков
Секретарь
районного маслихата                      А. Атакаев
приложение 1
к решению очередной XXXIX сессии
районного маслихата
от 26 сентября 2011 года N 342
приложение 1
к решению очередной XXIX сессии
районного маслихата
от 24 декабря 2010 года N 286
Районный бюджет на 2011 год
тыс.тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы ХХІХ сессиясының N 286 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 342 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 06 қазанда N 10-8-154 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы N 37 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.03.20 N 37 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы ХХІХ сессиясының N 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде N 10-8-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармақтағы:
Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
1) тармақшадағы:
"4 498 637" саны "4 497 482" санымен ауыстырылсын;
"2 693 880" саны "2 692 725" санымен ауыстырылсын.
2) тармақшадағы:
"4 921 104" саны "4 919 949" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті ХХХІХ сессиясының
төрағасы                                   И. Абдықалықов
Аудандық мәслихат хатшысы                  А. Атақаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 26 қыркүйектегі
кезекті XXXIX сессиясының N 342 шешіміне
1 - қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті XXIX сессиясының N 342 шешіміне
1 - қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Сыныптама
Сомасы
Сынып
Сыныпша
Ерекшелік
Атауы

1800
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
30
5
Налог на игорный бизнес
0
2
Фиксированный налог
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1188
1
Государственная пошлина
1188
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
300
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
600
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
2
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
255
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
10
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
15
2
Неналоговые поступления
1212
1
Доходы от государственной собственности
400
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
400
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
400
6
Прочие неналоговые поступления
812
1
Прочие неналоговые поступления
5
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
812
3
Поступления от продажи основного капитала
2099
3
Продажа земли и нематериальных активов
1
Продажа земли
2099
1
Поступления от продажи земельных участков
2099
2
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
4
Поступления трансфертов
2692725
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2692725
2
Трансферты из областного бюджета
2692725
1
Целевые текущие трансферты

1800
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
30
5
Құмар ойын бизнеске салық
0
2
Тіркелген салық
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасаған үшін және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1188
1
Мемлекеттік баж
1188
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
300
3
Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариустарының нотариалдық іс-әрекет жасағаны үшін алынатын мемлекеттік баж
4
Азаматтық халық актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлуі туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
600
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
255
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
2
Салықтық емес түсімдер
1212
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
400
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
400
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
400
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
812
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсуі
0
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
9
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
812
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2099
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
1
Жерді сату
2099
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
2099
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді сатудан түсетін түсімдер
4
Трансферттердің түсімдері
2692725
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2692725
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2692725
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер