О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "Об бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2011 года N 49/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 сентября 2011 года за N 10-9-206. Утратилу силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 апреля 2012 года N 3/4
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12.04.2012 N 3/4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" районный маслихат (очередная XXXXIX сессия) РЕШИМ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "Об бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-9-182, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 26 января 2011 года за N 8-9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 795 132" заменить цифрами "5 764 993";
цифры "4 554 601" заменить цифрами "4 524 462";
в подпункте 2):
цифры "5 800 337" заменить цифрами "5 770 198";
в подпункте 3):
цифры "92 160" заменить цифрами "18 660";
цифры "100 172" заменить цифрами "26 672";
в подпункте 5):
цифры "-97 365" заменить цифрами "-23 865";
в подпункте 6):
цифры "97 365" заменить цифрами "23 865";
цифры "100 172" заменить цифрами "26 672";
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
в пункте 7:
2 приложение 4 указанного решения изложить в редакции согласно приложение 2 к настоящему решению.
в пункте 8:

"Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 қыркүйектегі N 49/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 28 қыркүйекте N 10-9-206 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 3/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және 7 бабының 1-тармағын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат (кезекті XXXXIX сессиясы) ШЕШЕМІЗ:
1. "Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде
10-9-182 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен Өңір" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтарындағы N 8-9 шығарылымдарында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"5 795 132" деген сандар "5 764 993" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 554 601" деген сандар "4 524 462" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 800 337" деген сандар "5 770 198" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"92 160" деген сандар "18 660" деген сандармен ауыстырылсын;
"100 172" деген сандар "26 672" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-97 365" деген сандар "-23 865" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"97 365" деген сандар "23 865" деген сандармен ауыстырылсын;
"100 172" деген сандар "26 672" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
7 тармақта:
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
8-тармақта: