О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "О бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14 ноября 2011 года N 51/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 ноября 2011 года за N 10-9-209. Утратилу силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 апреля 2012 года N 3/4
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12.04.2012 N 3/4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 и пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" районный маслихат (внеочередная сессия) РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 41/2 "О бюджете Шиелийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-9-182, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 26 января 2011 года за N 8-9) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 831 493" заменить цифрами "5 891 080";
цифры "4 524 462" заменить цифрами "4 584 049";
в подпункте 2):

"Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 51/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 23 қарашада N 10-9-209 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 3/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)-тармақшасына және 7 бабының 1 тармағын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат (кезектен тыс сессиясы) ШЕШЕМІЗ:
1. "Шиелі ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде
10-9-182 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен Өңір" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтарындағы N 8-9 шығарылымдарында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 41/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"5 831 493" деген сандар "5 891 080" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 524 462" деген сандар "4 584 049" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

цифры "5 836 698" заменить цифрами "5 896 285";
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложение к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель районного
маслихата                                     П. Архабаев
Секретарь районного
маслихата                                     С. Оразымбетов
Приложение
к решению N 51/2
от 14 ноября 2011 года
Приложение N 1
к решению N 41/2

"5 836 698" деген сандар "5 896 285" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            П. Архабаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Оразымбетов
2011 жылғы 14 қарашадағы
N 51/2 шешіміне қосымша