О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 26 июля 2011 года № 35/403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 05 августа 2011 года № 2102
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2091, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 25 декабря 2010 года № 213) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 69 082 636 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 696 388 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 312 255 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 522 тысячи
тенге;
поступлениям трансфертов – 32 072 471 тысяча тенге;
2) затраты – 68 776 584 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 518 981 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 772 329 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 253 348 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 912 794 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 914 059 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 265 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 125 723 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 125 723 тысячи тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Каракиянскому району» цифры «75,0» заменить цифрами «96,3»;
«Мангистаускому району» цифры «100,0» заменить цифрами «83,2»;
«Тупкараганскому району» цифры «10,3» заменить цифрами «22,2»;
«городу Актау» цифры «12,0» заменить цифрами «11,7»;
«городу Жанаозен» цифры «63,3» заменить цифрами «64,8».
в подпункте 6):
«Каракиянскому району» цифры «64,8» заменить цифрами «96,2»;
«Мангистаускому району» цифры «88,2» заменить цифрами «83,4»;
«Тупкараганскому району» цифры «10,3» заменить цифрами «25,0»;
«городу Актау» цифры «12,0» заменить цифрами «11,7»;
«городу Жанаозен» цифры «60,2» заменить цифрами «64,8».
в пункте 8:
цифры «245 389» заменить цифрами «240 869».

"2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі № 35/403 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 05 тамызда № 2102 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2091 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 213 санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2011 жылға арналған облыстық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 69 082 636 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 696 388 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 312 255 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 522 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 32 072 471 мың теңге;
2) шығындар – 68 776 584 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 518 981 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 772 329 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 253 348 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 912 794 мың
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 914 059 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 265
мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 125 723 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4
125 723 мың теңге.
2-тармақта:
1) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «75,0» сандары «96,3» сандарымен
ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «100,0» сандары «83,2» сандарымен
ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «10,3» сандары «22,2» сандарымен
ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «12,0» сандары «11,7» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «63,3» сандары «64,8» санымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «64,8» сандары «96,2» сандарымен
ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «88,2» сандары «83,4» сандарымен
ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «10,3» сандары «25,0» сандарымен
ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «12,0» сандары «11,7» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «60,2» сандары «64,8» санымен ауыстырылсын.
8 - тармақта:
«245 389» саны «240 869» санымен ауыстырылсын;

23 209
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, после среднего образования
116 469
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
726 513
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
726 513
261
Управление образования области
4 746 711
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
53 796
002
Создание информационных систем
1 019
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
345 132
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
13 409
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
198 132
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
239 988
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
186 027
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
76 642
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогичес-
кой консультативной помощи населению
71 974
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
23 795
013
Капитальные расходы государственных органов
850
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 830 703
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
479 599
029
Методическая работа
86 729
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
77 717
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
66 535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования

23 209
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
116 469
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
726 513
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
726 513
261
Облыстың білім беру басқармасы
4 746 711
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 796
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 019
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
345 132
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 409
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
198 132
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
239 988
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
186 027
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
76 642
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
71 974
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
23 795
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
850
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 830 703
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
479 599
029
Әдістемелік жұмыс
86 729
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77 717
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 535
045
Мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру мекеме тәрбиешілеріне мамандық дәрежесі үшін үстемақы мөлшерін көбейтуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

121 484
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
8 495
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
550 735
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 525
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 000
271
Управление строительства области
3 285 553
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 619 183
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
519 519
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 146 851
05
Здравоохранение
11 814 511
253
Управление здравоохранения области
9 038 542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
66 379
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
351 873
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
99 527
006
Услуги по охране материнства и детства
76 560
007
Пропаганда здорового образа жизни
69 705
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
15 310
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
1 809 898
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 107 535
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
774 240
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы

121 484
047
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында кәсіптік оқыту шеберлеріне үстемақы тағайндауға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 495
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, оларды дайындау және қайта даярлау
550 735
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 525
113
Жергілікті бюджет ағымдағы нысаналы трансферттер
20 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 285 553
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 619 183
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
519 519
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 146 851
05
Денсаулық сақтау
11 814 511
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 038 542
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
66 379
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
351 873
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
99 527
006
Ана мен баланы қорғау
76 560
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
69 705
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
15 310
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
1 809 898
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 107 535
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
774 240
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру

1 561
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18 228
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
469 265
015
Создание информационных систем
1 126
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
37 450
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
875
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 259
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
73 065
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
38 966
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
94 958
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
114 459
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
597 106
029
Областные базы спецмедснабжения
20 196
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 105 079
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 641
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
46 281
271
Управление строительства области
2 775 969
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 775 969
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 062 815
256
Управление координации занятости и социальных программ области
756 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 226
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
105 928
003
Социальная поддержка инвалидов
43 814
004
Создание информационных систем
1 260
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
190 977
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
39 515
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
225 739
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020

1 561
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
18 228
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
469 265
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 126
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
37 450
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
875
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 259
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
73 065
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
38 966
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
94 958
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
114 459
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
597 106
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
20 196
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 105 079
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 641
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
46 281
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 775 969
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 775 969
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 062 815
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
756 176
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 226
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
105 928
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
43 814
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 260
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
190 977
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
39 515
015
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
225 739
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

88 717
261
Управление образования области
276 833
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
246 618
037
Социальная реабилитация
30 215
265
Управление предпринимательства и промышленности области
29 806
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
29 806
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 729 067
271
Управление строительства области
7 617 675
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
755 049
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 987 492
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 709 097
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
41 237
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
120 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4 800
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 111 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
43 855
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
919 079
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
148 458
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 518 687
259
Управление архивов и документации области
117 946
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
12 394
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
97 786
004
Создание информационных систем
7 766
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 180 046
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
29 193
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
28 153
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

88 717
261
Облыстың білім беру басқармасы
276 833
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
246 618
037
Әлеуметтік сауықтандыру
30 215
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
29 806
018
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
29 806
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 729 067
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 617 675
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
755 049
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 987 492
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 709 097
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
41 237
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
120 000
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 111 392
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 855
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
919 079
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
148 458
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
3 518 687
259
Облыстың мұрағат және құжаттама басқармасы
117 946
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 394
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
97 786
004
Ақпараттық жүйелер құру
7 766
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 180 046
001
Дене шынықтыру және спорт басқармасының қызметін қамтамасыз ету
29 193
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
28 153
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы

008
Мероприятия по охране окружающей среды
250 000
012
Создание информационных систем
953
013
Капитальные расходы государственных органов
1 485
255
Управление сельского хозяйства области
570 249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
49 512
007
Создание информационных систем
953
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
216 769
010
Государственная поддержка племенного животноводства
36 152
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
11 225
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
24 863
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаро-производителям
6 598
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
22 831
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
112 585
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 216
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
87 243
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
302
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
63 835
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
63 835
271
Управление строительства области
2 235 151
021
Развитие объектов лесного хозяйства
60 000
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 175 151
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 602 663
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
2 602 663
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
170 017
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области

008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
250 000
012
Ақпараттық жүйелер құру
953
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 485
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
570 249
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 512
007
Ақпараттық жүйелер құру
953
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
216 769
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
36 152
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
11 225
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
24 863
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
6 598
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
22 831
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 585
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
1 216
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
87 243
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
302
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
63 835
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 835
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 235 151
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
60 000
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 175 151
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 602 663
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 602 663
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
170 017
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы