О некоторых вопросах субсидирования сельсхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление акимата Мангистауской области от 23 августа 2011 года № 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 06 сентября 2011 года № 2106. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) нормы субсидий и перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложениям 12 к настоящему постановлению;
2) субсидируемые виды удобрений и нормативы субсидий согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
3) нормативы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово - ягодных культур и винограда согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Определить сроком субсидирования – 2011 год, источником финансирования – бюджет Мангистауской области текущего финансового года.
3. Областному управлению сельского хозяйства (Т.Калжанулы) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Паритова Б.З.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.С. Мамытбеков
23 августа 2011г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
23 августа 2011 г.
Исполняющий обязанности
начальника управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Уланова Ж.У.
23 августа 2011 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
2011 года № 248
Нормы субсидий по приоритетным сельскохозяйственным культурам Мангистауской области
№ п/п Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур Норматив бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1.
Овощные и бахчевые

Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 248 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 06 қыркүйекте № 2106 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы қаулының 12 – қосымшаларына сәйкес субсидиялардың нормалары және басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі;
2) осы қаулының 3 – қосымшасына сәйкес тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлері және субсидиялардың нормативтері;
3) осы қаулының 4 – қосымшасына сәйкес жеміс – жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялардың нормативтері.
2. Субсидия берілу мерзімі - 2011 жыл, қаржылау көзі - Маңғыстау облысының ағымдағы қаржы жылдың бюджеті болып анықталсын.
3. Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы (Т. Қалжанұлы) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.З. Паритовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.С. Мамытбеков
23 тамыз 2011ж.
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
23 тамыз 2011 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Ұ.Ж. Ұланова
23 тамыз 2011 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2011 жылғы 23 тамыздағы
№ 248 қаулысына
1 - қосымша
Маңғыстау облысы бойынша басым ауыл шаруашылығы дақылдарының субсидиялардың нормалары
№ р/б Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының аттары 1 гектарға арналған бюджеттік субсидияның нормативі, теңге
1.
Көкөністік-бақша дақылдары

* применимо только для выплаты бюджетных субсидий на выращивание (уход) многолетних насаждений плодово - ягодных культур и винограда, закладка которых была произведена за счет средств республиканского бюджета 2007 - 2010 годах
Объем финансовых средств на реализацию мероприятий по частичному возмещению стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово - ягодных культур и винограда составляет 6 598 000 тенге (шесть миллионов пятьсот девяносто восемь тысяч тенге).

осы бюджеттік бағдарлама 2007-2010 жылдардағы отырғызылған жеміс - жидек дақылдарының көп жылдық екпелерін өсіруге (күтуге) арналған бюджеттік субсидияларды төлеуге қолданылады
Жеміс - жидек дақылдары мен жүзімінің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге арналған шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған қаражаттың көлемі 6 598 000 теңге (алты миллион бес жүз тоқсан сегіз мың теңге)