О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 6 мая 2011 года № 143 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Мангистауской области, подлежащих приватизации в 2011 году"
Постановление акимата Мангистауской области от 12 сентября 2011 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 сентября 2011 года № 2108. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 6 мая 2011 года № 143 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Мангистауской области, подлежащих приватизации в 2011 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2098, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 2 июня 2011 года № 93 - 95 (10661 - 10663)) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Краубаева А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
«СОГЛАСОВАНО»:
начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
12 сентября 2011 года
СОГЛАСОВАНО:
Краубаев А.С.
Бермухамедов С.А.
Оспанова Ж.А.
Альбекова М.Б.
начальник управления финансов
Мангистауской области
12 сентября 2011 года
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 12 сентября 2011 года № 276
Перечень объектов коммунальной собственности
Мангистауской области, подлежащих приватизации в 2011 году
Наименование объекта Местонахождение и
баланссодержатель объекта
1 2 3
1
Здание амбулаторной
больницы, 1968 года
постройки, общая площадь
0,0041 га, на
строительные материалы
Мангистауский район, село
Уштаган, ГККП «Мангистауская
центральная районная
больница»
2
Гаражный бокс № 19 с
земельным участком, 1998
года постройки, общая
площадь 0,00282 га
город Актау,
гаражно-строительный
кооператив «Авангард», ГУ
«Управление
предпринимательства и
промышленности Мангистауской
области»
3
Автомобиль ВАЗ 21102, г/н
R 021 KP, 2002 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
4
Автомобиль ВАЗ 21102, г/н
R 024 KP, 2002 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
5
Автомобиль ВАЗ 21070, г/н
R 106 KP, 2003 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
6
Автомобиль ВАЗ 21070, г/н
R 113 KP, 2001 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
7
Автомобиль ВАЗ 21070, г/н
R 219 KP, 2001 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
8
Автомобиль ВАЗ 21070, г/н
R 323 KP, 2001 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
9
Автомобиль Volkswagen
Polo Classic, г/н R 056
KP, 1999 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
10
Автомобиль Volkswagen
Polo Classic, г/н R 087
KP, 1999 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
11
Автомобиль Volkswagen
Polo Classic, г/н R 089
KP, 2001 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
12
Автомобиль Volkswagen
Polo Classic, г/н R 091
KP, 2000 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
13
Автомобиль Volkswagen
Polo Classic, г/н R 092
KP, 2000 года выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
14
Автомобиль УАЗ-3909, г/н
R 109 KP, 2001 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
15
Автомобиль УАЗ-3909, г/н
R 139 KP, 2001 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
16
Автомобиль ГАЗ-3110 411,
г/н R 016 KP, 2001 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
17
Автомобиль ГАЗ-33021 212,
г/н R 066 KP, 2002 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
18
Автомобиль ВАЗ-21099, г/н
R 311 KP, 2002 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
19
Автомобиль ВАЗ-2107, г/н
R 250 KP, 2001 года
выпуска
город Актау, 12 мкр., ГУ
«Департамент внутренних дел
Мангистауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
20
Автомобиль ГАЗ-31029, г/н
R 376 BD, 1997 года
выпуска
город Актау, 3 мкр., ГККП
«Станция скорой и неотложной
медицинской помощи»
21
Автомобиль ВАЗ-21060, г/н
R 207 BD, 2002 года
выпуска
город Актау, 3 мкр., ГККП
«Станция скорой и неотложной
медицинской помощи»
22
Автомобиль Volkswagen

"2011 жылы жекешелендіруге жататын Маңғыстау облысының коммуналдық меншіктегі объектілерінің тізбесін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 мамардағы № 143 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 276 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 қыркүйекте № 2108 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 жылы жекешелендіруге жататын Маңғыстау облысының коммуналдық меншіктегі объектілерінің тізбесін бекіту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 143 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2098 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2011 жылғы 2 маусымда № 93-94 (7953) жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.С. Қыраубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Қ. Көшербаев
«КЕЛІСІЛДІ»:
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасы бастығының
М.Б. Альбекова
12 қыркүйек 2011 ж.
КЕЛІСІЛДІ:
Ә.С. Қыраубаев
С.А. Бермұхамедов
Ж.А. Оспанова
А. Әбдешұлы
М.Б. Альбекова
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
12 қыркүйек 2011 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 276 қаулысымен бекітілген
2011 жылы жекешелендіруге жататын Маңғыстау облысының коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Объектінің атауы Орналасқан жері және объектінің баланс ұстаушысы
1 2 3
1
Амбулаториялық аурухана ғимараты, 1968 жылы салынған, жалпы ауданы 0,0041 га, құрылыс материалына
Маңғыстау ауданы Ұштаған селосы, «Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы» МКҚК
2
Жер учаскесімен бірге № 19 гараж боксы, 1998 жылы салынған, жалпы ауданы 0,00282 га
Ақтау қаласы, «Авангард» гараж-құрылыс кооперативі, «Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» ММ
3
ВАЗ 21102 автокөлігі, R 021 KP м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
4
ВАЗ 21102 автокөлігі, R 024 KP м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
5
ВАЗ 21070 автокөлігі, R 106 KP м/н, 2003 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
6
ВАЗ 21070 автокөлігі, R 113 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
7
ВАЗ 21070 автокөлігі, R 219 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
8
ВАЗ 21070 автокөлігі, R 323 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
9
Volkswagen Polo Classic автокөлігі, R 056 KP м/н, 1999 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
10
Volkswagen Polo Classic автокөлігі, R 087 KP м/н, 1999 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
11
Volkswagen Polo Classic автокөлігі, R 089 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
12
Volkswagen Polo Classic автокөлігі, R 091 KP м/н, 2000 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
13
Volkswagen Polo Classic автокөлігі, R 092 KP м/н, 2000 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
14
УАЗ-3909 автокөлігі, R 109 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
15
УАЗ-3909 автокөлігі, R 139 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
16
ГАЗ-3110 411 автокөлігі, R 016 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
17
ГАЗ-33021 212 автокөлігі, R 066 KP м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
18
ВАЗ-21099 автокөлігі, R 311 KP м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
19
ВАЗ-2107 автокөлігі, R 250 KP м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 ш.а., Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті» ММ
20
ГАЗ-31029 автокөлігі, R 376 BD м/н, 1997 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 3 ш.а., «Жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы» МКҚК
21
ВАЗ-21060 автокөлігі, R 207 BD м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 3 ш.а., «Жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы» МКҚК
22

70хос, г/н R 089 ВС, 1994
года выпуска
город Актау, 3 мкр., ГККП
«Станция скорой и неотложной
медицинской помощи»
23
Автомобиль УАЗ-3962, г/н
R 776 AU, 1999 года
выпуска
город Актау, 1 мкр., ГККП
«Областной противо-
туберкулезный диспансер»
24
Автомобиль ГАЗ-33021 212,
г/н R 190 АХ, 2001 года
выпуска
город Актау, 5 мкр., ГККП
«Мангистауская областная
филармония»
25
Автомобиль УАЗ 3962, г/н
R 998 АТ, 1999 года
выпуска
город Жанаозен, 3 мкр., ГККП
«Жанаозенская городская
поликлиника»
26
Автомобиль УАЗ 3962, г/н
R125 BV, 1999 года
выпуска
город Жанаозен, 3 мкр., ГККП
«Жанаозенская городская
поликлиника»
27
Мотоцикл ИЖ-7107 010 12,
г/н R 0316 RA, 2004 года
выпуска
Бейнеуский район, село
Сынгырлау, ГУ «Бейнеуское
государственное учреждение
по охране лесов и животного
мира»
28
Автомобиль УАЗ-31512, г/н
R 542 AL, 1999 года
выпуска
Бейнеуский район, село
Сынгырлау, ГУ «Бейнеуское
государственное учреждение
по охране лесов и животного
мира»
29
Автомобиль ГАЗ 31105 120,
г/н R 255 BF, 2004 года
выпуска
город Актау, 23 мкр., дом
100, ГУ «Управление
государственного
архитектурно-строительного
контроля Мангистауской
области»
30
Автомобиль 32213, г/н R
730 BD, 2006 года выпуска
город Актау, 9 мкр., дом
23А, ГККП «Мангистауский
областной историко-
краеведческий музей»
Условные обозначения:
ГУ – государственное учреждение;
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие;
г/н – государственный номер;
мкр. – микрорайон.

Volkswagen 70хос автокөлігі, г/н R 089 ВС м/н, 1994 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 3 ш.а., «Жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы» МКҚК
23
УАЗ-3962 автокөлігі, R 776 AU м/н, 1999 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 1 ш.а., «Облыстық туберкулезге қарсы диспансері» МКҚК
24
ГАЗ 33021 212 автокөлігі, R 190 АХ м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 5 ш.а., «Маңғыстау облыстық филармониясы» МКҚК
25
УАЗ 3962 автокөлігі, R 998 АТ м/н, 1999 жылы шыққан
Жаңаөзен қаласы, 3 ш.а., «Жаңаөзен қалалық емханасы» МКҚК
26
УАЗ 3962 автокөлігі, R 125 BV м/н, 1999 жылы шыққан
Жаңаөзен қаласы, 3 ш.а., «Жаңаөзен қалалық емханасы» МКҚК
27
ИЖ-7107 010 12 мотоциклы, R 0316 RA м/н, 2004 жылы шыққан
Бейнеу ауданы, Сыңғырлау селосы, «Бейнеу ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі» ММ
28
УАЗ-31512 автокөлігі, R 542 AL м/н, 1999 жылы шыққан
Бейнеу ауданы, Сыңғырлау селосы, «Бейнеу ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі» ММ
29
ГАЗ 31105 120 автокөлігі, R 255 BF м/н, 2004 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 23 ш.а., 23 үй, «Маңғыстау облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы» ММ
30
ГАЗ 32213 автокөлігі, R 730 BD м/н, 2006 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 9 ш.а., 23А үй,
«Маңғыстау облыстық тарихи-
өлке тану мұражайы» МКҚК
Шартты белгілер:
ММ – мемлекеттік мекеме;
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын;
м/н – мемлекеттік нөмірі;
ш.а. – шағын аудан.