Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Актау от 18 февраля 2011 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 марта 2011 года № 11-1-151. Утратило силу решением акимата города Актау от 31 июля 2012 года № 576
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау от 31.07.2012 года № 576.
В соответствии с пунтом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Республики Казахстан от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях, организациях и учреждениях города Актау, независимо от форм собственности.
2. Государственному учреждению «Актауский городской отдел занятости и социальных программ» (Айтбатырова К.) обеспечить направление для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города                             О. Казахбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ «Актауский городской
отдел занятости и социальных программ»
Айтбатырова К.М.
18 февраля 2011 год

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтау қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 156 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 наурызда № 11-1-151 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі № 576 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Ақтау қаласының әкімдігінің 2012.07.31 №  576 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы Заңының 37 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы N 964 "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы"  қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына қарамастан Ақтау қаласының кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.
2. «Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (К.Айтбатырова) квотаға сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарға жолдаманы қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Т.Елтизаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О. Қазақбаев
КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақтау қалалық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
ММ - нің бастығы
К.М. Айтбатырова
18 ақпан 2011 жыл