О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Жанаозен от 29 декабря 2010 года № 949 "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения"
Постановление акимата города Жанаозен от 16 марта 2011 года № 108. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен 30 марта 2011 года № 11-2-162
В соответствий с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлений в Республики Казахстан», подпункта 5 - 4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 29 декабря 2010 года № 949 «Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения (зарегистрирован в реестре нормативных прововых актов под № 11-21-151, опубликован в газете «Жанаозен» от 5 января 2011 года № 1 /1492/) следующие изменения и дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города К.Боранбаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             О. Сарбопеев
СОГЛАСОВАНО:
Боранбаева К.К.
16 марта 2011 г.
Гумарова Н.Б.
16 марта 2011 г.
Начальник государственного учреждения
"Городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
Джантлеуова Р.К.
16 марта 2011 г.
Начальник государственного учреждения
"Городской отдел финансов"
Абубакиров М.И.
16 марта 2011 г.
Начальник государственного учреждения
"Городской отдел занятости и
социальных программ"
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата города Жанаозен

"Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" Жаңаөзен қала әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 949 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жаңаөзен қала әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 108 Қаулысы. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда № 11-2-162 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 31 - бабының 1 - тармағының 13) тармақшасына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 - бабының 5 - 4) тармағына сәйкес, Жаңаөзен қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» Жаңаөзен қала әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 949 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекетік тіркеу тізілімінде № 11-12-151 тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы № 1/1492/ «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының 1 - қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Боранбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О. Сарбөпеев
КЕЛІСІЛДІ:
Қ.Қ. Боранбаева
16 наурыз 2011 ж.
Н.Б.Ғұмарова
16 наурыз 2011 ж.
"Қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
М.И. Абубакиров
16 наурыз 2011 ж.
"Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы