О внесении изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/252 "О городском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата от 12 апреля 2011 года № 38/281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 апреля 2011 года № 11-2-166
В соответствии со статьями 9 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 6 апреля 2011 года № 31/371 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2097 от 11 апреля 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 34/252 «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-2-149 от 29 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 29 декабря 2010 года за № 52) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2011 - 2013 годы согласно приложению 1, в том числе на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14 031 318 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 060 643 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 74 590 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 683 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 885 402 тысяч тенге;
2) затраты – 14 216 021 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 360 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 360 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 781 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 781 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 226 844 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 844 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 226 844 тысяч тенге»
в пункте 2:
в подпункте 6):
цифры «63,3» заменить цифрами «60,2».

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/252 "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 38/281 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 сәуірде № 11-2-166 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - 4 Бюджет кодексінің 9 және 75 - баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) тармақшасына және «Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 31/371 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 11 сәуірдегі 2097 - нөмірімен тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/252 шешіміне «2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 29 желтоқсандағы 11-2-149 - нөмірімен тіркелген, «Жаңаөзен» газетінде 2010 жылғы 29 желтоқсанда 52 - нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011 - 2013 жылдарға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 031 318 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 060 643 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 74 590 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10 683 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 885 402 мың теңге;
2) шығындар – 14 216 021 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 360 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21 360 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 781 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 781 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 226 844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 844 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 226 844 мың теңге»
2 - тармақта:
6) тармақшасындағы:
«63,3» саны «60,2» санымен ауыстырылсын.

в пункте 2 - 1 дополнить новыми абзацами:
«увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020;
обеспечение деятельности центров занятости»
в пункте 3:
в подпункте 5) исключить первый абзац;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«6) ежемесячную социальную помощь:
получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1 - го месячного расчетного показателя;
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца в размере 1-го месячного расчетного показателя;»
приложение 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии                     М. Биманов
Секретарь
городского маслихата                    С. Машкулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник ГУ «Жанаозенского городского
отдела экономики и бюджетного планирования»
Гумарова Н.Б.

2 - 1 тармақ жаңа абзацтармен толықтырылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету».
3-тармақта:
5) тармақшасындағы бірінші абзац алынып тасталсын;
6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«6) ай сайынғы әлеуметтік көмек:
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;»
аталған шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы                         М. Биманов
Қалалық Мәслихат
хатшысы                                 С. Машқұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н. Ғұмарова

130 156
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 003
002
Создание информационных систем
899
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32 100
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
497 829
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 062
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
5 467
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 296
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 029 183
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 029 183
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
609 603
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
572 604
002
Программа занятости
309 539
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 239
005
Государственная адресная социальная помощь
37 884
006
Жилищная помощь
49 410
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решением местных представительных органов
111 837
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 171
014
Оказание социальной помощи  нуждающимся гражданам на дому
14 807
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 072
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 312
023
Обеспечение деятельности центров занятости
13 333
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

130 156
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 003
002
Ақпараттық жүйелер құру
899
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32 100
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
497 829
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 062
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 467
021
Мектептердің мұғалімдерінің және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілерінің квалификациялық санаттарының мөлшерінің өсуі
16 296
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 029 183
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 029 183
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
609 603
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
572 604
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
309 539
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 239
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37 884
006
Тұрғын үй көмегі
49 410
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
111 837
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 171
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
14 807
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 072
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
16 312
023
Еңбекпен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13 333
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 999
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер