Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бейнеуского района от 29 июля 2011 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 03 августа 2011 года № 11-3-120. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 сентября 2020 года № 254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14.09.2020 № 254 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Места для размещения агитационных печатных материалов в селах, сельских округах для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан (далее - Места) по прилагаемому приложению.
2. Поручить Акимам сел, сельских округов оснащение Мест стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат Акима Бейнеуского района" У.Амирхановой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Азирханов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
К.Аймаганбет
29 июля 2011год
Приложение
к постановлению Бейнеуского
районного акимата
от 29 июля 2011 года № 93
Места для размещения агитационных печатных материалов
для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан
Село Бейнеу - возле зданий Гимназии, филиала народного банка,
центральной районной больницы
Село Боранкул - возле центрального рынка, здания поликлиники
Село Есет - возле здания сельского клуба
Село Акжигит - возле здания аппарата акима сельского округа
Село Сарга - возле здания сельского дома культуры
Село Турыш - возле здания сельского клуба
Село Сынгырлау - возле здания сельского клуба
Село Сам - возле здания отделения сельской почты
Село Толеп - возле здания сельского клуба
Село Ногайты - возле здания сельского медицинского пункта
Село Тажен - возле здания сельского медицинского пункта

Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 93 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 03 тамызда № 11-3-120 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 14.09.2020 № 254 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 - бабының 6-тармағына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Село, селолық округтерде қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар (одан әрі - Орындар) белгіленсін.
2. Село, селолық округ әкімдеріне Орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ү.Әмірхановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б.Әзірханов
КЕЛІСІЛДІ:
Бейнеу аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
К.Аймағанбет
29 шілде 2011 жыл
Бейнеу ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 29 шілдедегі
№ 93 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Бейнеу селосы - Гимназия, халықтық банк филиалы, орталық
аудандық аурухана ғимараттарының жанында
Боранқұл селосы - орталық базар, емхана ғимаратының жанында
Есет селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Ақжігіт селосы - селолық округ әкімі аппараты ғимаратының
жанында
Сарға селосы - селолық мәдениет үйінің ғимаратының жанында
Тұрыш селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Сыңғырлау селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Сам селосы - селолық почта бөлімшесінің ғимаратының жанында
Төлеп селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Ноғайты селосы - селолық медициналық пункт ғимаратының жанында
Тәжен селосы - селолық медициналық пункт ғимаратының жанында