Об организации "Молодежной практики"
Постановление акимата Каракиянского района от 06 мая 2011 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 июня 2011 года № 11-4-120
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 6 статьи 7 Закона от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать безработным молодежам «Молодежную практику» на 2011 год.
2. Согласно приложению к настоящему постановлению утвердить перечень учреждений, организующих «Молодежную практику».
3. Каракиянскому районному отделу экономики и финансов (А.Абдыхалыкова) обеспечить финансирование в 2011 году за счет выделенных средств из местного и республиканского бюджета по «Дорожной карте»
4. Отменить постановление акимата Каракиянского района от 18.03.2011 года № 64 «Об утверждении перечня организации «Молодежной практики» безработной молодежи и рабочих субъектов для создания социальных рабочих мест на 2011 год».
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Толешова Б.Т.

"Жастар іс - тәжірибесін" ұйымдастыру туралы
Қарақия ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 06 мамырдағы № 92 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 маусымда № 11-4-120 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 6 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған жұмыссыз жастарға «Жастар іс - тәжірибесі» ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, «Жастар іс - тәжірибесі» ұйымдастыратын мекемелердің тізбесі бекітілсін.
3. Қарақия аудандық экономика және қаржы бөлімі (Ә.Әбдіхалықова) 2011 жылға «Жол картасы» аясында жергілікті және республикалық бюджеттен қаралған қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
4. Қарақия ауданының әкімдігінің 18.03.2011 жылғы № 64 «2011 жылға жұмыссыз жастарға «Жастар іс - тәжірибесін» ұйымдастыруға және әлеуметтік жұмыс орындарын құратын шаруашылық субъектілерінің тізбесін бекіту туралы» қаулысы жойылсын.
5. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т.Төлешовке жүктелсін.