О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28 октября 2011 года № 40/286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 ноября 2011 года № 11-4-125. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20 декабря 2013 года № 15/148
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2013 № 15/148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 27 октября 2011 года № 38/444 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-112 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в газете "Каракия" от 29 декабря 2010 года № 55 (405)) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 5 670 710 тысячи тенге, в том числе по:
Налоговым поступлениям – 3 956 287 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 615 тысячи тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 117 636 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 587 172 тысяч теңге;
2) затраты – 5 896 682 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 979 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 979 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 92 500 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 19 656 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 656 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – 285 607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 285 607 тысяч тенге.
В пункте 2:
подпункте 1) цифры "78,9" заменить цифрами "54,0";
подпункте 6) цифры "78,9" заменить цифрами "53,9".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Осуществляющий полномочия
председателя сессии,
секретарь маслихата
А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Каракиянского районного
отдела экономики и финансов"
А.Абдикаликова

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 40/286 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 қарашада № 11-4-125 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 15/148 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 27 қазандағы № 38/444 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-4-112 болып тіркелген, "Қарақия" газетінің 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 55 (405) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет 1 – қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 670 710 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 956 287 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 9 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 117 636 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 587 172 мың теңге;
2) шығындар – 5 896 682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 979 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 979 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 92 500 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 19 656 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 656 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 285 607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 285 607 мың теңге.
2 – тармақта:
1 – тармақшада "78,9" саны "54,0" санымен ауыстырылсын;
6 – тармақшада "78,9" саны "53,9" санымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешіммен бекітілген 1 – қосымшасы осы шешімнің 1 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
өкілеттігін жүзеге асырушы,
мәслихаттың хатшысы
А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ә.Әбдіхалықова