О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228 "О районном бюджете на 2011- 2013 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2011 года № 41/290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 декабря 2011 года № 11-4-126. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20 декабря 2013 года № 15/148
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2013 № 15/148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 06 декабря 2011 года № 39/449 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-112 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в газете "Каракия" от 29 декабря 2010 года № 55 (405)) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 5 670 059 тысячи тенге, в том числе по:
Налоговым поступлениям – 3 954 403 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 459 тысячи тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 119 676 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 586 521 тысяч теңге;
2) затраты – 5 896 031 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 979 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 979 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 92 500 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 19 656 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 656 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – 285 607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 285 607 тысяч тенге.
В пункте 2:
подпункте 1) цифры "54,0" заменить цифрами "62,1";
подпункте 6) цифры "53,9" заменить цифрами "61,9".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
К.Кошенов
Секретарь районного маслихата
А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Каракиянского районного
отдела экономики и финансов"
А.Абдикаликова
12 декабря 2011 г.
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 41/290

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 41/290 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 11-4-126 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 15/148 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 06 жетоқсандағы № 39/449 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-4-112 болып тіркелген, "Қарақия" газетінің 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 55 (405) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет 1 – қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 670 059 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 954 403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 9 459 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 119 676 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 586 521 мың теңге;
2) шығындар – 5 896 031 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 979 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 979 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 92 500 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 19 656 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 656 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 285 607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 285 607 мың теңге.
2 тармақта:
1) тармақшада "54,0" саны "62,1" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "53,9" саны "61,9" санымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешіммен бекітілген 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасынасәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ.Көшенов
Аудандық мәслихат хатшысы
А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ә.Әбдіхалықова
12 желтоқсан 2011 жыл.
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 41/290 шешіміне
1-ҚОСЫМША