О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года № 33/198 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 31 октября 2011 года № 41/243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 ноября 2011 года № 11-6-141
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы »  и решением Мангистауского областного маслихата от 27 октября 2011 года № 38/444 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2111 от 2 ноября 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года № 33/198 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-128 от 13 января 2011 года, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» от 21 января 2011 года № 05-06 (433-434) ) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 4 979 592 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 248 479 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 442 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 109 752 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов- 1 609 919 тысяч тенге;
2) затраты – 5 589 524 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 833 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 43 833 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства -0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- 653 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  653 765 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «22,2» заменить цифрами «5,9»;
в подпункте 2):
цифры «100» заменить цифрами «0»;
в подпункте 3):
цифры «100» заменить цифрами «0»;
в подпункте 5):
цифры «25,0» заменить цифрами «6,0».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     Р.Мадибаев
Секретарь районного
маслихата                               А.Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения «Тупкараганский
районный отдел экономики и
финансов»
А. Ермекова

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 33/198 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 41/243 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 қарашада № 11-6-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 27 қазандағы № 38/444 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 2 қарашада № 2111 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 33/198 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 13 қаңтарда № 11-6-128 болып тіркелген, «Ақкетік арайы» газетінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 05-06 (433 - 434) санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 979 592 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 248 479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11 442 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 109 752 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 609 919 мың теңге;
2 ) шығындар – 5 589 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 833 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 833 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 653 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 653 765 мың теңге.
2 - тармақта:
1) тармақшада:
«22,2» саны «5,9» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«100» саны «0» санына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«100» саны «0» санына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«25,0» саны «6» санына ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Р.Мәдібаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 А.Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығының міндетін
атқарушы: А. Ермекова