Об утверждении списка хозяйствующих субъектов организующие и создающие социальные рабочие места для целевых групп населения по Тупкараганскому району на 2011 год
Постановление Тупкараганского районного акимата от 10 ноября 2011 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 01 декабря 2011 года № 11-6-142
В соответствии подпункта 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 и  пунктом 5 - 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года № 149, «Программа занятости 2020» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, и Закона Республики Казахстан «Нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить список хозяйствующих субъектов организующие и создающие социальные рабочие места для целевых групп населения по Тупкараганскому району на 2011 год согласно приложению 1 и 2.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т.А. Алтынгалиеву.
3. Признать утратившим силу Постановление Тупкараганского районного акимата от 6 апреля 2011 года № 63 «Об утверждении списка хозяйствующих субъектов организующие и создающие социальные рабочие места для целевых групп населения по Тупкараганскому району на 2011 год» зарегистрировано (в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-133, опубликованно в газете «Ақкетік арайы» от 20.05.2011 года № 26)
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района                             С.У. Трумов
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел
занятости и социальных программ»
Жарылгапова Оразгул Бекиевна
10 ноября 2011 года
И.О. начальника государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел
экономики и финансов»
Ермекова Алтынай Кожагуловна
10 ноября 2011 года
Приложение № 1 к постановлению
Акимата Тупкараганского района
от 10 ноября 2011 г. № 337
Cписок хозяйстующих субъектов организующие и создающие социальные рабочие места для целевых групп населения Тупкараганского района на 2011 год.
Наименование хозяйствующих субъектов
Соци-аль-
ные рабо-чие места(че-
ловек)
Виды и объемы
Сроки работ
Источники финансирования и размер заработной платы
Из республиканского бюджета в размере одной
минимальной заработной платы (тенге)
Из средств работода-теля (тенге)
1
Государ-
ственное коммунальное предприятие «Каспий коммуналдық қызметі»
4
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
2
Государствен-
ное коммунальное предприятие «Акшукургазсервис»
2
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
3
Государствен-
ное коммунальное предприятие «Түпқараған су жүйесі»
4
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
4
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Таушық ауыл шаруашылығы»
3
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
5
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Карагантубек»
3
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
6
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Жайлау»
5
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
7
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Сага Аташ»
4
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
8
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Түпқараған»
4
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
9
Государствен-ное коммунальное предприятие «Түпқараған электр жүйесі»
2
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
10
Государствен-ное коммунальное казенное предприятие «Мәдениет үйі»
1
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
11
Государствен-ное коммунальное казенное предприятие детский сад «Құлыншақ»
1
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно  договора
12
Товарищество с ограниченной ответственностью «Түпқараған менеджмент сервисес»
3
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
13
Товарищество с ограниченной ответственностью «АТК»
1
Согласно договора
до 1 года
26 000 тенге
Согласно договора
14
Всего
37
Приложение № 2 к постановлению
Акимата Тупкараганского района
от 10 ноября 2011 г. № 337
Cписок хозяйстующих субъектов организующие и создающие социальные рабочие места для целевых групп населения района на 2011 год.
Наименование хозяйствующих субъектов
Соц-
иаль-
ные рабо-
чие места  (чело-век)
Виды и объемы
Сроки работ
Источники финансирования и размер заработной платы
Из местного бюджета в размере одной минимальной заработной платы (тенге)
Из средств работодате-ля (тенге)
1
Государственное коммунальное предприятие «Каспий коммуналдық қызметі»
11
Согласно договора
до 1 года
15999 тенге
Согласно договора
2
Государственное коммунальное предприятие «Акшукур-
газсервис»
9
Согласно договора
до 1 года
15999 тенге
Согласно договора
3
Государственное коммунальное предприятие
«Түпқараған су жүйесі»
12
Согласно договора
до 1 года
15999 тенге
Согласно договора
4
Государственное коммунальное предприятие «Таушық көп салалы»
6
Согласно договора
до 1 года
15999 тенге
Согласно договора
5
Мангистау-ский областной филиал акционер-
ного общества «Казпочта»
4
Согласно договора
до 1 года
15999 тенге
Согласно договора
6
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью
«Таушық ауыл шаруашылығы»
5
Согласно договора
до 1 года
15999 тенге
Согласно договора
7
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Карагантубек»
11
Согласно договора
до 1 года
15999 тенге
Согласно договора
8
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Жайлау»
2
Согласно договора
до 1 года
15999 тенге
Согласно договора
9
Всего
60

2011 жылға Түпқараған ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына әлеуметтік жұмыс орындарын үйымдастыратын және құратын шаруашылық субъектілерінің тізбесін бекіту туралы
Түпқараған аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 337 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 01 желтоқсанда № 11-6-142 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасы, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» № 149 Заңының 7 бабы 5 4 тармағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысымен бекітілген «Жұмыспен қамту – 2020» бағдарламасы және 24 наурыздағы 1998 жылғы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер» туралы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 және 2 Қосымшаға сәйкес, 2011 жылға Түпқараған ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын және құратын шаруашылық субъектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А. Алтынғалиевқа жүктелсін.
3. Түпқараған ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 63 «2011 жылға Түпқараған ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын және құратын шаруашылық субъектілерінің тізбесін бекіту туралы» қаулысы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу (тізілімінде № 11-6-133 болып тіркелген, «Ақкетік арайы» газетінің 20.05.2011 жылғы № 26 санына жарияланған) күші жойылсын.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                             С.У. Трумов
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Түпқараған аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Жарылғапова Оразгүл Бекиевна
10 қараша 2011 жыл
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығының м.а.
Ермекова Алтынай Қожагуловна
10 қараша 2011 жыл
Түпқараған ауданы әкімдігінің
10 қараша 2011ж. № 337
қаулысына № 1 Қосымшасы
2011 жылы Түпқараған ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын және құратын шаруашылық субъектілерінің тізбесі.
Шаруашылық субъектіле-
рінің атаулары
Әлеу-
метік жұмыс орны (адам)
Жұмыс көлемі
Жұмыс мерзімі
Қаржыландыру көзі және еңбекақы мөлшері
Республикалық бюджеттен бір айлық ең төменгі жалақы мөлшері (тенге)
Жұмыс берушінің қаржысынан
1
«Каспий коммуналдық қызметі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
2
«Акшукургаз-сервис» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктесті-
гі
2
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
3
«Түпқараған су жүйесі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
4
«Таушық ауыл шаруашылығы» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктесті-
гі
3
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
5
«Караганту-
бек» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктесті-
гі
3
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
6
«Жайлау» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктесті-
гі
5
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
7
«Сага Аташ» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктесті-
гі
4
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
8
«Түпқараған» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктесті-
гі
4
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
9
«Түпқараған электр жүйесі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
10
«Мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
11
«Құлыншақ» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
12
«Түпқараған менеджмент сервисес» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктесті-
гі
3
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
13
«АТК» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктесті-
гі
1
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
26 000 тенге
Келісім шартқа сәйкес
14
Барлығы
37
Түпқараған ауданы әкімдігінің
10 қараша 2011 ж. № 337
қаулысына № 2 Қосымшасы
2011 жылы Түпқараған ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын және құратын шаруашылық субъектілерінің тізбесі.
Шаруашылық субъектілері-
нің атаула-
ры
Әлеу-метік жұмыс орны (адам)
Жұмыс көлемі
Жұмыс мерзімі
Қаржыландыру көзі және еңбекақы мөлшері
Жергілікті бюджеттен бір айлық ең төменгі жалақы мөлшері (тенге)
Жұмыс берушінің қаржысынан
1
«Каспий
коммуналдық қызметі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
11
Келісім шартқа
сәйкес
1 жылға дейін
15999 тенге
Келісім шартқа сәйкес
2
«Акшукургаз-
сервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
9
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
15999 тенге
Келісім шартқа сәйкес
3
«Түпқараған су жүйесі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
12
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
15999 тенге
Келісім шартқа сәйкес
4
«Таушық көп салалы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
6
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
15999 тенге
Келісім шартқа сәйкес
5
«Казпочта» акционерлік қоғамы Маңғыстау облыстық филиалы
4
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
15999 тенге
Келісім шартқа сәйкес
6
«Таушық ауыл шаруашылығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
15999 тенге
Келісім шартқа сәйкес
7
«Карагантубек» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
11
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
15999 тенге
Келісім шартқа сәйкес
8
«Жайлау» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2
Келісім шартқа сәйкес
1 жылға дейін
15999 тенге
Келісім шартқа сәйкес
9
Барлығы
60