Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району
Решение акима Тупкараганского района Мангистауской области от 27 декабря 2011 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 05 января 2012 года № 11-6-144. Утратило силу решением акима Тупкараганского района Мангистауской области от 08 июля 2015 года № 17
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением акима Тупкараганского района Мангистауской области от 08.07.2015 № 17(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Тупкараганском районе согласно приложению.
2. Оповестить об избирательных участках избирателей через средства массовой информации с соблюдением требовании статьи 23 Конституционного Закона «О выборах в Республике Казахстан» от 28 сентября 1995 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Т.А.Алтынгалиеву.
4. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                             С.У.Трумов
«Согласовано»
Председатель районной
избирательной комиссии
А.Ж.Куанбай
27 декабря 2011 год.
Приложение
К решению Акима
Тупкараганского района
от 27 декабря 2011г. № 18
Избирательные участки по Тупкараганскому району
Сноска. Приложение - в редакции решения акимата Тупкараганского района от 23.02.2015 № 5(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 127
Центр: город Форт-Шевченко, улица Бимембета Маяулы № 16, Центр молодежи, телефон/факс: 8 72938 (код) 22500.
Границы: дома улиц Досана Тажиулы, Оразмагамбета Турмагамбетулы, Кабиболлы Сыдиыкова, Ибаш Жанболатовой, Жазмаганбета Кызылбаева, Тобанияза Алниязулы, Бимембета Маяулы, Ныгмета Шымырова, Хиту Бекжанова, Нурсултана Онгалбаева, Исы Тиленбайулы, Толесина Алиева, Макаша Бектурганова, Суйнгары Ургенишбайулы, Абая, Мырзагали Алибаева, Мурын Жырау, Есбола Умирбаева, Жамбыла, Астаны, Улана Елубаева, а также дома 5, 6 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 128

Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 18 Шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 қаңтарда № 11-6-144 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 08 шілдедегі № 17 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 08.07.2015 № 17 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)шешімімен.
Қазақстан Республикасынның 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңын және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасынның 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңын басшылыққа ала отырып,Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Сайлау учаскелері туралы Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 23-бабының талаптары сақтала отырып бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлаушыларға хабардар етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А.Алтынғалиевқа жүктелсін.
4. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             С.У.Трумов
«КЕЛІСІЛДІ»
Аудандық сайлау комиссияның төрағасы
А.Ж.Қуанбай
27 желтоқсан 2011 жыл.
Түпқараған ауданы әкімінің
27 желтоқсан 2011 жыл
№ 18 шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түпқараған ауданы  әкімдігінің 23.02.2015 № 5(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Бимембет Маяұлы көшесі № 16, Жастар рталығы, телефон/факс: 8 72938 (код) 22500.
Шекарасы: Форт-Шевченко қаласының Досан Тәжіұлы, Оразмағамбет Тұрмағамбетұлы, Қабиболла Сыдиықов, Ибаш Жанболатова, Жазмағанбет Қызылбаев, Тобанияз Әлниязұлы, Бимембет Маяұлы, Нығмет Шымыров, Хиту Бекжанов, Нұрсұлтан Оңғалбаев, Иса Тіленбайұлы, Төлесін Әлиев, Мақаш Бектұрғанов, Сүйінғара Үргенішбайұлы, Абай, Мырзағали Әлібаев, Мұрын Жырау, Есбол Өмірбаев, Жамбыл, Астана, Ұлан Елубаев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 5, 6 кварталдарының үйлері.
№ 128 сайлау учаскесі

Центр: город Форт-Шевченко, улица Маршала Абдихалыкова № 10, государственное коммунальное казенное предприятие детский сад «Құлыншақ», телефон/факс: 8 72938 (код) 22496.
Границы: дома улиц Жалау Мынбаева, Маршала Абдихалыкова, Шайхы Еркегулова, Сатангула Таджиева, Есторе Оразакова, Келимберди Утебаева, Ермек Даулетовой, Дуйша Тобышбаева, Ораза Бозахарова, Байбоза Килыбайулы, Сауытбая Масатова, Тилеумурата Кожабекова, Мустахи Бимаганбетова, Икембая Утепбергенова, Лазера Тумышева, а также дома 1, 2, 2а, 3, 4 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 129
Центр: село Баутино, улица 8 Марта № 25, государственное учреждение «Школа-гимназия имени Жалау Мынбаева», телефон/факс: 8 72938 (код) 24575.
Границы: дома улиц Кашагана Куржиманулы, Жанибека Матаева, 8 Наурыза, Виталия Водовского, Саттигула Жангабылова, Калмырзы Беришбаева, Захара Дубского, Жанакурылыс села Баутино.
Избирательный участок № 130
Центр: село Баутино, улица Кашагана Куржиманулы, дом № 6, корпус № 2 государственное коммунальное казенное предприятие «Мангистауский политехнический колледж», телефон/факс: 8 72938 (код) 24821.
Границы: дома улиц Диханбека Сатимова, Кылыша Надирбаева, Кулмырзы Саудабаева, Изтургана Оразбаева, Абая Кошакбаева села Баутино.
Избирательный участок № 131
Центр: населенный пункт Аташ села Баутино, улица Алиби Джанкельдина № 27, филиал «Жилой массив Аташ. Аташская библиотека» государственного учреждение «Тупкараганская районная Централизованная библиотечная система», телефон/факс: 8 72938 (код) 24971.
Границы: дома улиц Аманкельди Иманова, Мурата Ускинбаева, Алиби Джанкельдина, Тау, Заводской, Баялы Аксамбаева населенного пункта Аташ села Баутино.
Избирательный участок № 132
Центр: село Кызылозен, улица Сатыбалды Сисенбаева № 2, государственное коммунальное казенное предприятие «Қызылөзен мәдениет үйі», телефон/факс: 8 72938 (код) 23851.
Границы: дома улиц Сатыбалды Сисенбаева, Изтургана Нысанбаева, Дуйсе Бердибекова, Жана ауыл, Шамшырак, Шарай, Джумаша Сагындыкова, а также животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Кызылозен и товарищества с ограниченной ответственностью «Карагантубек».
Избирательный участок № 133
Центр: село Акшукур, улица Баланжан Кожашевой № 5, государственное коммунальное казенное предприятие «Ақшұқыр мәдениет үйі», телефон/факс: 8 72938 (код) 23249.
Границы: дома улиц Акжол, Омирзака Нурбаева, Балсулу Сахиевой, Уштерек, Алкуата Кожабергенова, Султанбая Наубетова, Бекбосына Кадырулы, Жусипа Дуйсенбаева, Дуйиша Досаева, Борсакбая Абилхайырова, Адека Жанашева, Картбая Бекжанова, Узакбая Ескожаева, Жалау Казиева, Тажигула Кезбаева, Мангыбая Туйешиева, а также дома 1, 2, 4, 5 кварталов села Акшукур.
Избирательный участок № 134

Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Маршал Әбдіхалықов көшесі № 10, «Құлыншақ» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 22496.
Шекарасы: Форт-Шевченко қаласының Жалау Мыңбаев, Маршал Әбдіхалықов, Шайхы Еркеғұлов, Сатанғұл Тәжиев, Естөре Оразақов, Келімберді Өтебаев, Ермек Даулетова, Дүйіш Тобышбаев, Ораз Бозахаров, Байбоз Қилыбайұлы, Сауытбай Масатов, Тілеумұрат Қожабеков, Мұстахи Бимағанбетов, Икембай Өтепбергенов, Лазер Тумышев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 1, 2, 2а, 3, 4 кварталдарының үйлері.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, 8 Наурыз көшесі №25, «Жалау Мыңбаев атындағы мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 24575.
Шекарасы: Баутин ауылының Қашаған Күржіманұлы, Жәнібек Матаев, 8 Наурыз, Виталий Водовской, Сәттіғұл Жанғабылов, Қалмырза Берішбаев, Захар Дубский, Жаңа құрылыс көшелерінің үйлері.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, Қашаған Күржіманұлы көшесі, № 6 үй, «Маңғыстау политехникалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының № 2 корпусы, телефон/факс: 8 72938 (код) 24821.
Шекарасы: Баутин ауылының Диханбек Сатимов, Қылыш Нәдірбаев, Құлмырза Саудабаев, Ізтұрған Оразбаев, Абай Қошақбаев көшелерінің үйлері.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы Аташ елді мекені, Әліби Жанкелдин көшесі №27, «Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесінің «Аташ елді мекені. Аташ кітапханасы» филиалы, телефон/факс: 8 72938 (код) 24971.
Шекарасы: Баутин ауылы Аташ елді мекенінің Аманкелді Иманов, Мұрат Өскінбаев, Әліби Жанкелдин, Тау, Зауыт, Баялы Ақсамбаев көшелерінің үйлері.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылөзен ауылы, Сатыбалды Сисенбаев көшесі № 2, «Қызылөзен мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 23851.
Шекарасы: Қызылөзен ауылының Сатыбалды Сисенбаев, Ізтұрған Нысанбаев, Дүйсе Бердібеков, Жаңа ауыл, Шамшырақ, Шарай, Жұмаш Сағындықов көшелерінің үйлері; сонымен қатар Қызылөзен ауылы және «Қарағантүбек» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Баланжан Қожашева көшесі № 5, «Ақшұқыр мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 23249.
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Ақжол, Өмірзақ Нұрбаев, Балсұлу Сахиева, Үштерек, Әлқуат Қожабергенов, Сұлтанбай Наубетов, Бекбосын Қадырұлы, Жүсіп Дүйсенбаев, Дүйіш Досаев, Борсақбай Әбілхайыров, Әдек Жанашев, Қартбай Бекжанов, Ұзақбай Есқожаев, Жалау Қазиев, Тәжіғұл Кезбаев, Маңғыбай Түйешиев көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 2, 4, 5 кварталдарының үйлері.
№ 134 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Сайын Шапагатова, улица Макаша Елубаева № 81, государственное учреждение «Школа-лицей № 1 среднего общего образования», телефон/факс: 8 72938 (код) 31269.
Границы: дома улиц Найзабека Есетова, Акназара Жакауова, Таскынбая Шахатова, Сайдима Тумышева, Бисембая Мейрова, Алтынмурата Бекенжанова, Ески ауыл, Жолыбая Шахшабасова, Макаша Елубаева, Бердихана Карайчикова сельского округа Сайын Шапагатова, а также дома 1, 2, 3, 4, 5, 6 кварталов, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории сельского округа Сайын Шапагатова и товарищества с ограниченной ответственностью «Жайлау».
Избирательный участок № 135
Центр: село Таушык, улица Кулшыка Жубайулы №41, государственное коммунальное казенное предприятие «Таушық мәдениет үйі», телефон/факс: 8 72938 (код) 44232.
Границы: дома улиц Сисена Абдрахманова, Ардагерлер, Толегена Кагазова, Абыла Тилеуулы, Хамидоллы Ельмуханбетова, Кулшыка Жубайулы, Тумена Балтабасулы, дома микрорайона Нурбаулы Тумсык, а также дома 1, 2, 3, 4 кварталов села Таушык, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Таушык и товарищества с ограниченной ответственностью «Таушык» ауыл шаруашылыгы».
Избирательный участок № 136
Центр: село Баутино, красный уголок войсковой части № 2201 "б", телефон/факс: 8 72938 (код) 24796.
Границы: войсковая часть № 2201 «б» села Баутино, войсковые части №51809«д» и № 2018 города Форт-Шевченко.
Избирательный участок № 153
Центр: вахтовый поселок Каражанбас, красный уголок культурно-досугового центра акционерного общества «Каражанбасмунай», телефон/факс: 8 7292 (код) 473613.
Границы: общежития акционерного общества «Каражанбасмунай» и прочих предприятий, расположенных в вахтовом поселке Каражанбас, общежития предприятий, расположенных в Северном Бузачи.
Избирательный участок № 154
Центр: село Акшукур, улица Балсулу Сахиевой № 1, государственное учреждение «Средняя школа имени Маршала Абдихалыкова», телефон/факс: 8 72938 (код) 23245.
Границы: дома улиц Баланжана Кожашевой, Губайдоллы Айдарова, Буркитбая Сарсенова, Жана Коныс, а также дома 3 квартала села Акшукур.

Орталығы: Сайын Шапағатов ауылдық округі, Мақаш Елубаев көшесі № 81, «№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі» мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 31269.
Шекарасы: Сайын Шапағатов ауылдық округінің Найзабек Есетов, Ақназар Жақауов, Тасқынбай Шахатов, Сәйдім Тумышев, Бисембай Мейров, Алтынмұрат Бекенжанов, Ескі ауыл, Жолыбай Шахшабасов, Мақаш Елубаев, Бердіхан Қарайшықов көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4, 5, 6 кварталдарының үйлері, Сайын Шапағатов ауылдық округінің аумағында және «Жайлау» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Таушық ауылы, Құлшық Жұбайұлы көшесі № 41, «Таушық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 44232.
Шекарасы: Таушық ауылының Сисен Әбдірахманов, Ардагерлер, Төлеген Қағазов, Абыл Тілеуұлы, Хамидолла Елмұханбетов, Құлшық Жұбайұлы, Түмен Балтабасұлы көшелерінің үйлері, Нұрбаулы Тұмсық шағын ауданы үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4 кварталдарының үйлері, Таушық ауылының және «Таушық» ауыл шаруашылығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, № 2201«б» әскери бөлімінің қызыл бұрышы, телефон/факс: 8 72938 (код) 24796.
Шекарасы: Баутин ауылының №2201«б» әскери бөлімі; Форт-Шевченко қаласының № 51809«д» және № 2018 әскери бөлімдері.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражанбас вахталық поселкесі, «Қаражанбасмұнай» акционерлік қоғамының мәдени-демалыс орталығының қызыл бұрышы, телефон/факс: 8 7292 (код) 473613.
Шекарасы: Қаражанбас вахталық поселкесінде орналасқан «Қаражанбасмұнай» акционерлік қоғамының және өзге де кәсіпорындардың жатақханалары, Солтүстік Бозашыда орналасқан кәсіпорындар жатақханалары.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Балсұлу Сахиева көшесі № 1, «Маршал Әбдіхалықов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 23245.
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Баланжан Қожашева, Ғұбайдолла Айдаров, Бүркітбай Сәрсенов, Жаңа Қоныс көшелерінің үйлері, сонымен қатар 3 кварталдың үйлері.