Об образовании избирательных участков
Постановление акима Мунайлинского района Мангистауской области от 13 июля 2011 года № 46-Ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 июля 2011 года № 11-7-95. Утратило силу - решением акима Мунайлинского района от 18 февраля 2015 года № 7-ш.
Утратило силу - решением акима Мунайлинского района от 18 февраля 2015 года № 7-ш.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» РЕШИЛ:
1. Создать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов и определить границы и центры согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Билялова Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима                       Асауов Т.
СОГЛАСОВАНО»
Заместитель председателя
районной избирательной комиссии
З. Тастемирова
12 июля 2011 года
СОГЛАСОВАНО:
К.Ондабаев
Б.Билялов
Б.Алменов
Р.Ершаев
Приложение
к решению акима Мунайлинского района
от 13 июня 2011 года № 46 - Ш
Избирательный участок № 156
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Село Мангистау, здание средней школы № 5, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 64 - 75, 46 - 64 - 76.
Границы: дома квартал №№ 1, 1 а, 1 в, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, дома № 48, 81, 82, 84, 85, 85 а, 85 в, 88, 88 а, 88 б, 88 в, 88 г, 88 д, 89, 90, 92, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 107, 108, 109 и улиц Шапагат, Есмамбет, Онгарбекулы.
Избирательный участок № 157
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Село Мангистау, здание средней школы № 1, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 54 - 36.
Границы: село Мангистау дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/общежитие/, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 63, 64 а, 64 б, 65, 67, 68, 69, 70, 70 а, 70 б, 70 в, 70 г, 86.
Избирательный участок № 158
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Село Мангистау, здание ДЮСШ, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 50 - 91.
Границы: дома жилых массивов Мангистау - 1, Мангистау - 2.
Избирательный участок № 159
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Село Баянды, здание сельского клуба Баянды, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 77 - 09.
Границы: дома жилых массивов Баянды - 1, Баянды - 2, Малый Емир, дома населенного пункта «Куйулс» и № 16 железнодорожный разъезд.
Избирательный участок № 160
Не более трех тысяч избирателей.

Сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2011 жылғы 13 шілдедегі № 46-Ш Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 шілдеде № 11-7-95 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 7-м қаулысымен.
Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 7-м қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес дауыс беруді өткізу мен дауыс санау үшін сайлау учаскелері құрылысын және шекаралары мен орталықтары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Біләловке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы               Т. Асауов
«КЕЛІСІЛДІ»
Мұнайлы аудандық сайлау
комиссиясы төрағасының орынбасары
З. Тастемирова
12 шілде 2011 жыл
КЕЛІСІЛДІ:
Қ.Оңдабаев
Б.Біләлов
Б.Алменов
Р.Ершаев
Мұнайлы ауданы әкімінің
2011 жылғы 13 шілдедегі
№ 46 - ш шешіміне қосымша
№ 156 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Маңғыстау селосы, № 5 орта мектептің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 64 - 75, 46 - 64 - 76.
Шекарасы: Маңғыстау селосының №№ 1, 1 а, 1 в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 кварталдарының тұрғын үйлері, Шапағат, Есмамбет Оңғарбекұлы көшелеріндегі барлық үйлер, № 48, 81, 82, 84, 85, 85 а, 85 в, 88, 88 а, 88 б, 88 в, 88 г, 88 д, 89, 90, 92, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109 тұрғын үйлері.
№ 157 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Маңғыстау селосы, № 1 орта мектептің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 54 - 36
Шекарасы: Маңғыстау селосының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/жатақхана/, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 а, 64 б, 65, 67, 68, 69, 70, 70 а, 70 б, 70 в, 70 г, 86 тұрғын үйлері.
№ 158 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Маңғыстау селосы, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты, тел/факс: /87292/ 46 - 50 - 91
Шекарасы: Маңғыстау-1, Маңғыстау - 2 тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.
№ 159 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Баянды селосы, ауыл клубының ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 72 - 09.
Шекарасы: Баянды - 1, Баянды - 2, Баянды - 3 тұрғын үй массивтеріндегі тұрғын үйлер, Емір, Кіші Емір, № 16 темір жол бекеті мен «Құйылыс» елді мекендерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 160 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.

Центр: Село Мангистау, здание средней школы № 5, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 64 - 75, 46 - 64 - 76.
Границы: дома жилых массивов Мангистау - 3, Мангистау - 4.
Избирательный участок № 161
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Баскудык, здание дворового клуба Баскудык, тел/факс: 8 /7292/ 33 - 34 - 22.
Границы: дома населенных пунктов «Маржан» и «Рахат».
Избирательный участок № 164
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Атамекен, жилой массив «Туган ел», здание дворового клуба «Атамекен», тел/факс: 8 /7292/ 33 - 48 - 33
Границы: дома жилого массива «Туган ел», «Коктем».
Избирательный участок № 166
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Атамекен, жилой массив «Арман», здание ТОО «Коданов», тел/факс: 8 /7292/ 33 - 10 - 40
Границы: дома жилых массивов «Арман», Болашак и Тамшалы.
Избирательный участок № 167
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Даулет, жилой массив Жана Даулет, здание средней школы № 4, тел/факс: 8 /7292/ 34 - 72 - 77.
Границы: дома квартал 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и жилого массива Жана Даулет.
Избирательный участок № 168
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание колледжа КазАТК, тел/факс: 8 /7292/ 219 - 276.
Границы: дома населенных пунктов «Бирлик», «Ынтымак», дома улиц «Жаналык», «Маусым» села Кызылтобе.
Избирательный участок № 169
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание средней школы № 2, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 50 - 24.
Границы: дома улиц «Уалиханов», «Абай», «Әуезов», «Маметова», «Желтоксан» села Кызылтобе.
Избирательный участок № 170
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание Кызылтобинского лицея, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 50 - 34.
Границы: дома улиц «Молдагулова», «Сагыныш», «Иманов», «Атамекен», «Жамбыл» села Кызылтобе.
Избирательный участок № 171
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание ДК «Мангистау» тел/факс: 87292/ 46 - 74 - 25.
Границы: дома улиц «Арай», «Мереке», «Достык», «Наурыз», «Советская», «Кубыла», «Балауса», «Мынбаев», «Туркистан» села Кызылтобе.
Избирательный участок № 172
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание средней школы № 6, тел/факс: 87292/код/ 34 - 42 - 75.
Границы: дома улиц «Есир», «Нурым», «Шабай», «Кулбарак», «Асау-Барак», «Сугир», «Тобанияз», «Косымбаев», «Атакозы», «Досан», «Матжан» села Кызылтобе и дома жилых массивов Кызыл - Тобе - 2 и Батыр.
Избирательный участок № 177
Не более трех тысяч избирателей.
Центр:Сельский округ Атамекен, здание базы ТОО «КПП Актау», тел/факс: 8 /7292/ 340065, 330776.
Границы: дома жилых массивов «Каламкас», «Темир су», «Шагала».
Избирательный участок № 178
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Село Мангистау, здание дворового клуба, жилой массив Мангистау - 5, тел/факс: 8 /7292/ 444571.
Границы: дома жилого массива Мангистау - 5.
Избирательный участок № 179
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Баскудык, жилой массив «Болашак», улица Атамекен, здание 18 а.
Границы: дома населенного пункта «Болашак» и жилого массива «Баскудык».
Избирательный участок № 184
Не более трех тысяч избирателей.

Орталығы: Маңғыстау селосы, № 5 орта мектептің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 64 - 75, 46 - 64 - 76.
Шекарасы: Маңғыстау - 3, Маңғыстау - 4 тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.
№ 161 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Басқұдық селолық округі, Басқұдық аула клубының ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 33-34-22
Шекарасы: Басқұдық селолық округінің «Маржан» және «Рахат» елді мекендерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 164 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Атамекен селолық округі, «Туған ел» тұрғын үй массиві, «Атамекен» аула клубының ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 33 - 48 - 33
Шекарасы: «Туған ел», «Көктем» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.
№ 166 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Атамекен селолық округі, «Арман» тұрғын үй массиві, жеке кәсіпкер «Коданов» ЖШС мекемесінің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 33-10-40
Шекарасы: «Арман», «Болашақ», «Тамшалы» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.
№ 167 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Дәулет селолық округі, Жаңа Дәулет тұрғын үй массиві, № 4 орта мектеп ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 34 - 72 - 76.
Шекарасы: Дәулет селосындағы 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 кварталдарындағы және Жаңа Дәулет тұрғын массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Қызылтөбе селолық округі, М.Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар колледжінің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 21 - 92 - 76
Шекарасы: «Бірлік», «Ынтымақ» елді мекендерінің, Қызылтөбе селосының «Жаңалық», «Маусым» көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 169 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Қызылтөбе селолық округі, № 2 орта мектебінің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 50 - 24
Шекарасы: Қызылтөбе селосының «Уәлиханов», «Абай», «Әуезов», «Мәметова», «Желтоқсан» көшелерінің барлық үйлері.
№ 170 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Қызылтөбе селолық округі, Қызылтөбе лицейінің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 46-50-34
Шекарасы: Қызылтөбе селосының «Молдағұлова», «Сағыныш», «Иманов», «Атамекен», «Жамбыл» көшелерінің барлық үйлері.
№ 171 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Қызылтөбе селолық округі, «Маңғыстау» мәдениет үйінің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 46 - 74 - 25
Шекарасы: Қызылтөбе селосының «Арай», «Мереке», «Достық», «Наурыз», «Советская», «Құбыла», «Балауса», «Мыңбаев», «Түркістан» көшелерінің барлық үйлері.
№ 172 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Қызылтөбе селолық округі, №6 орта мектептің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 34 - 42 - 75.
Шекарасы: Қызылтөбе селосының «Есір», «Нұрым», «Шабай», «Құлбарақ», «Асау-Барақ», «Сүгір», «Тобанияз», «Қосымбаев», «Атақозы», «Досан», «Мәтжан» көшелерінің, Қызылтөбе - 2 және Батыр тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.
№ 177 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Атамекен селолық округі, «КПП Ақтау» ЖШС өндірістік базасының ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 34-00-65, 33-07-76.
Шекарасы: «Қаламқас», «Темір су», «Шағала» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.
№ 178 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Маңғыстау селосы, Маңғыстау - 5 тұрғын массивіндегі аула клубының ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 44 - 45 - 71
Шекарасы: Маңғыстау - 5 тұрғын үй массивінің барлық үйлері.
№ 179 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Басқұдық селолық округі, «Болашақ» елді мекені, Атамекен көшесі, 18 а ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 34 - 41 - 08.
Шекарасы: «Болашақ» елді мекені және «Басқұдық» тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 184 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.

Центр: Сельский округ Даулет, здание специальной (коррекционной) школы № 3 для детей с умственной отсталости и задержкой психологического развития, тел/факс: 8 /7292/ 21 - 93 - 69.
Границы: дома №№ 1 - 107, Нефтебаза и квартал 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 села Даулет.
Избирательный участок № 185
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Атамекен, жилой массив «Жалын», частный дом № 90 а Тосимбаева Халмурата, тел/факс: 8 /7292/ 34 - 00 - 65.
Границы: дома жилых массивов «Арай», «Жалын», «Атамекен».
Избирательный участок № 186
Не более трех тысяч избирателей.
Центр: Сельский округ Баскудык, здание ТОО «Mobil - S», тел/факс: 8 /7292/ 52 - 29 - 92.
Шекарасы: дома жилых массивов «Жана коныс», «Алау», «Самал».

Орталығы: Дәулет селолық округі, Ақыл - есінің дамуы қалыпты жетілмеген және психикалық дамуы тежелген балаларға арналған №3 арнайы (түзету) мектебінің ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 21-93-69
Шекарасы: Дәулет селосының №№ 1 - 107 аралығындағы тұрғын үйлері, «Нефтебаза» және 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 кварталдарындағы барлық тұрғын үйлері.
№ 185 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Атамекен селолық округі, Жалын тұрғын үй массиві, Тосимбаев Халмураттың 90 а жеке үй ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 34 - 00 - 65.
Шекарасы: «Арай», «Атамекен», «Жалын» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері
№ 186 сайлау учаскесі
Үш мыңнан аспайтын сайлаушы.
Орталығы: Басқұдық селолық округі, «Mobil - S» ЖШС ғимараты, тел/факс: 8 /7292/ 52 - 29 - 92.
Шекарасы: «Жаңа қоныс», «Алау», «Самал» тұрғын үй массивтерінің барлық тұрғын үйлері.